כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ריהוט חדרי ילדים יד שניה או חדש

אחת הבחירות החשובות ביותר שתצטרכו לקבל בדרך לבית חדש היא בחירת הרהיטים. בדרך כלל הרהיטים הבאים שנצטרך לרכוש יהיו הרהיטים לחדרי ילדים ונוער כאשר הילדים יגדלו והצרכים שלהם ישתנו. הבחירות האלו צריכות להיעשות אחרי שיקול דעת וסקר שוק מעמיק.

30/11/2017

החשיבות של הרהיטים בחדרי ילדים ונוער

החשיבות של הרהיטים בחדרי ילדים ונוער
הרהיטים הם אולי הדבר הכי בולט בכל חדר ולמעשה בכל מקום שאליו נגיע. מהמשרד בעבודה ועד הסלון והמבטח, אפשר להתרשם מרהיטים שונים שמכילים את כל הפריטים ומאפשרים את כל השימושים בחיי היום יום שלנו. כשהילד שלכם יתבגר ויגיע העת לשבת ולהכין שיעורי בית, אתם רוצים לדעת שנתתם לו את המיטב. הרהיטים צריכים להיות נוחים מצד אחד, כדי לאפשר לו מקום מרווח ומתאים שלא יפגע לו בבריאות ולא יגרום לו לעבוד בצפיפות ומצד שני שהעיצוב יהיה מושלם.

הפתרון הטוב ביותר לחיסכון בעלויות

המירוץ לרהט את חדר הילדים לא תמיד מואר באור חיובי כיוון שעלויות רבות הולכות להעמיס על מסגרת האשראי וכמובן הזמן הרב שתצטרכו להעביר בחיפושים באולמות תצוגה וחנויות רהיטים וכמובן בדיקה מקיפה של כל הקטלוגים באינטרנט. כולנו מכירים את הקניות הגדולות האלו שקשה מאוד לקבל ומגיעות לאלפי שקלים בקלות בערב אחד של קניות. אם תחכו למבצעים יכול להיות שתגיעו למסקנה פשוטה, שבמקום לחכות הגיע הזמן לחפש כיוונים חדשים כמו למשל רהיטים יד שנייה.

ריהוט יד שנייה

ריהוט חדרי ילדים ונוער יד שנייה יכול להיות הדבר הטוב ביותר שיקרה לכם ולארנק שלכם. במקום לקנות שולחן עבודה ב-2000 שקלים תגלו מהר מאוד ש-1000 שקלים הוא מחיר הגיוני כשרוכשים יד שנייה. מיטה תעלה 40 אחוזים פחות ולעתים יש מציאות מדהימות שיגרמו לכם לתהות מי בכלל קונה רהיטים חדשים לחלוטין. אמנם החיסכון בתקציב משמעותי ביותר אך יש דברים שכדאי שתיקחו בחשבון כדי שתדעו לבחור נכון.

אחידות שעושה את ההבדל

חדרי ילדים ונוער מושפעים בעיקר מהרהיטים ואם תבחרו רהיט אחד מכאן ורהיט אחד משם, כשכולם כמובן יד שנייה ולא מכילים את כל העיצובים ובוודאי לא אלו שמתאימים בדיוק למה שאתם רוצים, התוצאה לא תהיה כדאית לטווח הארוך. אמנם באותו הרגע תחסכו עלויות רבות אך חיסכון של 3000 שקלים לטווח של עשר שנים בעיצוב לוקה בחסר הוא דבר שאתם צריכים לשקול מחדש. אם יש רהיטים שמוצאים חן בעיניכם גם מבחינתה עיצוב, לכו על זה, אך אל תתפשרו בעניין הזה יותר מידי בצורה קיצונית.

כמה חשוב למדוד

האם הרהיטים הללו מתאימים לחדר של הילד שלכם? לפני שאתם בוחרים רהיט אתם חייבים לקחת מידות. אם לא תמדדו כמה שטח יש לכם בחדר ותבינו מה המידות המדויקות שאליהם הרהיטים צריכים להתאים, תבצעו טעות איומה. אל תקנו ארון הזזה שלא יתאים בדיוק לגומחה מגבס שכבר יש בבית כי זה פשוט יהיה מכוער, גם אם הוא יהיה גדול מידי וגם אם קטן מידי. מיטה גדולה מידי תחסום את כל החדר ותמרר את חיי הילד שלכם בצפיפות בלתי נסבלת ולא תשתלם גם אם היא תעלה 400 שקלים במקום 1000.

האם הריהוט במצב טוב?

תמיד צריך לזכור שחדרי ילדים ונוער אמורים להישאר מעוצבים גם בעוד כמה שנים. אם תבחרו ריהוט יד שנייה, תמיד תזכרו שמישהו לא רוצה את הריהוט הזה ויש סיבה לכך. ראשית, תשאלו אותו למה הוא מוכר. כל תשובה תהיה הגיונית ומתקבלת מלבד תשובות שיסבירו לכם שהרהיט פשוט מיושן מאוד ולעתים גם חבול. אל תרכשו ארון שהמסילות שלו עקומות וגם לא מיטה שרוטה או ישנה מאוד. תתעניינו מתי בדיוק הרהיט נקנה ואם עברו כמה שנים טובות והוא לא נמכר בגלל שחדר אחר עובר שדרוג, תתקדמו לבחון את האפשרות הבאה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים