כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עבודות אלומיניום – כך בונים היום

עבודות אלומיניום בבית הפכו ליותר ויותר נפוצות בשנים האחרונות, ורבים מכירים את יתרונות השימוש בחומר זה לבניית חלקים שונים ופריטים שונים בבית. אלומיניום הוא חומר שיש לו יתרונות רבים גם כחומר, גם בנוחות העבודה איתו ,וגם בצורות האסתטיות שניתן לעצב איתו. אלומיניום נכנס יותר ויותר לבנייה, וכיום ניתן למצוא עבודות אלומיניום בכל תחום: חלונות אלומיניום, דלתות אלומיניום, תריסים, ויטרינות, רשתות גלילה וכדומה.

18/08/2013

השימושים הרבים של אלומיניום בבניה הביתית

אם כן, אלומיניום הוא חומר קל ונוח לעבודה, הוא חזק וניתן לעצב ממנו צורות שונות ומאד יפות. האלומיניום משמש כיום לבניית אין ספור פריטים לבית כגון:
• דלתות
• חלונות
• רשתות גלילה
• ויטרינות
• מקלחונים

עבודות אלומיניום נעשות על ידי מומחים לכך, ויש להקפיד על עבודה עם חברות בעלות נסיון ומיומנות רבה בתחום האלומיניום. היתרונות הרבים של השימוש באלומיניום ועמידות החומר לאורך זמן הפכו אותו למאד נפוץ, וכיום רוב העבודות שנימנו למעלה נעשות עם אלומיניום, ולא עם שום חומר אחר.

בין היתרונות הבולטים של עבודה עם אלומיניום ניתן למנות את הדברים הבאים:

איטום ובידוד מעולים – אלומיניום הוא אידיאלי לייצור חלונות, דלתות, תריסים וכדומה, מכיוון שהוא חומר שמבודד היטב חום, קור, רוח, גשמים, שמש וכדומה. התקנת חלונות ותריסים מאלומיניום בבית גורמת לחיסכון ניכר בהוצאות החשמל על חימום או קירור הבית, ובנוסף האלומיניום מבודד גם מפני רעשים ויש לו אקוסטיקה טובה.

עמידות בפני חלודה – אלומיניום היא מתכת שאינה מחלידה, ולכן משתמשים בה כחומר לייצור פריטים, ומוצרים החשופים לרטיבות וללחות מבלי לחשוש מבלאי מהיר של החומר.

תחזוקה קלה – אלומיניום הוא חומר שאינו זקוק לתחזוקה כמעט כלל. לא רק שהוא עמיד בפני חלודה, אלא שהוא מאד חזק ועמיד גם בפני מכות, שריטות וחבלות שונות. מוצרי אלומיניום כמעט אינם סובלים מבלאי, הם עמידים ושומרים על צורתם המקורית לשנים רבות.

חומר חזק במיוחד – אלומיניום הוא חומר מאד קל, ולמרות זאת הוא נחשב לחומר מאד חזק. תכונה זו מאפשרת לייצר מהאלומיניום פרופילים גדולים לחלונות, ולייצור פריטים אחרים. חלונות ותריסים מתגלגלים מאלומיניום משמשים גם כהגנה מפני פריצות ומשמשים מעין סורגים בבית.

חברה לעבודות אלומיניום

התקנת מוצרי אלומיניום בבית היא ערובה לשימוש של שנים ארוכות ללא תקלות לבידוד ואיטום מעולים ולחסכון באנרגייה ובהוצאות החשמל. עבודות אלומיניום יש להזמין אצל חברה מנוסה ובעלת מוניטין, מכיוון שעבודות אלה יש לבצע בגימור מושלם, ולעבוד עם החומרים האיכותיים ביותר. ללא שני אלה לא תתקבל רמת האיטום המובטחת והעבודה תתבלה במהירות רבה. חברה לעבודות אלומיניום בעלת נסיון מעניקה ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לעבודותיה ללא התחייבות מצד הלקוח. עבודות אלומיניום משלבות ברוב המקרים גם זכוכית, וחשוב לדעת כי החברה שאיתה רוצים לעבוד מתמחה גם בתחום הזגגות, ושהיא יכולה לשלב בין אלומיניום וזכוכית באופן מושלם.

חברה לעבודות אלומיניום יכולה להתאים כל דרישה לעבודה לכל מקום באופן מושלם. כלומר, להתאים חלונות ודלתות מוזמנים לכל מקום, תריסים מתגלגלים וכדומה. חברה לעבודות אלומיניום עובדת מול הקבלן האחראי על עבודות השיפוצים או הבנייה במקום, ונערכת לעבודות על פי לוח הזמנים שנקבע על ידו.


המאמר נכתב באדיבות נגב מבנים
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים