כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מעבר למבנים יבילים

משפחות, זוגות צעירים וגם רווקים שרוצים להתחיל את חייהם בצורה הבסיסית בדירה שתהיה שלהם ובלי שכירות לא יכולים לבצע זאת כיוון שגם דירה קטנה יכולה להגיע למאות אלפי שקלים. מבנים יבילים יכולים לשנות את התמונה הזו ומהווים אפשרות משתלמת ביותר מכל הבחינות.

19/10/2017

חיים איכותיים יותר עם מבנה יביל

חיים איכותיים יותר עם מבנה יביל
המבנים היבילים מאפשרים לכל אחד ליהנות מאיכות חיים גבוהה הרבה יותר מאשר בבית רגיל שנבנה מלבנים ומבטון. במחיר שאפשר לבנות בית רגיל אפשר לבנות שני מבנים יבילים מה שמאפשר לכל אחד ליהנות מבית גדול יותר, מרווח יותר ובעיצוב שהוא רוצה. אם נדמה לכם שרכישת בית פרטי צריכה לעלות למעלה ממיליון שקלים, המבנים היבילים יוכיחו לכם שאפשר גם אחרת. לא רק שהבנייה נעשית בצורה הרבה יותר פשוטה וזולה, עד כדי חמישים אחוזים ממחיר של אותו מבנה בגרסה הרגילה, זמני הבנייה מתקצרים משמעותית ואתם יכולים לקבל את הבית החדש שלכם תוך שלושה חודשים בלבד.

שינויים קלים יותר בהמשך

מבנים יבילים תורמים מאוד לכל אחד שרוצה לקבל את בית החלומות שלו אך בלי לשבור את החיסכון של הילדים שלו ולהיות בחובות לאורך שנים רבות. התרומה שלהם לפן הכלכלי מתבצעת לכל אורך החיים ולא רק בשלב הבנייה כאשר סביר להניח שבמהלך כמה עשרות שנים יהיה צורך לשנות את הבית לפחות פעם אחת. הוספת קומה נוספת או הוספת יחידה דיור, יצירת מרתף וכל שיפוץ שתצטרכו לבצע יהיה הרבה יותר מהיר ופשוט כשמדובר במבנה יביל. אין צורך להרוס לבנים ובטון קשה שמצריך מכונות מיוחדות והעבודה מתקצרת ונהיית זולה ממש כמו הבנייה הראשונית.

כל מה שצריך בבית גם במבנה יביל

אם נדמה לכם שבחירה במבנה יביל דורשת מכם פשרות על נושאים מסוימים כדאי שתחשבו שוב. מבנה יביל בימינו יכול להיות איכותי בדיוק כמו כל מבנה אחר בכל מה שקשור לבידוד שלו ולמחייה שהוא מאפשר. בעזרת לוחות מתאימים שמבודדים את הבית ומותקנים במהלך כל בנייה המבנה היביל שישמש אתכם לבית יהיה מבנה מבודד מבחינה אקוסטית כך שרעשים מבחוץ לא אמורים להטריד אתכם יותר מכל בית אחר. זה נתון חשוב מאוד לאיכות החיים כך שבכל מה שקשור לחדירה רעשים מבחוץ ובתוך הבית מחדר לחדר תסירו דאגה מלבכם.

בידוד תרמי ואיטום איכותיים

בתים במבנים יבילים נאטמים בדיוק כמו בתים רגילים שעשויים מלבנים לפי השיטות הטובות ביותר. איטום גגות וקירות בימינו מתבצע בצורה ייחודית לכל משטח וגם המבנים היבילים שכבר משמשים אנשים רבים ברחבי הארץ לא רק לשימושי מחייה אלא גם למשרדים ולעסקים יכולים להיות אטומים לחלוטין גם מבחינת רטיבות וגם מבחינת בידוד תרמי. הלוחות שיותקנו בתוך קירות המבנה ישמרו על הטמפרטורה בבית בדיוק כמו שתרצו ולא תצטרכו לדאוג מקור עז שיחדור אל הבית גם בימים הכי קרים שהמדינה תדע ממש כמו כל מבנה אחר.

מה דורשת הקמת מבנה יביל?

מבנים יבילים יכולים להיות פתרון מושלם אך חשוב שהם יהיו בטוחים לחלוטין ולכן יש סדרה של תקנות ונהלים שמגדירים מי יכול לבנות מבנה יביל ובאלו תנאים הוא צריך לעמוד. הוא חייב להיות יציב לחלוטין ולכלול יסודות מתאימים ויש לו פטורים מסוימים לגבי חלק מהנהלים שרלוונטיים רק למבנה בטון. את כל אלו ישמחו להסביר לכם חברות שונות שבונות מבנים ארעיים רבים ובניהם גם מבנים יבילים כאשר יש צורך ברישיון להקמת מבנים אלו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים