כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ניצול מקסימלי של המחסן שלכם

אמנם המדפים משמשים אותנו בכל מקום אליו נפנה מהמטבח ועד הסלון, חדר השינה ועד המקלחת, אך דווקא במחסן יכול להיות שאתם לא מנצלים אותם בצורה הכי יעילה שיש.

08/11/2017

אחסון יעיל לניצול שטח מקסימלי

אחסון יעיל לניצול שטח מקסימלי
שטח אחסון יכול להיות כמו אוויר לנשימה עבור אנשים מסוימים. המחסן יכול להיות שימושים לכל אחד כמו אומנים שיוצרים לא מעט פריטי אומנות כמו ציורים כדים מחימר, בעלי מקצוע מתחומים שונים כמו הדברה, גינון, אינסטלציה או מנעולנות או סתם אנשים פרטיים שנמאס להם לאחסן את הצעצועים והבגדים של הילד שכבר התבגר בארון בסלון עד לילד הבא. הבעיה הגדולה היא שגם שטח האחסון לא מספיק והגיע הזמן להפוך אותו ליעיל יותר, תוך ניצול שטח טוב יותר, והפתרון טמון באחסון לגובה וכך המדפים נכנסים לתמונה.

מדוע מדפים למחסן יעזרו בניצול של שטח מחסן?

עצם העובדה שיש לכם מדפים במחסן מאפשרת לכם לאחסן לגובה. האחסון לגובה חשוב מאוד וגם אם לא מדובר בהאנגר גדול אלא במחסן ביתי, התפנה לכם מקום רב לאחסון ואתם יכולים להתחיל לסדר את כל המחסן מחדש. חשוב לבור מדפים חזקים שיצליחו לשאת את הסחורה וכיום ישנם מדפים שיכולים לשאת גם חומרים וסחורות כבדות שמגיעים לעשרות ומאות קילוגרמים.

סביבת אסון נוחה ונגישה יותר

המדפים יוצרים סביבת אחסון נוחה יותר. לא צריך להתחיל לחפש את המוצר או הסחורה שאתם צריכים בין כל התפזורת שנמצאת על הרצפה, המדפים יכולים לעזור לכם בסידור בעין וכך הנגישות שלהם תעלה. בעזרת המדפים ניתן לסדר את כל הפריטים לפי קטגוריה וכך למעשה תוכלו לגשת אליהם בקלי קלות בלי להתאמץ. את המדפים ניתן לסדר גם לפי צבעים או לסמן אותם בשלטים.

סידור נכון לפי חשיבות ותדירות שימוש

על ידי סידור תכולת האחסון במדפים תוכלו לסדר אותם לפי חשיבות. פריטים, סחורה או כלי עבודה שמתחלפים יותר או משומשים יותר יכולים להיות ממוקמים במדפים האמצעיים, שנוח להגיע אליהם בקלות, וכאלו שפחות משומשים יהיו למטה או למעלה. אם אתם רוצים להרחיק סחורה מסוימת מהילדים שיכולים להיכנס תוכלו לאחסן אותם למעלה כך שאפילו לא יראו אותם. סחורה כבדה מומלץ לאחסן בחלקים התחתונים ובמידת הצורך ניתן גם לכסות את המדפים כך שלא יוכלו לא לגשת אליהם ולא לראות אותם.

מדפים מודולריים לסידור הנוח ביותר

בחירת מדפים למחסן לא תהיה כל כך פשוטה ויש הרבה פרמטרים שתצטרכו לבדוק טרם הרכישה. ניצול מקסימלי של שטח המחסן מתקבל אך ורק על ידי מדפים אך יש מדפים שיהיו יעילים יותר. נכון שרוב המדפים בחיינו מותקנים על הקיר אך במחסן זו תהיה בחירה לא טובה. מדפים על הקיר יכולים להיות טובים לעיצוב או לחלק קטן מהתכולה וכדי לאחסן תכולה גדולה יותר יש צורך במדפים מודולריים שיכולים להיות ממוקמים גם במרכז המחסן.

מדפים שמותאמים לסוג התכולה

היתרון במדפים מודולריים למחסן הוא שניתן להתאים אותם לסוג הסחורה. מדפים אלו לא מגיעים בתבנית קבועה אלא ניתנים לסידור מחדש על ידי מסילות שממוקמות לאורך יחידת המדפים. כל תוכלו ליצור שטח אחסון גבוה יותר או נמוך יותר בהתאם לסוג הסחורה וליצור שטחי אחסון רבים יותר במידת הצורך. אם יש פריט גדול מאוד תוכלו לפנות לו מקום אך את אותו מדף שהוצאתם להרכיב במקום אחר בו הסחורה קטנה וכך תצרו שטח נוסף עליו תניחו פריטים נוספים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים