כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לניקיון בגדי ילדים

ניקיון של בגדי ילדים הוא לא עניין של מה בכך. הילדים שלנו משחקים, מתלכלכים והבגדים שלהם סופגים לכלוך רב – ואנחנו צריכות לדעת כיצד לנקות אותו בצורה היעילה ביותר. במאמר זה ננסה לסייע לכם בדיוק בכך, גם מול הלכלוך העקשן ביותר.

30/10/2017

כיצד לנקות בצורה הטובה ביותר והיעילה ביותר

כיצד לנקות בצורה הטובה ביותר והיעילה ביותר
כשאנחנו מנקים את בגדי הילדים שלנו, אנחנו רוצים לדאוג לשני מרכיבים של הניקוי הזה. מצד אחד אנחנו רוצים לנקות את הבגדים שלהם טוב ולא להשאיר שום זכר ללכלוך, עקשן ככל שיהיה. מצד שני אנחנו גם רוצים שהניקוי יהיה יעיל ולא יגרור יותר מדי מאמץ מצדנו – כי יש גבול כמה אנחנו יכולים לנקות שוב ושוב את בגדי הילדים שלנו. לכן, ננסה לתת לכם כמה טיפים לגבי ניקוי של בגדים מסוגים שונים בצורה איכותית ויעילה.

דברים שסופגים לכלוך כמו בגדי ילדים

כהורים, אנחנו תמיד רוצים שהילדים שלנו יהיו כמה שיותר מאושרים, ושתמיד ישחקו וייהנו עם כמה שפחות דאגות. את הדאגות אנחנו שומרים לעצמנו, ואחת הדאגות המעיקות ביותר בכל הנוגע לילדים שלנו הוא כל מה שנוגע לבגדים שלהם, וספציפית ללכלוך הרב שהבגדים שלהם סופגים. אנחנו צריכים לדעת כיצד לנקות את בגדי הילדים שלנו בצורה היעילה ביותר – בין אם מדובר בשמלות לילדות ובין אם במכנסי בנים או חליפות.

ניקיון מהיר הוא הכרחי בבגדי ילדים

הניקוי המהיר הוא האלמנט החשוב ביותר במרבית המקרים כשמדובר בכל סוג של בגד. כאשר הילד שלנו מתלכלך מאוכל, מחלב או מכל דבר אחר – חשוב בראש ובראשונה לבצע שטיפה מהירה של הבגד עם מים וסבון במקום הלכלוך. במקרים רבים אנחנו נוכל להתמודד עם הלכלוך בצורה יעילה כבר בשלב זה, ולאחר מכן לשים את הבגד בכביסה שתסיר כל זכר ללכלוך שהיה על הבגד.

כתמים עקשנים - השרייה במים קרים

השרייה במים קרים היא אפשרות נוחה ביותר כאשר אנחנו צריכים להסיר כתמים עקשנים, ספציפית כאשר מדובר בכתמים של פירות או של מזון. השרייה במים קרים מרככת את אזור הלכלוך ומקלה על הורדת הכתם בכביסה, בניגוד למים חמים שההשריה בהם יכולה גם לקבע את הכתם במקום לסייע לנו בהסרה שלו. כמובן שלאחר ההשריה עלינו לכבס את הבגד – וגם את זה חשוב לדעת כיצד לבצע נכון.

לכבס בצורה נכונה בגדים מסוגים שונים

ישנם לא מעט סוגים של בגדי ילדים, עדינים יותר ופחות. שמלות לילדות, כשהן עדינות ורכות, צריכות לעתים להיות מכובסות ביד. מנגד, ישנם בגדי ילדים שאין מניעה מלכבס יחד עם כל שאר הבגדים במכונה. כדאי להיות רגישים לטמפרטורה – הילדים שלנו רגישים יותר מאתנו לדברים כאלה, במיוחד תינוקות, ולכן חשוב לכבס בטמפרטורה נעימה של 30 מעלות, ורק במצבים קשים להשתמש במעל ל-40 מעלות בכביסת בגדי תינוקות.

חשוב להשתמש בחומרים בריאים ואיכותיים

חומרי הניקוי והכביסה שבהם אנחנו משתמשים לניקוי בגדי ילדים צריכים להיות בריאים, ללא שום פשרות בתחום זה. יש הרבה מאוד סוגים של חומרי ניקוי וכביסה כיום, וגם אם צריך להשקיע מעט יותר כסף בחומרים בריאים ואורגניים יותר – זוהי השקעה חשובה עבור הבריאות והתחושה הנעימה של הילדים שלנו.

לנקות בצורה היעילה והנוחה ביותר

בין אם מדובר בג'ינסים משופשפים של בנים ובין אם בשמלות לילדות עדינות ורגישות – אתם יודעים כיצד לנקות את הבגדים של הילדים שלכם, ויכולים לבצע זאת בצורה הטובה ביותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים