כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

דגשים חשובים לפני שפותחים מוסך

כשפותחים עסק חדש יש הרבה דברים שצריך להתעסק בהם כמו למשל האישורים שצריכים לספק מטעם הרשויות העירוניות, היכולת לקבל לקוחות בהתאם למה שאנו מצפים וכמובן הבטיחות שתמיד נמצאת מעל לכל. כאשר פותחים מוסך כדאי לדעת מספר דברים.

23/11/2017

פתיחת מוסך והדברים שצריך לזכור

פתיחת מוסך והדברים שצריך לזכור
אנשים רבים אוהבים רכבים ולא רק כתחביב כיוון שהם מחליטים להתחיל לעסוק בתחום. כל אחד יכול להגשים את החלומות שלו החל מאנשים שעובדים בתעשיית הרכב, אנשים שנותנים שירות תיקונים ועד אלו שפותחים מוסך משלהם. פתיחת מוסך היא רגע מרגש במיוחד אך חשוב מאוד לזכור עד כמה העבודה בו אינטנסיבית וכיצד להפוך אותה ליעילה יותר. עם הרצון לחסוך בעלויות עולה הצורך לשמור על איכות גבוהה החל מהאמצעים שבהם אנו משתמשים בעבודה ועד הדברים הקטנים כמו הניקיון והבטיחות.

מוסך לא בהכרח צריך להיות מלוכלך

נכון שכשחושבים על מקומות נקיים קשה לחשוב על מוסך אך למעשה מוסך לא אמור להיות מלוכלך ברמות קשות. אמנם מכוניות נכנסות אליו באופן שגרתי ויחד עם עובדים רבים ומכונות שונות יש סיכוי לא רע שהרצפה לא תהיה הדבר הכי נקי בעולם, אך המוסך צריך להיות רחוק מאוד מזוהמה ורצפת אפוקסי תוכל לספק לא מעט עזרה בנושא הזה. עולה הצורך במשטח שיהיה קל לנקות, אפילו בניגוב סמרטוט אחד, ורצפת אפוקסי מספקת בדיוק את מה שצריך. כל מה שצריך הוא לנגב את הרצפה היטב ואחת לכמה שבועות לבצע ניקיון מקיף יותר, דבר שישפיע גם על הרגשת הלקוחות.

רצפה עמידה ואיכותית לטווח הרחוק

כשמקימים עסק אי אפשר לקבל החלטות לטווח הקצר בלבד כיוון שאז מה שניסינו לחסוך יתנקם בנו ואנו נבזבז יותר כסף ממה שציפינו. מי שישקיע בקצפה איכותי כמו רצפת אפוקסי יגלה מהר מאוד שלא משנה כמה מכוניות עוברות אצלו ביום, הרצפה נשארת חזקה ועמידה. אין כמו רצפת אפוקסי להעמסות רציניות כמו במקרה של רכבים ומכונות רבות בהם משתמשים במוסך, ובמקום לסבול משקיעות ברצפה או במרצפות שנהרסות, רצפת האפוקסי מספקת עמידות איתנה לאורך שנים בלי פגע ובלי צורך בתחזוקה שלה.

כך תמנעו החלקות במוסך

החלקה היא מצב עד כדי כך מסוכן ובמקרים רבים היא לא נגמרת רק בשבר או בחבלה אלא במוות. כדי למנוע החלקות יש צורך במשטח מחוספס אך מצד שני משטח מחוספס עלול להיות בעייתי ולא נוח. רצפת אפוקסי מציגה פתרון שנמצא באיזון המושלם: מצד אחד היא חלקה וגם נראית כזו ומצד שני היא מונעת החלקות בזכות חספוס עדין במיוחד בהרכב החומר. אם החלקה היא מצב מסוכן דמיינו לעצמכם מה קורה לאדם שמחליק במוסך כאשר יש מגוון רחב של מכונות ומכשירים מסוכנים, כאלו שלעתים העובדים נושאים עמם. האפוקסי ישמור על הבטיחות בסטנדרט הגבוה ביותר.

אל תשכחו את העיצוב

אנשים רבים שוכחים שמוסך הוא עסק ועסק אמור להיראות מושך ואסתטי. אמנם כשלקוחות מגיעים למוסך הם בוחנים פרמטרים שונים כמו המחירים, המקצועיות והאמינות של אותו מקום אך יהיה נחמד מאוד לראות שהוא נראה טוב, כזה שמציע פינת המתנה ממוזגת עם טלוויזיה, מקום נקי וכמובן מקום עם עיצוב נעים לעין. אמנם המוסך לא צריך להיות מקום צבעוני אך בעזרת רצפת אפוקסי ניתן להקנות לו מראה יותר לבבי וידידותי שיכול לתרום לנראות העסק בפני הלקוחות. בעזרת רצפת האפוקסי ניתן לתחום שטחים מסוימים לפי צבעים וכך לנהל את העבודה בצורה קלה יותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים