כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מכונה לניקוי חול יד שניה

החול תמיד נתפס כחומר מלכלכך ואין משהו מעצבן יותר מלחזור מחוף הים כשכל הרכב וכל הכניסה לבית עד למקלחת מלאים בשובלים של חול. למרות השם שיצר לעצמו החול, במצבים אחרים ועם מכונות מתאימות הוא דווקא יכול להיות פתרון הניקוי הטוב ביותר.

10/10/2017

איך מנקים באמצעות חול?

איך מנקים באמצעות חול?
החול יכול לנקות בצורה יעילה במיוחד ולמרות שהוא בעצמו יכול ללכלך משטחים שלמים ולייאש אותנו בניקיון ארוך, לפעמים הוא לא רק הפתרון הטוב ביותר אלא הפתרון היחיד. ניקוי חול היא פעולה שמתבצעת בעיקר במקומות תעשייתיים ובעסקים אך אפשר לבצע אותה גם בבית עם בעלי מקצוע מנוסים. בזמן ניקוי החול מותז חול בצורה חזקה מאוד לעבר משטח מסוים. החול עף בצורה כזו מהירה עד שהגרגירים שלו יכולים להסיר כתמים מאוד עיקשים שנשארו על משטחי מתכת ובטון במשך שנים רבות, כתמי שמן, כתמי גריז ואפילו להסיר חלודה.

מה ניתן להסיר באמצעות חול?

ניקוי חול יכול להיות יעיל במיוחד למגוון רחב של מקומות והוא יכול להסיר כתמי גרפיטי, כתמי אוכל או חומרי עבודה וגם להיות יעיל מאוד למשטחי זכוכית וברזל. בעזרת ניקוי חול מקצועי ניתן להוריד גרפיטי בצורה יעילה במיוחד ובלי שימוש במים בכלל ולהחזיר את המראה החלק והשקוף לחלונות, אפילו חלונות רגילים לחלוטין. הניקוי מתבצע במפעלים רבים שמלכלכים את המכונות עמן הם עובדים במהלך היום וגם בבית ניתן להשתמש במכונה מתאימה שתגיע ככל הנראה עם בעל מקצוע מתאים, כאשר נפוץ מאוד להשתמש במכונה לריהוט גן שעשוי מברזל או מאבן.

אלו מכונות משתתפות בתהליך ניקוי החול?

המכונה המוכרת ביותר לניקוי חול היא המפוח הידני. מדובר במכשיר שדומה מאוד למפוח עלים או לאקדח, כל אחד מהדמיון שלו, וכך למעשה ניתן להתיז חול בכל מקום שרוצים כאשר המכונה ניידת מאוד. כך ניתן להגיע לבתים של לקוחות או לעסקים ומפעלים שונים שצריכים לעבור את הניקוי בלי להזיז את המקום שיש לנקות ממקומו. כך ניתן לנקות מכונות גדולות מאוד או משטחים עצומים לאט ובזהירות.

מכונה שאליה מכניסים את החפצים

נוסף לאקדח או למפוח שמצליח לנקות באמצעות חול בצורה ניידת מאוד, יש מכונות שמזכירות מנגל גדול שמונע על גז. מדובר על מכונה שבדרך כלל מרובעת בה החול מותז במהירות חזקה אל עבר החפץ שנמצא בפנים. כך ניתן לקבל ניקוי חול יסודי ביותר בלי מאמץ ובלחץ גבוה הרבה יותר. אמנם המכונה יכול לזוז ואינה כבדה באופן בלתי רגיל אך ממש לא ניידת כמו האקדח הידני.

מה ההבדל בין המכונות?

ההבדל בין המכונות הוא בלחץ שהן מספקות. הלחץ נמדד באטמוספירה וככל שהיחידות יהיו רבות יותר כך הלחץ של החול יהיה גבוה יותר והניקוי יתבצע בצורה מהירה וטובה יותר אם כי יש צורך להתאים את סוג המכונה לסוג המוצר שיש לנקות. יחד עם זאת יש הבדל כמובן בגודל של המכונות הרי אקדח לניקוי חול יהיה הרבה יותר קל לאחסון מאשר מכונה גדולה יותר שמתאימה לשימושים תעשייתיים. גם הבדלים במחירים קיימים והמכונות יעלו בין 500 שקלים ועד 5000 שקלים בהתאם ללחץ, לגודל וכמובן למותג. מכונה לניקוי החול יד שנייה ניתן לרכוש במחירים הרבה יותר משתלמים.

מה היתרונות במכונה יד שנייה?

מכונה לניקוי חול יד שניה יכולה להיות אטרקטיבית הרבה יותר מכל מכונה אחרת בגלל המחיר שלה. זה תלוי מאוד באיזו תדירות הניקוי מתבצע אך למתחילים או לכאלו שלא צריכים לנקות בכל יום אך לא מעוניינים לקרוא לבעל מקצוע שיבצע את העבודה בשבילם מה שיעלה יותר ויגבה יותר זמן התעסקות, מכונה יד שנייה תהיה הפתרון הטוב ביותר עם מחירים שיכולים להגיע עד 50 או 60 אחוזים מהמחיר של אותה מכונה מיד ראשונה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים