כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מצלמות וידאו יד שניה

מצלמת וידאו היא אחת הקניות היותר טובות שיהיו לכם במהלך חייכם ולמעשה אם תקנו מצלמה אחת טובה ואיכותית, אין סיבה שתחליפו אותה לאורך חיים שלמים, אלא אם משהו בה יתקלקל או שתצא מצלמה עם טכנולוגיה חדישה ואיכותית הרבה יותר.

09/11/2017

מצלמות הווידאו שיזכירו לכם כל תקופה בחיים

מצלמות הווידאו שיזכירו לכם כל תקופה בחיים
אין ספק שהדור החדש שחי מסוף ה-90 ועד היום, הוא דור מיוחד שבעצם מתעד כל דבר שזז. אם בעבר בני האדם היו מצלמים מעט תמונות והיום כל תמונה שווה זהב, ולא סתם תמונה של אבא או אימא מהילדות שלהם זו תמונה נדירה שצריך למסגר, מי שנולד משנות ה-90 כבר נחשף לשכלולים הטכנולוגיים שהפכו את הצילום להרבה יותר פשוט ונגיש מהטלפון הנייד, של וידאו וכמובן תמונות. מצלמות וידאו מספקות צילום הרבה יותר איכותי, כזה שאפשר לצפות בו באיכות מדהימה גם אחרי שנים.

האם כדאי לקנות מצלמה יד שנייה?

מצלמות וידאו יד שנייה יכולות להיות קנייה מעולה בעיקר בגלל המחיר האטרקטיבי שיכול להגיע עד לחצי מהמחיר של אותה מצלמה יד ראשונה. מדוע המחיר עד כדי כך נמוך ובמה זה תלוי? אלו בדיוק הפרמטרים שאתם צריכים להכיר כדי להבין שאתם לא קונים חתול בשק. גם מצלמה איכותית ביותר יכולה להיות קנייה רעה במידה ולא בדקתם היטב האם למצלמה יש בעיה כלשהי, האם היא תקולה למחצה או האם יש בה פגם כלשהו שיכול להפוך את השימוש שלכם לחלקי או לא איכותי. אחרי שתבדקו את כל אלו, תבינו האם הקנייה כדאית או לא.

האם מומלץ לקנות מצלמה יד שנייה ולתקן אותה?

שאלת השאלות שיכולה להיות רלוונטית לכל דבר, ממוצר חשמלי ועד מצלמת וידאו, היא האם עדיף לקנות מצלמה חדשה או לרכוש יד שנייה במחיר מוזל ואז לתקן אותה. ובכן, כאן הגיע הזמן להוציא את המחשבונים, להתחיל בבירורים ולחשב. יכול להיות שהתיקון יהיה יקר וארוך ולא יצדיק את המחיר המוזל שאתם מקבלים ויכול להיות שגם אחרי תיקון עדיין מדובר במציאה. קחו בחשבון שתיקון המצלמה יכול להסיר את האחריות ממנה ויכול להיות שהפערים בין התיקון או המחיר של מצלמה חדשה לא מצדיקים את התהליך בגלל ההתעסקות והאחריות שניתנת למצלמה חדשה.

למה אתם צריכים מצלמה?

כשאתם רוצים לקנות מצלמת וידאו חדשה אתם צריכים להבין שיש מבחר כל כך עצום בתחום הזה שצובר תאוצה משנה לשנה, ולכן עליכם להיות מאוד פרטניים לגבי הדרישות שיש לכם מהמצלמה. לא יודעים מה הדרישות? הגיע הזמן להבין למה אתם אמת צריכים אותה. אם אתם רוצים לצלם את חגיגת יום ההולדת או הטקסים של הילדים שלכם, יכול להיות שמצלמה רגילה ולא מתוחכמת תספיק. אם אתם חובבי טבע שאוהבים לצלם ציפורים בעת המעוף שלהם או חרקים קטנים שנמצאים בגומחות בתוך האבנים, אתם צריכים מצלמה איכותית יותר עם מפרט עשיר ויקר.

מדוע המצלמה נמכרת?

כשאתם קונים מצלמות וידאו יד שנייה יש נתון אחד שיכול להסביר לכם את טיב הקנייה והוא סיבת המכירה. יש אנשים שמחליטים להיפטר מהמצלמה שלהם כי פשוט נמאס להם לצלם, ואז אתם מבינים שיכול להיות שנפלתם על רכישה מאוד כדאית. יש כאלו שיספרו לכם שהם צלמים מנוסים והם מחפשים מצלמה טובה יותר ולכן רוצים 'להיפטר' מהישנה כדי להשלים את התקציב. לעומת זאת, אם מישהו מוכר את המצלמה כי היא עושה בעיות, יכול להיות שהבעיות האלו יטרידו גם אתכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים