כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שימוש במדחסי אוויר בפנצ'ריות

האוויר תמיד נמצא סביבנו ומלבד הפעמים בהם אנו צוללים, הוא תמיד משרת אותנו למגוון רחב של מטרות. מעבר לנשימה עצמה אנחנו משתמשים באוויר גם לצרכי ניקיון וגם לצרכי קירור וחימום כאשר גם בתי עסק משתמשים באוויר למגוון רחב של פעולות ביניהן גם פנצ'ריות.

28/09/2017

לדעת להכניס את האוויר למקומות הנכונים

לדעת להכניס את האוויר למקומות הנכונים
אמנם האוויר תמיד היה קיים עוד מאז ימי קדם בהם האדם רק התחיל את ההתפתחות שלו אך במרות השנים למדו בני האדם כיצד להשתמש בו בצורה ראויה ומתוחכמת ובעיקר לפי עיקרון אחד: הדחיסות שלו. ככל שלחץ אוויר גבוה יותר כך האוויר יותר דחוס וצפוף וכך ניתן לשחק עם השינויים הללו בלחצים די לספק אוויר למקומות מסוימים. בדיוק כשם שאנו משתמשים באוויר דחוס כדי למלא את סירת הגומי או מזרון הים כשאנו מגיעים לים או לכנרת, פנצ'ריות צריכות להשתמש במדחס אוויר כדי לבצע את הפעולה הבסיסית ביותר והיא מילוי של צמיג חדש או מפונצ'ר.

מדחסי אוויר בפנצ'ריות: הפתרון לשגרה שנעצרה

אף אחד לא אוהב להיקלע למצב בו הגלגל שלו נטול אוויר בגלל תקר פתאומי באמצע היום. התקר יכול לקרות בכל מקום ולא רק בכביש עפר או כביש אחר שאינו סלול אלא גם בנסיעה בכביש בגלל עלייה פתאומית על אבן או כניסה לבור במהירות גבוהה וכמובן מסמרים או כלים חדים שנמצאים על הכביש. בפנצ'רייה תקבלו את הטיפול הטוב ביותר כאשר בעזרת ציוד מתקדם שיחליף את פנימית הצמיג וגם החלפה של הצמיג עצמו מתבצעת במהירות רבה. אחרי שהצמיג הולבש על הג'אנט שקשור לשלדת הרכב יש צורך למלא את האוויר ורק על ידי מדחס אוויר מקצועי המשימה תיארך ממש כמה שניות.

מכמה דקות לכמה שניות

בעבר מדחסי האוויר היו הרבה יותר איטיים ממה שהם היום. כדי למלא צמיג גדול היה צורך להמתין כמה דקות ולפעמים לחץ האוויר כלל לא היה מסיק. לעומת זאת בימינו ניתן לנפח כל גלגל וגלגל ביתר קלות ובזמן קצר שלא לוקח יותר מכמה שניות בודדות. מדחסי האוויר בימינו הפכו להיות מכונות שבעזרתם אפשר לנפח כל דבר בזמן שיא מה שנותן לכולנו להמשיך בשגרה תוך זמן קצר. מדחס אוויר יכול לעבוד שעות רצופות עד שהוא מתחמם וצריך מצנוחה מה שנותן לכל פנצ'רייה הרבה יותר קלות לקלוט לקוחות רבים ולטפל בפנצ'רים הרבים בהם היא נתקלת ביום עבודה אחד במהירות שיא ובמחירים זולים מאוד.

מדחס אוויר בכל גודל ולכל שימוש

פנצ'ריה יכולה להתמודד עם מגוון רחב של גלגלים כאשר אפילו גלגלי אופניים קטנים יכולים להיעזר באותו מדחס אוויר כמו כלי רכב רגיל ויש גם מדחסי אוויר גדולים יותר שמתאימים לגלגלים גדולים. השוני הזה והווריאציות הרחבות שניתן להשתמש בהם באותו מדחס אוויר מגיע בגלל הטכנולוגיה שמתבססת על חוקי הפיזיקה וניתן לקבוע את יציאת האוויר איך שרוצים. אוויר דחוס מידי יכול לפוצץ את הגלגל ואוויר שאינו יוצא בלחץ המספיק יכול שלא למלא את הגלגל גם אחרי שעות רבות של ניסיונות. כאן נכנס המדע לתמונה ונותן לנו ליהנות ממדחסי אוויר מתוחכמים וחדשניים בכל פנצ'רייה ופנצ'רייה.

מדחסי אוויר בטיחותיים

כשמדחס אוויר משומש בפנצ'רייה יש צורך לא רק במדחס שיעמוד בתפוקה מסוימת אלא שיהיה בטוח לשימוש יש מדחסים רבים שמתחממים מאוד ועלולים לגרום לשריפות ואף לשרוף את עצמם או את הכבלים שמחוברים אליהם כולל נקודות החשמל. חשוב מאוד לבור במדחס בטיחותי שיכיל נוריות בקרה שיספרו מתי המדחס צריך לנוח וכיצד להפעיל אותו נכון תוך תפעול בעיות בטיחותי כאשר המכשיר אינו מהווה סכנה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים