כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ציוד לאינסטלטורים יד שניה

מוצרי יד שניה נמכרים כיום במצב מכאני מעולה וכדאי לאינסטלטורים לעקוב אחר פרסומי החברות המובילות. את המוצרים ניתן לקנות ביד שניה ישירות מאדם פרטי או לפנות לאנשי מקצוע שמתמחים בנושא כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת.

11/12/2017
אביזרי אינסטלציה הם הכלים העיקריים שעומדים לרשות אינסטלטורים. אנשי מקצוע בתחום הצנרת זקוקים לאביזרים מן הסוג הזה בשביל לפתוח סתימות, לפתור בעיות ולמנוע נזקים בלתי הפיכים. אחת הדרכים לחסוך בהוצאות על הציוד הזה היא לקנות אותו מיד שניה. עם זאת, יש סוגים שונים של אביזרים ולכל אחד מהם ייעוד שונה. גם ההבדלים בין האביזרים מבחינת מותגים וחברות לא תמיד מסייע לבעל המקצוע לבחור אותם בצורה נכונה.

יתרונות של ציוד יד שניה

רכישת אביזרי אינסטלציה יד שניה יכולה להוכיח את עצמה בטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר היא משתלמת יותר מאשר רכישת אביזרים חדשים פשוט כי היא זולה, בעוד בטווח הארוך היא מעניק לשרברב גמישות. מי שקונה את המוצרים מיד שניה יכול להחליט להחליף אותם לעיתים קרובות ולהישאר מעודכן בציוד החדש. בנוסף, ניתן להשיג את הציוד מיד שניה מלקוחות פרטיים או מקולגות.

השוואה בין אביזרים וציוד

בעל מקצוע שמעוניין לקנות את הציוד מיד שניה חייב להגדיר באופן מדויק את הצרכים שלו. לאחר הגדרת הצרכים הוא יכול להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין האביזרים לפי הפרמטרים הבאים:

מצב מכאני

בתחום האינסטלציה אין תחליף לשימוש באביזרים במצב מכאני מצוין. אביזרים חלודים, שחוקים או בלויים עלולים לפגוע ביכולת של השרברב לבצע את עבודתו ולסיים אותה בזמן. הדרך הכי טובה לבדוק את המצב המכאני היא לראות מקרוב את האביזרים ובמידת הצורך להתייעץ עם אנשי מקצוע אחרים.

עלות

כדאי להכיר את המחירים המקובלים על ציוד אינסטלטורים חדש לפני שקונים ציוד יד שניה. כך ניתן להשוות בין המחירים במונחים של עלות מול תועלת ולחסוך בהוצאות מיותרות. העלות חייבת לגלם את האפקטיביות של הציוד עבור השרברב ואת מאפייני השימוש בו.

זמינות

ברכישת ציוד יד שניה מאנשים פרטיים או בעלי עסק צריך האינסטלטור לבדוק גם את הזמינות. אין למשל טעם לקנות ציוד ממישהו שגר בעיר אחרת ורחוקה, כי סביר להניח שייקח זמן עד שהאינסטלטור יצליח לאסוף אותו. הזמינות היא חלק חשוב ממערכת השיקולים של קניית כל סוגי הציוד ואביזרים בענף האינסטלציה.

סוגים של ציוד יד שניה

כיום ניתן להשיג את כל הסוגים של אביזרי אינסטלציה גם ביד שניה. הסיבה העיקרית לכך היא אתרי האינטרנט, שמאפשרים לאנשי מקצוע בתחום לפרסם את מרכולתם ולמכור אותם אחד לשני. מעבר לכך, גם אנשים פרטיים שאין להם ידע מקצועי באינסטלציה בוחרים לעיתים למכור את האביזרים השונים לאחר שהשימוש בהם מסתיים.

מה עדיף: ציוד חדש או יד שניה?

השוואה בין אביזרי אינסטלציה חדשים או מיד שניה היא משימה מורכבת מכפי שנהוג לחשוב. קודם כל, צריך לבחון כל מקרה לגופו ואי אפשר להכריע בצורה חד משמעית לפני שבודקים את המצב המכאני של הציוד. שנית, הרבה תלוי בצרכים של השרברב ובציוד שחסר לו. אם לדוגמא חסר לאינסטלטור אביזר ספציפי לארגז הכלים, סביר להניח שיהיה יותר משתלם לקנות אותו מיד שניה מאשר בחנות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים