כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לבחירת הרכב המסחרי הבא

חושבים כל רכישת רכב מסחרי? המומחים שלנו ריכזו עבורכם כמה טיפים, המלצות ונקודות למחשבה שיעזרו לכם במסע שלכם אל מציאת הרכב המושלם לצרכים שלכם.

14/12/2017

הבחירה הנכונה

הבחירה הנכונה
רכב מסחרי משמש את העסק למטרות רבות. מלבד ניידות או שינוע, הרכב הוא הפנים של העסק ועל כן מפרסם אותו בחוצות. יתרה מכך, הוא מהווה חלק מההוצאות השוטפות. לכן, כאשר בוחרים רכב מסחרי, צריך לפעול על פי הלב ,אך גם להפעיל את החוש העסקי ולבחון לעומק פרמטרים רבים. בשורה התחתונה, רגע לפני שאתם חותמים על הצ'ק, הנה כמה דברים שכדאי שתדעו.

איך אתם משלמים?

ישנן דרכים רבות לרכוש רכב מסחרי, החל בליסינג תפעולי ועד רכישה במזומן. הדרך בה תבחרו תלויה במצבו הפיננסי של העסק שלכם. עליכם לחשוב כיצד אתם ממזערים את העלויות אולם מאידך, להיות גמישים מספיק על מנת שלא להתפשר ולרכוש לעסק רכב מסחרי מרווח ואיכותי. לכן לפני שאתם מתכננים את התקציב שעומד לרשותכם, אולי כדאי לפנות לייעוץ מקצועי על מנת להכריע כיצד עליכם לממן את רכישת הרכב.

משקל וממדים

פרמטר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא גודלו של הרכב והמשקל אותו הוא מסוגל לשאת. רכבים מסחריים נועדו לשאת ציוד, זה נכון. אולם אם תעמיסו על הרכב מעל גבולות היכולת שלו, סביר להניח שהוא ידרוש תחזוקה גבוהה יותר, מה גם שהדבר עלול לסכן אתכם מבחינה בטיחותית. לכן כל רכישת רכב מסחרי צריכה להתחיל עם הגדרת מטרות, הבנה מה הרכב עתיד לעשות, מה העומס שיוטל עליו וכיצד הוא עתיד להתמודד עמו.

תדמית

כפי שצוין לעיל, הרכב הוא הפנים של העסק ולכן הבחירה שלכם גם עשויה להשפיע על התדמית העסקית. כך למשל רכב ישן שיש עליו סימני חלודה יגרום לרושם ראשוני פחות חיובי לעומת הרושם שייצור רכב מסחרי מרווח וחדיש של חברה מובילה. רגע לפני הרכישה, כדאי שתחשבו מה הרכב שלכם אומר על החברה ועל עובדיה והקפידו לבחור רכב מסחרי אשר ייצג אתכם ואת התדמית העסקית על הצד הטוב ביותר.

אמינות, אמינות, אמינות

דמיינו את התרחיש הבא: אתם בדרך לפגישה עם לקוחות ופתאום באופן בלתי צפוי מתגלה תקלה ועליכם לעזוב הכל ולהיכנס למוסך. חישבו כיצד הדבר ישפיע על הלקוחות שלכם ומה הרושם שייווצר אצלם. כאשר אתם מתכננים מראש פגישות ולוחות זמנים, אינכם יכולים לתת לתקלות להשבית אתכם כל פעם מחדש כתוצאה מרכישת רכב שאינו אמין ונוטה לתקלות. לכן, חשוב שלא להתפשר ולהשקיע בקניית סוגי רכבים שידועים כאמינים.

עלויות

במידה ומדובר ברכב חברה, עליכם לחשוב כלכלית ולחשב עלויות, או יותר נכון לומר לנסות למזער את ההוצאות השוטפות של תפעול הרכב ותחזוקתו. מלבד הוצאות דלק, תחזוקה ותפעול, עליכם לוודא שאתם מקבלים את התמורה המלאה להשקעה שלכם ומשלמים רק על מה שנחוץ לכם. כיום ישנם רכבים מסחריים ולהם עיצוב חכם אשר מטרתו לחסוך לכם בעלות הקנייה, בעלות הדלק ובהוצאות באופן כללי.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים