כרגע באתר
0
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פנסיון לכלבים לתקופת החגים

אומרים שהכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, והאמת היא שיש מקרים רבים שהדבר הוא באמת כך.

28/08/2013
אנשים ומשפחות נקשרים לכלבים שהופכים לחלק מהמשפחה שלהם, והדבר ניכר באהבה ובטיפול מהמסור שמקבלים הכלבים, ובחיבה הרבה שאלה מחזירים לבעליהם. שלא לדבר על אנשים המסתייעים בכלבים בעבודתם היוצרת קשר מיוחד במינו בין הכלב לבעליו. כלבים הם עזר מעולה לרועי צאן, רועי בקר, לתפקידי שמירה ויש גם כלבים המשמשים לתראפיה עבור אנשים שעברו טראומות בחייהם. כלבים מספקים חברה לאנשים בודדים או עריריים וגם כבני לוויה לילדים בכל אשר ילכו. אפשר לומר בלי שום ספק כי הכלב יכול להיות חברו הטוב ביותר של האדם, והקשר המיוחד הזה בינהם קיים כבר למעלה מחמשת אלפים שנה

מה עושים עם הכלב בחגים כשטסים לחו"ל

משפחות רבות נוהגות לטוס לחו"ל לחופשה עם הילדים בתקופת החגים של חודש תשרי בגלל ימי החופש הרבים המצטברים בחודש זה, ובגלל מזג האוויר הנוח במדינות אירופה ואמריקה בתקופה זו של השנה. אבל מה לעשות עם הכלב? כאשר יוצאים לצימר בגליל ניתן לקחת את הכלב איתכם, אבל נסיעה לחו"ל עם הכלב הרבה יותר מסובכת ויקרה, ולא תמיד אפשרית. הרי אי אפשר להשאיר את הכלב בבית לבד, וגם לסמוך על השכנים שיטפלו בו כראוי זו משימה שלא תמיד רצוייה. אז מה עושים? – פנסיון לכלבים!

פנסיון לכלבים באווירה טבעית

כיום ניתן למצוא בארץ פנסיון לכלבים במקומות שונים המתמחים בשמירה על כלבים לתקופות מסויימות כאשר בני המשפחה יוצאים לחו"ל וכדומה. פנסיון לכלבים מנוהל בדרך כלל על ידי אנשים אוהבי חיות בכלל וכלבים בפרט, והם יעניקו לכלב שלכם את מלוא תשומת הלב והצרכים שהוא זקוק להם בעת שהייתכם בחו"ל. כלב שהושאר בפנסיון איכותי באווירה טבעית וביחד עם כלבים נוספים, יהיה מרוצה ויחזור אליכם בריא ושמח. כלבים שנמסרים לפנסיון לכלבים איכותי לא עוברים טראומה של נטישה, ובעלי הפנסיון דואגים לקבל מכם את כל המידע הנחוץ אודות דפוסי התנהגותו של הכלב וצרכיו המיוחדים, כדי להעניק לו יחס אישי, חם ולבבי כפי שהורגל לו בביתכם.
פנסיון לכלבים מנהל סדר יום קפדני באשר לארוחות וטיולים עם הכלבים במרחבי הטבע, וכל כלב מקבל מקום שינה נקי, נוח ונעים לשעות הלילה. הכלבים יוצאים לטיולים עם המטפלים המנוסים של הפנסיון, ויחד עם כלבים בגודל שלהם כדי שיוכלו לשחק יחד ולא לחוש מאוימים אלה מאלה.

פנסיון לכלבים באיזור השרון

פנסיון לכלבים באיזור השרון נמצא במושב שדה ורבורג, והוא קולט כלבים מהסביבה ומהסביבה הרחוקה יותר. פנסיון כלבים מקצועי ואיכותי ישים את הדגש על כמה דברים חשובים בכל הקשור בטיפול בכלב שלכם:
• התייחסות לכלב כאל חייה השייכת ללהקה. מה שאומר שהכלב שלכם לא יהיה לבד בזמן שהותו בפנסיון.
• חלוקת הכלבים לפי גודל, גזע ואופי, כאשר כלבים קטנים מקבלים חצר נפרדת מאלה של הגדולים.
• סביבה עשירה באפשרויות לפעילות פיזית ויציאה לטיולים ארוכים בסביבות משתנות. טיולים אלה נערכים כשעה לפחות, ומבוצעים בשדות במקומות פתוחים אחרים.
אם אתם מתכננים נסיעה לחו"ל אל תהססו להפקיד את כלבכם בפנסיון כלבים איכותי ומקצועי.


המאמר נכתב באדיבות פנסיון לכלבים - אתר מקום בטבע
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים