כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רכישת כלי כסף יד שניה

ההיסטוריה מלמדת כי אנשים רבים נהגו לסחור בכלי זהב וכסף. בין אם אתם מחפשים מקום שקונה כלי כסף ובין אם ברצונכם לרכוש כלי כסף יד שניה, לפניכם כל הפרטים אותם כדאי שתדעו טרם התהליך.

14/12/2017

סוגים שונים של כלי כסף

סוגים שונים של כלי כסף
סט יפה של כלי כסף יכול להוות כנקודת מוקד מרכזית בעת עריכת השולחן בין אם זה עבור ארוחה פורמלית ואם זה עבור ארוחת ערב משפחתית. מטבע הדברים כלי כסף הנם יקרים ולכן החלום על רכישת כלים חדשים לא תמיד יעמוד במבחן המציאות מבחינה כלכלית. כתוצאה מכך אנשים רבים מעדיפים לבחור באופציה של "מחזור" ולרכוש כלי כסף יד שניה ולו רק בגלל שמדובר באפשרות זולה יותר במידה משמעותית.

הערך (הרגשי) לא קובע

במקרים רבים לכלי הכסף הישנים ישנו ערך רב יותר שכן הם עוברים בירושה מדור לדור. יחד עם זאת למרות ערך שלהם, אין הדבר אומר שהם יענו לטעמכם האישי או שתעשו בהם שימוש בעת עיצוב השולחן בארוחת שישי. מידי פעם ניתן לראות כלי כסף שכוללים עיצוב מיושן יחסית ואינם עומדים בקנה אחד עם צו האופנה העכשווי. במקרים כמו אלו בעליהם יעדיפו למכור אותם למקום אשר קונה כלי כסף במזומן. בדרך זו ניתן לעשות שימוש בתשלום שהתקבל על מנת לרכוש כלים חדשים או כלים שכבר היו בשימוש.

סוגים שונים של כלי הכסף

ישנם סוגים שונים של כלי כסף לרבות סטרלינג, פיוטר, כלים הכוללים ציפוי כסף ועוד. סוגי כלי הכסף נבדלים זה מזה במחירם. כך למשל כלי כסף סטרלינג הנם מיוצרים מתשעים אחוז כסף טהור ולכן נחשבים להכי יקרים. לעומתם כלי פיוטר כוללים כסף וחומרים נוספים אשר הופכים אותם להרבה יותר עמידים, עם זאת הם ידרשו השקעה נמוכה יותר לעומת הכלים מהסטרלינג. כמו כן כלים הכוללים רק ציפוי כסף יהיו זולים משמעותית מכלים המיוצרים מכסף טהור ועל כן הם מתאימים לשימוש יומיומי.

היכרות מעמיקה על התחום

היכרות עם הסוגים והסגנונות השונים של כלי הכסף הנה משמעותית לא רק כאשר רוצים לרכוש אותם כי אם גם בעת מכירתם. על מנת לעמוד על ערכם המדויק מומלץ ורצוי לפנות למקצוענים בתחום אשר יוכלו לספק לכם הערכת מחיר. לאחר מכן יש לגשת לחנות שקונה כלי כסף במזומן על מנת למכור את הכלים ולהמיר אותם לסכום כסף. חשוב לצין שכאשר מדובר בכסף טהור א תמיד כדאי למהר ולמכור שכן יכול להיות שערכם של הכלים יהיה גדול.

אז איך תדעו שבבעלותכם כלי כסף?

בין אם ברצונכם לרכוש כלי כסף יד שניה ובין אם למכור יש כמה פרמטרים אליהם יש להתייחס והם סגנון העיצוב, סימון הכסף והסימון של חברת המותג היצרנית. כלים רבים כוללים חותמת של היצרן לצד חותמת המציינת את מידת הטוהר שלהם וחכן מדובר במשתנה חשוב. בכל מקרה מומלץ לפנות למומחים בתחום על מנת לוודא כי אינכם רוכשים חתול בשק וכי קיבלתם את מלוא התמורה עבור ההשקעה שכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים