כרגע באתר
0
2
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך מנקים לפני שעוברים לדירה חדשה?

כל מי שנכנס לדירה חדשה אי פעם זוכר בוודאי כמה לכלוך נשאר בסיום העבודה.

27/12/2017
אפילו אם על פניו הדירה נראית נקייה ונוצצת אך עם התבוננות לעומק מגלים הרבה שאריות אותם יש לקרצף בכדי להפוך את הדירה ראויה למגורים. זה יכלול שאריות צבע, אבק בלי סוף, שאריות של רובה, סיליקון ועוד חומרים שונים המותירים את רישומם על הבית החדש. כדי שנהנה מהבית חשוב להשקיע בניקיון יסודי בעזרת חברה מקצועית. למה לא לעשות את זה לבד? על כך בהמשך.
דירה חדשה היא דירה שרק עכשיו סיימו לבנות אותה. לצורך הבנייה נעשה שימוש באין ספור חומרים וכלים אשר כל אחד מהם מותיר אחריו שאריות. גם אם הנגר ניקה אחריו וגם עם הצבעי השתדל שלא לטפטף על הרצפה עדיין יהיו שאריות, כתמים, לכלוך ובעיקר המון אבק מהבניה.
ישנם אנשים רבים שכאשר הם מגיעים סוף סוף לשלב הזה הם כבר ממש קצרים בכסף ומנסים לחסוך עד כמה שאפשר בהוצאות כספיות מיותרות. על כן הם מנסים לנקות בכוחות עצמם את הדירה החדשה. חבל שכך. היות והניקיון לאחר הבנייה זהו ניקיון הרבה יותר מורכב והוא דורש הרבה כוחות, ציוד מקצועי וצוות מנוסה בכדי להשתלט על המלאכה. כאן זה ממש לא המקום לחסוך. כדי ליהנות מהדירה החדשה כדאי מאוד להשקיע עוד קצת ולהיכנס בסופו של דבר לדירה החדשה והנוצצת כמו מלכים!

חברת ניקיון – מה היא מציעה?

כאשר אתם בוחרים להיעזר בחברת הניקיון אתם יכולים להיות בטוחים כי לא יהיה עליכם להיכנס למרדף אחרי כל אותן שאריות ומזכרות שנותרו מעבודות הבניה. טיפ שלנו: בחרו חברת ניקיון הנמצאת בעיר מגוריכם, כך ההתנהלות תהיה קלה ופשוטה יותר עבורכם. לדוגמה, אם הינכם מתגוררים בעיר פתח תקווה, חפשו בגוגל את צירוף המילים: חברת ניקיון בפתח תקווה. אם אתם מתגוררים בעיר אחרת, פשוט החליפו את שם העיר.
החברה תגיע אליכם כאשר היא מצוידת בכל מה שצריך בכדי למגר את כל הלכלוך ואת כל סוגי הכתמים. כך ייעלמו הכתמים שטפטפו מהצבע, האבק שחדר לכל מקום תוך כדי עבודות הבנייה או הנגרות, הרצפה כולה תקורצף היטב ואם תבחרו גם להבריק אותה תיהנו משכבת פוליש אחידה ובוהקת שתעניק לבית שלכם מראה מהודר, יוקרתי ובעיקר נקי ונוצץ באמת.
אז אם ביום יום אתם לא מרשים לעצמכם להתפנק עם עזרה חיצונית לצורך ביצוע עבודות ניקיון הרי שכאן זה ממש לא יהיה מותרות. ניקיון של דירה חדשה לאחר בנייה זהו ניקיון מסוג אחר לגמרי. זהו ניקיון מורכב הרבה יותר אשר כל האמצעים הרגילים שברשותנו לא ממש יצלחו להם.
הזמינו חברת ניקיון ותיהנו מדירה חדשה, בוהקת ונוצצת!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים