כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ציוד למתגייסים יד שניה

לא קל להתחיל שגרה חדשה כאשר יש הרבה תלאות שהחייל המתחיל יצטרך לעבור, החל מההתרגלות לשגרה של שביזות יום א' וסגירת שבתות רחוק מהמשפחה, אנשים שהוא לא מכיר שיהפכו להיות החברים הכי טובים שלו וכמובן תנאי שטח קשים.

03/01/2018

חיסכון משמעותי בעלויות

חיסכון משמעותי בעלויות
ציוד למתגייס יכול להיות יקר מאוד ולמעשה אם תרצו לקנות ביגוד תרמי התענוג יעלה לכם לפחות כמה מאות שקלים, שרק מכנס או חולצה לבדם יכולים לעלות כל אחד 200 שקלים, שלא נדבר על בגדים נוספים שתצטרכו לקנות וזה רק בענייני ההלבשה. אם החייל ירצה מגבת, נעלי בית שמתאימות גם לתנאים חיצוניים, מצעים וכולה, העלות יכולה לצמוח לאלפי שקלים. מעבר לתרומות שניתן לקבל במידת הצורך כשבאמת אין מאין לגייס את הכסף, ומלבד קבלת ציוד בתורשה מאח או מחברים, לעתים בהשאלה ולעתים כמתנה, ציוד יד שנייה יכול להיות הפתרון הטוב ביותר לכולם.

להתכונן לגיוס בצורה הכי טובה שיש

ההכנה שהמלש"ב צריך לעבור לקראת הגיוס לא מסתכמת רק במסלול שמייעדים לו אלא בהכנות נפשיות וארגוניות. אין ספק שההכנות צריכות להתחיל בהבנה של מהו צבא ומהי השגרה הקשה שמצפה לו, אך מעבר לזה יש צורך להתארגן על בגדים חשובים וציוד למתגייס שיכולים להיות קריטיים מאוד לכל שירות. זו תהיה טעות לחשוב שרק חיילים קרביים, שמחכה להם שהות רבה בשטח במהלך השירות, צריכים ציוד מיוחד, הרי ציוד למתגייס כמו ביגוד תרמי או כפפות כל חייל צריך לקבל. זה הזמן להיערך נכון עם ציוד למתגייס יד שנייה, דבר שיכול לחסוך עלויות גבוהות.

איזה ציוד צריך לרכוש?

הציוד הכי חשוב שצריך לחפש הוא ביגוד, וכאשר מדברים על בגדים אין ספק שביגוד תרמי הופך את השירות להרבה יותר פשוט. בין אם אתם הולכים ליחידה קרבית ומחכות לכם שמירות בתנאים קרים מאוד בצפון או במדבר, בין אם אתם עוברים טירונות 02 או 07, אתם חייבים שיהיה לכם בגדים תרמיים כיוון שאלו לא רק ישפרו את איכות השירות שלכם אלא ימנעו חולי ויגרמו לכם להיות בריאים תמיד. קצת עצוב לחשוב שבגדים תרמיים לא ניתנים לחיילים בעת הגיוס אך לפני שנחפש פתרונות תקציביים של משרד הביטחון, כדאי שיהיה לחייל הצעיר בגדים שישמרו עליו בכל תנאי.

פריטי רחצה לנוחות מקסימלית

אין ספק שבגדים יד שנייה לא תמיד יהיו רעיון טוב, בעיקר כשמדובר על הלבשה תחתונה כמו גרביים או תחתונים, אך לעומתם זאת יש פריטים שיכולים לעזור מאוד. פריטי רחצה כמו תיק רחצה ומגבות יכולים לעזור מאוד דבר שיחסוך כסף נוסך בלי לפגוע כלל באיכות השימוש. תיק רחצה הוא אחד הפריטים החשובים של כל חייל וזה הזמן לחפש תיק נוח שמישהו כבר לא צריך, הרי בחיי האזרחות אין ספק שהמוצר הזה הרבה פחות שימושי, גם לאלו שטסים הרבה לחו"ל ושוהים הרבה במלונות.

איך משיגים את הציוד?

ציוד למתגייס יש שנייה ניתן להשיג במקומות רבים החל מהפייסבוק ומחברים. בוודאות תפגשו לא מעט משפחות שיש להם קרוב משפחה שהתגייס, אחד שאתם מכירים מקרוב, אלו יכולים להיות שכנים, דודים, חברים של ההורים, חברים של חברים וכולה. לפני שאתם מגיעים לחנויות שמציעות ציוד למתגייס במחירים גבוהים שבוודאי לא הולמים את המשכורת של החייל ובטח לא את המשכורת של תלמיד צעיר שזה עתה סיים את התיכון, נסו את הכיוונים האלו כמו גם את הרשתות החברתיות שישמחו לספר לכם מי מוכן למכור לכם במחיר זול ולעתים גם לתרום באהבה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים