כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס אנגלית אפקטיבי לילדים

אף פעם לא מוקדם מדי לרכוש שפה חדשה ובמקרים רבים אף יפה שעה אחת קודם. במה שונים לימודי אנגלית לילדים מלימודים למבוגרים? ומדוע אין זמן טוב יותר לפתח את כישורי השפה.

14/12/2017

מה עדיף מאשר בתקופת הילדות?

בעולם בו אנו חיים מתקיימות זו לצד זו מעל לששת אלפים שפות. אולם בשל העובדה שבעשורים האחרונים העולם שאנו מכירים הפך למעין כפר גלובלי, ישנה שפה אחת אשר מתעלה בחשיבותה מעל כולן וזו השפה האנגלית, כאשר למעשה כרבע מאוכלוסיית העולם דובר את השפה ברמות שליטה שונות. אין ספק שהבנת השפה האנגלית זו מיומנות אשר צפויה לפתוח דלתות, קל וחומר כאשר שולטים בה כבר מגיל צעיר.

קל יותר ללמוד אנגלית בגיל צעיר

זו עובדה, קל יותר לפתח כישורי שפה כאשר מתחילים בגיל צעיר. רכישת שפה חדשה, ולרבות השפה האנגלית, היא נכס של ממש והילדים יעשו בה שימוש רב. מלבד לטייל בעולם ולגשר על פערים תרבותיים, השפה האנגלית תוכל לפתוח עבור התלמידים חלון הזדמנויות גם בעתיד, לסייע להם לקרוא טוב יותר, להוציא ציונים טובים, ללמוד לימודים אקדמאים ואף למצוא משרות טובות יותר כשיהיו גדולים.

חמש סיבות לשלוח ילדים לקורס אנגלית

הרחבת אופקים – בעזרת פיתוח כישורי שפה הילדים ייחשפו לעולמות חדשים.
שיפור ציונים ומיומנויות שפה – אנגלית היא תנאי קבלה ללימודים אקדמאיים שונים.
חוויה מעצימה התורמת לביטחון העצמי – למידת דברים חדשים תורמת לשיפור הביטחון.
יצירת הזדמנויות נוספות לילדים – קורס לימוד אנגלית לילדים הוא כלי שיפתח בפניהם דלתות.
הרחבת אוצר המילים – עם כושר קליטה טוב יותר ילדים פתוחים לקלוט מילים חדשות.

לימודי אנגלית – פשוט משחק ילדים

לילדים ישנה נטייה טבעית ללמוד דרך חיקוי. לכן הם יכולים לחקות את השפה אליה נחשפו, להגות את המילים בצורה נכונה ואף לפתח את המבטא די בקלות. בעזרת קורס אנגלית הילדים יוכלו להתבטא באופן חופשי, לחוש ביטחון רב יותר וליהנות מיתרונות במהלך שנת הלימודים. כמו כן חשוב להבין כי לרוב שיטת הלימוד בקורס לימוד אנגלית לילדים תהיה שונה מהשיטה בה מלמדים מבוגרים ותכלול טכניקת למידה הרבה יותר חווייתית.

מהי מתכונת הלימודים וכיצד היא אפקטיבית?

ברבים מן המקרים קורסים אשר מיועדים לילדים יכללו קבוצות למידה קטנות וממוקדות לשם מתן יחס אישי לכל ילד וילד. השיעורים בקורס מועברים על ידי מורים המומחים בלימוד אנגלית לילדים והלמידה תשים דגש על התנסות דינמית ומאוד חווייתית. זאת מבלי להתפשר על הגייה נכונה ומדויקת. כמו כן הרמה של הילדים גם היא משחקת תפקיד, השיעורים מותאמים לגילו של הילד והמורים משתמשים בעזרי למידה כגון מוסיקה, דפי עבודה, חוברות וספרים.

לסיכום,

אין ספק שקורס לימוד אנגלית לילדים מקנה להם נקודת פתיחת טובה מהיבטים רבים הן לימודיים, הן תעסוקתיים, הן תרבותיים והן חברתיים. יחד עם זאת כן חשוב לבחור במקום ולו מוניטין בלימוד אנגלית לילדים כדי להבטיח שתהליך הלמידה יהיה כמה שיותר אפקטיבי וחווייתי.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים