כרגע באתר
0
2
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שילובי פרחים בעיצוב הבית

מתכננים את העיצוב בדירה החדשה? מעוניינים להפיח קצת חיים ולהוסיף צבע ואור לבית? שילוב פרחים במגוון עיצובים וצבעים יכול לשדרג פלאים את העיצוב והאווירה בדירה.

31/10/2017

כיצד נשלב את הפרחים בבית?

כיצד נשלב את הפרחים בבית?
שילוב פרחים במסגרת עיצוב הבית אינו דבר המסתכם בקניית זרים מלאכותיים או אמיתיים. כדי להפוך את הדירה לססגונית באמת עלינו לחשוב מראש על סוג הפרחים בהם אנו מעוניינים ולהתאים אותם (מבחינת צבע, סגנון, כלי קיבול ועוד) לעיצוב הדירה הקיים ולאלמנטים שבה. רצוי שהשילוב יותאם ספציפית לדירה שלכם וכמובן יהיה לטעמכם האישי כך שתיהנו מהם באופן יומיומי. הנה מספר דרכים ושיטות מומלצות לשלב פרחים בדירה:

טבעי זה מחמם את הלב וגם מריח נפלא!

אין ספק כי פרחים טבעיים מוסיפים אור וגם ריחות נעימים המעניקים תחושה נעימה בחלל הבית. ניתן לקטוף פרחים מוגנים או לרכוש זרים במגוון עיצובים וריחות בחנויות. ניתן גם להתייעץ עם מעצבי פנים או עם עובדי החנות לגבי הסוגים הקיימים והתאמתם לסוג הדירה שלכם, הן מבחינת סגנון והן מבחינת דרישות התחזוקה ואורך החיים שלהם.

גם מלאכותי זה יפה!

פרחים מלאכותיים יכולים להישמע לחלקנו כאופציה די עלובה לעיצוב הבית – זה לא ממש הדבר האמיתי והוא אינו מפיץ ריח. יחד עם זאת, יש להם יתרונות רבים – הם מגיעים במגוון עיצובים המתאימים לכל מטרה, פרחי משי (לא כאלה העשויים פלסטיק בעלי המראה המלאכותי בולט) איכותיים יכולים להיראות למתבונן כאמיתיים וכמובן הם אינם דורשים כל תחזוקה וטיפול. יתרון לא קטן לאלה אשר מנהלים שגרת יום עמוסה.

באילו אזורים בדירה מומלץ להציב אותם?

את הפרחים ניתן לשלב כמעט בכל מקום בדירה. הסלון נחשב למקום מרכזי לכך, בגלל שהוא החזית של הבית ותפקידו כמקום לקבלת אורחים. אין ספק שסלון מעוצב עם פרחים ססגוניים ומפיצי ריח משרים אווירה נהדרת לבאי הדירה. ניתן להציבם כפרי דמיוננו – באגרטל אחד גדול, במספר אגרטלים, בגודל אחיד או שונה ועוד. אך לא רק הסלון הוא מקום מתאים לכך, בפינת האוכל ניתן לשלב פרחים צבעוניים לצד סלסלות פירות ואף בחדרי השינה ניתן לשלבם, אך רצוי כאלה המעניקים אווירה של אינטימיות כגון ורדים ושושנים. מיקום קלאסי נוף הוא אזור חלונות הבית על ידי הצבת עציצים על אדני חלונות הבית, במטבח, בסלון ובמרפסת.

שילוב פרחים באביזרים ואלמנטים שונים בדירה

ניתן להוסיף המון שיק לדירה על ידי שילוב פרחים באביזרים שונים בדירה, כגון: כריות בחדר השינה ובסלון, תמונות, חפצי נוי, בדים ססגוניים לריפוד ולוילונות, אריחים ועוד. כמובן שצריך להשתמש באלמנטים אלה בצורה חכמה ובטעם על מנת שלא נהפוך את מוטיב הפרח למוגזם וזה יאבד קצת מהחן. לכן, חשוב לתכנן היטב את המקומות בהם נשתמש במוטיב זה ברחבי הדירה.

סימן להתחלה חדשה

יש משהו בפרח שמסמל התחלה חדשה ויש סיבה מדוע זר הוא מתנה נהדרת לחנוכת בית. זר צבעוני יכול לבטא הרבה שמחה והתחלות חדשות. גם בדירה ישנה שילוב פרחים בעיצוב יכול להוביל לתחושות שינוי, התחדשות ורעננות בדירה. לסיכום, בין אם אתם עוברים לדירה חדשה או מעוניינים להוסיף קצת שיק וצבע לדירה באמצעות פרחים מוטב לתכנן זאת בקפידה – ניתן לקחת השראה מדירות אחרות, בלוגים וסרטונים רלוונטיים ואף להתייעץ עם מומחים בתחום כך שהתוצאה תהיה לשביעות רצונכם ותיהנו מדירה בעלת אווירה מיוחדת.


המאמר באדיבות: חנות הפרח – פרחים בפתח תקווה
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים