כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 טיפים לבחירת נדל"ן מסחרי

נדל"ן מסחרי נחשב היום לתחום משגשג שמאפשר לבעלי עסקים לשכור משרדים לצורכי עבודתם. עם זאת, חשוב להקפיד לבחור סביבה שתכלול נגישות גבוהה של עובדים ושל לקוחות אל המשרד, סביבה עסקית משודרגת ומרשימה, קרבה למתחמי בילוי ומסחר וחבילת ניהול משתלמת לעסקים, הכוללת תחזוקה וניהול המשרד.

31/10/2017

1. בחירת נדל"ן מסחרי בפארק תעשייה

1. בחירת נדל"ן מסחרי בפארק תעשייה
פארק תעשייה מסחרי נחשב היום לאחד מהמקומות המבוקשים ביותר לשכירת נדל"ן מסחרי. למעשה, כל מי שרוצה לשכור היום משרד עבור החברה שלו יעדיף לעשות זאת בפארק תעשייה כמו פארק התעשייה קיסריה, כי הוא עונה על כל מה שבית עסק צריך.

2. בחירת נדל"ן מסחרי בעל נגישות

נגישות היא אחד האלמנטים החשובים ביותר בבחירה של נדל"ן מסחרי, וזאת כיוון שכאשר המשרד נגיש ללקוחות ולעובדים, העבודה תוכל להתבצע בצורה טובה הרבה יותר והעסק יוכל לגדול ולהתפתח מהר יותר. הנגישות מבחינת התחבורה יכולה להקל על הלקוחות ועל העובדים להגיע לעסק או לחברה, ובכך למנוע עיכובים מיותרים ובזבוז זמן, שבסופו של דבר עולה כסף. חשוב לבחור נדל"ן מסחרי שנמצא במיקום שמתאים גם לתחבורה ציבורית הכוללת אוטובוסים ורכבות, וגם כזה שמתאים לתחבורה פרטית מבחינת קרבה לכבישים מהירים וריבוי מקומות חנייה.

3. בחירת נדל"ן מסחרי מתאים לצרכי המשרד

צורכי העסק בנדל"ן מסחרי הם חשובים ומשמעותיים, וכאשר ניגשים לבחור משרד יש להתחשב בהם, בעיקר בכל מה שנוגע לגודל החלל ולמספר החדרים במשרד. טרם הבחירה בנדל"ן מסחרי בעלי העסק צריכים להחליט מהם הצרכים של העסק, כמה עובדים יש בו וכמה עוד צפויים להיות בשנים הקרובות, מי יכול לשבת עם מי מבלי להפריע לעבודה השוטפת, והאם כדאי להשתמש במשרד כפתרון אחסון או שאולי כדאי לשכור מחסנים המיועדים לשם כך.

4. בחירת נדל"ן מסחרי מרשים

החזות של המשרד שתבחרו גם מבחוץ וגם מבפנים תיצור את הרושם הראשוני ואת הרושם הכללי על החברה שלכם. לכן, כאשר מעוניינים לבחור נדל"ן מסחרי יש לקחת בחשבון את המראה של המשרד, את הפוטנציאל שלו, אם קיים כזה, את החזות הפנימית והחיצונית ואת הסביבה. יכול מאוד להיות שהמשרד ייראה מדהים גם מבחוץ וגם מבפנים, אך המיקום שלו יהיה בסביבה פחות אטרקטיבית, מה שיפגע ברושם הטוב שיכול להיווצר.

5. בחירת נדל"ן מסחרי הכולל דמי ניהול

מקומות גדולים שמשווקים נדל"ן מסחרי כמו פארקים תעשייתיים מציעים חבילות משתלמות של דמי ניהול עבור משרדים להשכרה. חבילות אלו יכולות להוות יתרון גדול לעסק על ידי כך שמאפשרות למישהו אחר ומקצועי יותר לנהל את התחזוקה השוטפת של הנכס המושכר.

מה עוד צריך לקחת בחשבון כאשר שוכרים משרד?

מעבר לכל הפרמטרים החשובים שהוזכרו בכתבה, ישנם עוד משתנים פחות מדידים, עדיין מאוד חשובים לעובדים ולמחלקת הרווחה של העובדים, על מנת לשמור על מוטיבציית העובדים, שמירה על יציבות של מצבת כוח האדם והלויאליות לארגון. לדוגמא, ישנם מנכ"לים רבים שמקפידים לשמור על מיקום משרדיהם בסמוך למועדון כושר, מה שמאפשר לעובדים להתעמל הבוקר שלפני העבודה או מיד לאחר שעות העבודה. קרבה לים גם היא עשויה לספק לעובדים מפלט משגרת העבודה השוחקת. לאחרונה הוסבו אזורים רבים במתחם נמל תל אביב לבנייני משרדים, ממש על פי גישה זו. לא פחות חשוב (ולעיתים אף יותר) היא קרבת המשרד למתחם מסעדות כזה או אחר. הפסקת האוכל במסעדה טובה נותנת מוטיבציה רבה לעובד ולכן פרמטר זה הוא אחד מהקריטיים בחיפוש אחר נדל"ן עסקי עבור משרדים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים