כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רכישת מערכות ספא לדירה חדשה

מערכת ספא יכולה לשדרג דירה חדשה, לשפר את איכות החיים ולהעלות את הערך שלה לפני השכרה או מכירה. במאמר הבא נסביר איך בוחרים מערכות מן הסוג הזה ועם מי אפשר להתייעץ.

26/12/2017
מערכות ספא כוללות מתחמי סאונה, ג'קוזי ופינות עיסוי מיוחדות. מערכות מן הסוג הזה יכולות להתאים לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים וכיום ניתן להתקין אותן בדירות חדשות. את המערכת אפשר להתקין בדירה עוד לפני קבלת המפתח מהקבלן, או לחילופין מיד לאחר המעבר. עדיף להתקין את המערכת בדירות חדשות וכך ליהנות משורה ארוכה של יתרונות.

היתרונות של המערכת בדירה החדשה

מלבד הפופולאריות של מערכות ספא בקרב אנשים שסובלים מבעיות גב ועמוד שדרה, יש עוד כמה יתרונות שמדגישות את הערך המוסף שלהן בדירות חדשות:

שדרוג הדירה

הסיבה העיקרית להתקנת המערכת היא שדרוג של הדירה החדשה. גם דירות יוקרה לא תמיד מגיעות עם מערכות מן הסוג הזה, בעיקר כאשר הקבלן הוא זה שאחראי באופן בלעדי על האבזור והריהוט. התפקיד של בעלי הדירה צריך להיות שדרוג עם מערכות משוכללות ויצירת קשר עם אנשי מקצוע מתאימים.

שיפור באיכות החיים

אין הרבה הזדמנויות לשפר את איכות החיים מאשר לעבור לדירה חדשה. את הרגע הזה כדאי לנצל גם בשביל להתקין מערכות שמיועדות להקלה על כאבי גב, לטיפול בבעיות אורטופדיות ולהרגעה של הגוף באמצעות עיסוי, מסאג' וג'קוזי מלטף. השיפור באיכות החיים הוא מיידי וניתן להשתמש במערכת ימים ספורים לאחר הרכישה וההתקנה.

עלייה בערך הנכס

כל מערכת שמותקנת בדירה חדשה מעלה את הערך שלה. מהבחינה הזו רכישת המערכת היא השקעה משתלמת לטווח ארוך, בעיקר אם מתכננים להשכיר את הדירה או למכור אותה. עלייה בערך הנכס יכולה להגיע לעשרות אחוזים בעקבות התקנה חד פעמית של מערכות משוכללות.

כיצד בוחרים מערכת איכותית?

בחירה נכונה של מערכות ספא לא תלויה רק במאפיינים של הדירה מבחינת מקום אלא גם בתקציב של הלקוח. בנוסף, יש להביא בחשבון את ההבדלים בין המערכות הקיימות. כדאי להשוות בין מערכות שמיועדות לחדרי ספא לפי מפרט טכני ואבזור. אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של דילמה והתלבטות או להגיע לאולמות התצוגה. במידה ומכירים באופן אישי אדם שהתקין בדירה החדשה שלו מערכת כזו ניתן להתייעץ איתו, או לחילופין לקבל מידע מאתרי האינטרנט שעוסקים בתחום.

התקנת המערכת בדירות חדשות

התקנת המערכת מבוצעת על ידי נציגי החברה שמולה מבצעים את העסקה. במקביל, כדאי לבעלי דירות חדשות לתאם את ההתקנה גם מול הקבלן. שיתוף פעולה בין הקבלן לבין החברה שמתקינה את המערכת מאיץ את התהליך ומונע עיכובים במסירת המפתח. במידה ובוחרים להתקין את המערכת לאחר הכניסה לדירה החדשה, יש להביא בחשבון נטרול של חדר המקלחת והרחצה לכמה שעות או ימים.

מערכות לכל סוגי הדירות

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא רק בדירות יוקרה גדולות אפשר להתקין מערכות ספא. מערכות מן הסוג הזה נחשבות כיום לסטנדרט בנייה מקובל גם בדירות יחסית קטנות ובעיקר בנכסים שמיועדים להשקעה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים