כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

החלפת מנעול והחלפת צילינדר בבית

המנעול בביתנו הוא זה ששומר על הבית שלנו מכל משמר ולמעשה אנו משים את מבטחנו אך ורק בו. גם במידה ויש חצר שנעולה גם היא, אין ספק שברגע שיש בעיה במנעול בדלת הכניסה או בכל דלת אחרת רמת הבטיחות שלנו יורדת משמעותית ויש לטפל בבעיה באופן מיידי.

16/11/2017

מהו צילינדר ומהו מנעול?

מהו צילינדר ומהו מנעול?
כדי לדעת מתי אתם צריכים להחליף צילינדר ומתי להחליף מנעול, אם בכלל יש בכך צורך, חשוב לדעת מה זה בכלל כל אחד מהם. המנעול הוא כל המכלול שנמצא בדלת. אם תפתחו את הדלת על צירה תגלו מהר מאוד שיש ברגים שניתן להוציא החוצה ואז לשלוף את כולו. כל המכלול שאתם רואים, זה שנשלף החוצה, הוא למעשה המנעול. החלק שאליו נכנס המפתח, הוא הצילינדר, מדובר במין גליל יחסית דק שחוצה את המנעול ומאפשר לו להיפתח. יש מקרים בהם צריך להחליף רק את הצילינדר ויש מקרים בהם צריך להחליף את כל המכלול.

החלפת מנעול והחלפת צילינדר בבית

אפשר להחליף צילינדר ומנעול לבד אך ככל שהם מתוחכמים יותר המשימה תהיה קשה יותר ובכל מקרה כדאי לוודא שאתם עושים את זה מידע מקצועי ויכולת עבודה טכנית טובה כדי שהכול יהיה במקום, יציב ובטוח. אם לא, מנעולן בפתח תקווה, תל אביב, באר שבע וכל מקום אחר בארץ יעמדו לשירותכם מתי שרק תצטרכו כדי לדאוג שהכול יותקן כמו שצריך ברמה הגבוהה ביותר.

החלפת צילינדר – הנפוץ ביותר!

החלפה לא מסובכת יותר מידי אלא רק דורשת התאמה שלו למנעול וכמובן התאמה של הצילינדר המבוקש לפי המפתח שאמור לפתוח אותו. את הצילינדר יש להחליף בזהירות כאשר מבריגים את המנעול החוצה ומשחררים את הנעילה, שעד לשחרור הברגים יהיה מוחזק בכל המכלול, ולאחר מכן אפשר להוציא את הצילינדר די בקלות ולהתקין חדש, כמובן אחד שאמור להתאים למבנה המצוי.

אפשר להחליף מנעול לבד?

ההחלפה אינה מסובכת אך דורשת מיומנות רבה יותר. הוא אמור להישלף מהדלת יחסית בקלות אך צריך להתאים אותו לסוג הדלת. יש דלתות שונות בגדלים שונים ויש כאלו עם נעילות שונות שמותאמות למשקוף או לקורת הדלת מה שמחייב אתכם לוודא מראש מה מתאים למה שקיים אצלכם בבית. ההחלפה כלל מומלצת אך ורק עם מנעולן מוסמך, בעיקר בדלת הכניסה החשובה מכול.

מתי צריך להחליף צילינדר?

ההחלפה מתבקשת במגוון מקרים כאשר אחד הבולטים בהם הוא מעבר דירה. עברתם לדירה חדשה ורוצים לוודא שלאף אחד חוץ מכם אין את המפתח? הדבר הפשוט ביותר הוא להחליף את הצילינדר. החלפת הצילינדר במפתח משלכם שאין לו עוד עותק תגרום לכם להרגיש הרבה יותר ביטוחים בבית. ההחלפה הכרחית גם כאשר מפתח נתקע בתוכו, לעתים נשבר לחלוטין ולא ניתן להוציאו, כאשר הוא מגלה בעיות בפתיחה, חורק, נפתח בצורה חלקה מידי או כל בעיה אחרת שעלולה לגרום לבעיה חמורה יותר בהמשך. בדרך כלל בעיות אלו מגיעות כתוצאה משחיקה שלו.

מתי צריך להחליף מנעול?

מנעולן בפתח תקווה יוכל לבדוק את המנעולים שבביתכם ולבשר לכם האם הם תקינים או שמה יש עמם בעיות. יחד עם זאת, אנשים רבים מזמינים איש מקצוע אל ביתם כדי להחליף אותו למתקדם יותר. בעיות רציניות יותר כי הן מהוות סיכון לשלום הבית שלכם ולכן צריך לבחור איש מקצוע אמין ומוכר שמחזיק בתעודת יושר. כיום ישנם מנעולים מתקדמים יותר שמאפשרים ביטחון גדול יותר אך ההחלפה יכולה להתבצע גם עקב אחד כזה שכבר לא נסגר בצורה נכונה, שהתעקם ועוד שלל בעיות שעלולות לפגוע בפעילותו ותפקידו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים