כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לרכישת מכונת תפירה יד שנייה

לרכוש מכונה תפירה חדשה יכול להיות צעד שיגרום לכם להרבה חדשנות ורעננות בתחום אך לפעמים מכונה תפירה יד שנייה יכולה לעשות פעולה לא פחות טובה ובתקציב הרבה יותר נמוך.

28/09/2017

לרכוש את המכונה המתאימה

לרכוש את המכונה המתאימה
כשרוכשים מכונת תפירה צריך להתחשב ברבה קריטריונים. אמנם לא מדובר על מכונה גדולה מידי וגם לא מורכבת מידי אך לפעולות קטנות כמו התפירה יש הרבה משמעות לאיכות המכונה. בקניית מכונה תפירה יד שנייה אתם יכולים לחסוך כסף רב תוך כדי התאמה של כל הקריטריונים החשובים שאליהם צריך להתייחס בבחירת המכונה. למרות זאת אנשים רבים בוחרים רק לפי המחיר בלי התחשבות בצרכים שלהם מה שיכול להיות תקלה אחת גדולה.

למטרות תחביב או למטרות עסקיות?

כשרוכשים מכונת תפירה חשוב להגדיר את המטרות שלה. בעוד אנשים רבים בטוחים שמכונת תפירה יכולה לשרת אותם לכמה מטרות אין הדבר הוא נכון ובמידה ואתם רוצים מכונה תפירה למטרות עסקיות, למשל לעבודה רצופה ועמוסה במתפרה, השימוש במכונה וכמו כן סוג וגודל המכונה יהיו שונים לחלוטין ממכונה שאמורה להיות לשימוש ביתי וחובבני בלבד. יחד עם זאת, אחרי שתכירו את סוג המכונה חשוב להבין מה אתם בדיוק רוצים לעשו תעם המכונה, יש מכונות שמתאימות לתיקונים בלבד, יש מכונות שיכולות לתפור מאפס בעזרת חוטים בלבד וכולה.

איפה כדאי לקנות מכונת תפירה יד שנייה?

בחירת המקום בו תבחרו לבצע את רכישת מכונת תפירה יד שנייה יכול להשפיע גם על סוג המכונה, גם על איכות המכונה וכמובן על המחיר. בסופו של דבר באינטרנט הכול יהיה יותר זול כיוון שגם עלויות הפרסום זולות יותר וגם מגוון המכונות רחב למדי מה שנותן לכם הרבה יותר אפשרויות ומצד המוכר, הרבה יותר תחרות.

טיפים לרכישת מכונת תפירה יד שנייה

אחרי שכבר הבנו לשם מה אנחנו רוצים את המכונה ומה יהיה השימוש העתידי שלה חשוב להבין על איזה סוג מכונה מדובר. יש מכונות שעובדות עם חוטים מסוימים בלבד לעומת מכונות שיכולות לתפור גם בגדים עדינים מאוד כמו סוודרים או חוטים דקים מאוד לצד בגדים קשים יותר כמו למשל ג'ינס. יש מכונות שפועלות בצורה ממוחשבת ומתוכנתת לצד מכונות שדורשות הפעלה ידנית מלאה או חצי ידנית. יש מכונות עם כמה אפשרויות תפירה וכמה סוגי תפרים לצד מכונות די בסיסיות שלא מכילות את כל אלו ולכן מלאכת הבחירה אינה כל כך קצרה כמו שנדמה.

עמידה בתקציב

המכונה שתקנו חייבת לעמוד בתקציב שלכם. אי אפשר לעבוד בלי תקציב מוגבל כיוון שכמו כל מכונה אחרת המחיר יכול להגיע לאלפים רבים של שקלים מה שלא יתאים לכל אחד ויכול להוות שוק ראשוני בצפייה במגוון המכונות הרחב שיש, אפילו כשמדובר במכונות יד שנייה. מומלץ לבצע סקירה של השוק כדי להבין מה טווח המחירים ואם יש חברים או בני משפחה שמבינים בתחום כדאי להתייעץ איתם ולהבין לאיזו הוצאה אנו צריכים לצפות.

לבדוק את ההיסטוריה של המכונה

המכונות באינטרנט יכולות להיות כמעט חדשות כאשר אנשים רבים לא משתמשים בהם באופן מאומץ אך חשוב לבחון את כל המפרט של המכונה ולא להתפשר רק בגלל הצעה טובה שעלתה מאחד המוכרים. חשוב מאוד גם לבדוק את התיקונים שהמכונה עברה ולקרוא עליה באינטרנט כך שתקבלו את התמונה המלאה לגביה. מכונה עם מחיר נמוך מידי צריכה לעורר אצלכם חשד שמדובר במכונה שעברה תיקון או אפילו מכונה הרוסה למחצה שמחיר התיקון וההתעסקות לא תמיד כדאיים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים