כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס הסרת שיער בלייזר

אנשי מקצוע בענף הקוסמטיקה יכולים להרחיב את הידע שלהם בעזרת קורס ייעודי להסרת שיער בלייזר. תנאי הקבלה לקורס משתנים בין המוסדות וכדאי גם להכיר את נושאי הלימוד ואפשרויות הקריירה

24/10/2017

מאפייני הקורס

מאפייני הקורס
קורס הסרת שיער בלייזר כולל התייחסות להיבטים הקוסמטיים והרפואיים של הטיפול. בעזרת הקורס ניתן להכיר הבדלים בין מכשירי הסרת שיער ולהבין מה מייחד את השימוש בלייזר במסגרת טיפולים קוסמטיים. הקורס מועבר על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומוכחים שמגיעים עם רקע מתחום הקוסמטיקה, ולרוב הוא גם כולל מפגש עם רופאים ומומחים לשימוש בלייזר.

תנאי קבלה לקורס

יש מסלולי הכשרה שונים של קורס הסרת שיער בלייזר וההבדל העיקרי הוא בין לימודים שמיועדים עבור בעלי ניסיון לבין לימודים לכאלה שמגיעים בלי רקע מוקדם. לימודים לבעלי ניסיון יכולים למשל להתאים לקוסמטיקאיות שרוצות להרחיב את סל השירותים שלה, לעומת קורס הסרת שיער בסיסי שבו משתמשים על מנת להשתלב בענף. תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד ונקבעים לפי הרמה בכל אחד מהמסלולים.

נושאי לימוד עיקריים

ניתן להצביע על מספר נושאי לימוד שמאפיינים קורס הסרת שיער בלייזר בהשוואה למסלולי לימוד והכשרה אחרים בענף הקוסמטיקה:

שיטות טיפול בלייזר

אפשר להשתמש בלייזר בשביל לבצע טיפולים שונים ובעזרת הקורס ניתן להכיר את התכונות שלהם. בשלבים הראשונים של הקורס לומדים הסטודנטים מהו מכשיר להסרת שיער בלייזר וכיצד משתמשים בו על גופם של גברים ונשים. כמו כן, הלימודים מתמקדים בהבדלים בין הסרת שיער בלייזר בחלק הגוף העליון והתחתון, ברגליים, בידיים, בחזה וכן הלאה.

שילוב הלייזר בטיפולים נוספים

מכשיר הלייזר עצמו משמש לשורה ארוכה של טיפולי קוסמטיקה רפואית. בקורס הסרת שיער בלייזר מתמקדים כמובן רק באפשרות של הסרת שיער לצמיתות או לתקופה ארוכה, אך יש גם שיעורים שנוגעים בשאר התפקידים של הלייזר. שיעורים אלו חשובים למי שעומד לעבוד עם מכשירי לייזר והם מרחיבים את הידע המקצועי של העוסקים בתחום.

סיבוכים ותופעות לוואי

לייזר הוא מכשיר עוצמתי ושימוש לא נכון בו עלול להסב תופעות לוואי לא רצויות. במסגרת הכשרה מוקדמת של קורס הסרת שיער בלייזר לומדים הסטודנטים כיצד למנוע את הבעיות הנפוצות ומה לעשות במקרים של סיבוכים.

ההיבט המעשי של הלימודים

קורס הסרת שיער בלייזר משלב בין הקניית ידע תיאורטי ומעשי. את הידע התיאורטי מקבלים הסטודנטים בכיתות ובמסגרת הרצאות פרונטאליות, דיונים והכנת שיעורים ועבודות, בעוד הידע המעשי הוא תוצאה של השתתפות בסדנאות. הידע המעשי חשוב בענף הקוסמטיקה כי בעזרתו ניתן להתנסות בתחום עוד לפני היציאה לשוק העבודה.

תעודה ואפשרויות קריירה

קורס הסרת שיער בלייזר במוסד לימודים מקצועי מאפשר קבלת תעודת הסמכה. בתעודה הזו ניתן להשתמש על מנת לפתוח עסק או להשתלב בתפקידי מפתח במכוני קוסמטיקה מובילים. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד לתחומי היופי ניתן לקבל עזרה בהשתתפות שכר הלימוד מטעם משרד הכלכלה. המשרד מעניק את העזרה רק למי שלומד במוסד לימודים מוכר ולסטודנטים שמסיימים את ההכשרה עם תעודת מקצוע. מבחינת קריירה, לאחר קורס הסרת שיער בלייזר ניתן לבחור האם להגיש מועמדות לעבודה במכון קוסמטיקה או להציע את השירות באופן עצמאי לגברים ונשים בגילאים שונים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים