כרגע באתר
3
3
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לפתוח את הבית עם ניסור בטון

רבים המתגוררים בדירות או בבתים מבטון אינם מודעים לעובדה, שניתן לפתוח בבטון חלונות ופתחי דלתות כדי לפתוח את הבית, להפוך אותו למואר ולאוורירי יותר. ניסור בטון היא טכניקה המאפשרת גם במבנים כאלה הוספת חדר, פתיחת חלונות בחדרים חשוכים, הרחבת דלתות כניסה, ויצירת כניסה מרשימה ויפה, או לפתוח את הקיר שפונה לעבר המרפסת וליהנות מאור, שמש ונוף במינון הרבה יותר גבוה.

28/08/2013

מהם עבודות ניסור בטון

עבודות ניסור בטון כוללות כמה וכמה עבודות שונות שכולן מבוססות על הטכניקה הזו של ניסור בטון כגון:
• פתיחת חלונות בקירות בטון מזויין ללא זעזועים וכמעט ללא אבק
• חיתוך בטון מזויין ללא מגבלות עובי
• פתיחת חלונות או הרחבת דלתות בחדרי ממ"ד
• קידוח עגול עבור תעלות שירות לכבלי חשמל, אינסטלציה, מזגנים, מייבשי כביסה וכדומה
• יצירת פתחים לחדרי מדרגות על ידי ניסור בטון ביהלום
• הוספת חדר על ידי פתיחת דלת בקיר בטון
• הריסת מבנים או הפרדת מבנים ללא גרימת נזק
• טכניקת ניסור בטון נעשית ללא סדקים בקיר, וללא פיצוצים בשאר חלקי הבית

איך מנסרים בטון?

ניסור בטון נעשה בעזרת מסור מיוחד, שבקצה הלהב שלו ישנם שבבים קטנטנים של יהלום. כידוע, יהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע, והוא מסוגל להתגבר על כל חומר אחר. מכיוון שבטון או בטון מזויין נחשב לחומר מאד חזק, ובתוכו יש ברזלים לחיזוק, הרי שהשימוש במסור מסוג זה הוא הכרחי. שימוש במכשירים אחרים לא יהיה מדוייק, ויגרום ללכלוך רב ולסדקים בקירות שמעל ומתחת למקום החציבה. מסור בטון מיוחד עם שבבי יהלום עושה עבודה מדוייקת ונקייה באופן מהיר, ובגימור מדהים וחלק לחלוטין ללא בליטות וזיזים.

היתרונות של ניסור בטון

חברה המתמחה בניסור בטון היא חברה שמשתמשת במסור יהלום כדי לבצע את העבודות ולא בשום טכניקה אחרת. על החברה לנקוט בכל אמצעי הזהירות המתבקשים, ולבצע עבודה מדוייקת ונקייה. ניסור בשיטה זו לצורך הוספת חדר או פתיחת חלון הוא הדרך הטובה ביותר והמהירה ביותר לביצוע המשימה. מסור בטון מדוייק להפליא, והוא אינו יוצר סדקים או התפוצצויות של הקיר המנוסר. ענף הבנייה המודע ליכולת מדהימה זו עושה שימוש בחברות המתמחות בניסור כזה במיוחד בעת שיפוץ דירות או בתים, או כל מבנה אחד שצריך לעבור שיפוץ ושדרוג.
יתרון נוסף שיש לניסור בטון ביהלום הוא השמירה על הסביבה ועל בריאות העובדים, הוא לא מלכלך, ונותן מענה מהיר ובטיחותי, יעיל וחסכוני. השילוב שבין טכנולוגיה מתקדמת וצוות עובדים מיומן מאפשר לבצע כל עבודה ביעילות ובמהירות ללא ירידה באיכות העבודה. עבודת ניסור בטון משולה לעבודת מנתח, והכל נעשה בתכנון קפדני ומדוייק לפני תחילת העבודה.

חברה לניסור בטון

שימוש בטכנולוגיה זו מצריך מכשירים מיוחדים וצוות מיומן. אם אתם מחפשים חברה שתפתח עבורכם פתח לחלון או דלת, או לשם הוספת חדר בבית, וודאו כי לחברה יש נסיון ומוניטין רב בתחום. בררו אודות לקוחותיה ובמיוחד אצל אלה המקצוענים, כמו קבלנים ויזמים העושים שימוש בצורת ניסור זו בעת עבודות השיפוצים שהם אחראיים עליהם.

נכתב באדיבות חברת האחים צדיק
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים