כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לבחירת חברת ניקיון בבניין משותף

עברתם לגור בבניין משותף, אתם מצפים ליחסי שכנות טובים אבל נתקלים בכמה וכמה אתגרים. הפתרון הפשוט הוא קבלת שירות מחברת ניקיון, והנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור אותה.

11/01/2018

1 – התאמה לצרכים שלכם

1 – התאמה לצרכים שלכם
המבנה המשותף דורש המון עבודה וכל השכנים מסכימים שעל צוות הניקיון להגיע פעמיים בשבוע (או יותר) כדי לנקות את חדר המדרגות, את המבואה וכל שטח ציבורי אחר. אם אתם יודעים להגדיר את הצרכים שלכם במדויק זה יעזור לכם מאוד לבחור את החברה האידאלית, מסיבה אחת פשוטה. חברת ניקיון צריכה להציע פתרונות המותאמים לדרישות שהוגדרו על ידי דיירי הבניין (או לפחות על ידי ועד הבית). היא אמורה להיות גמישה ולהתאים את עצמה, את לוחות הזמנים ואת אופי פעילותה ליעדים שהוגדרו על ידכם. תיאום מראש של מועדי העבודה והפעולות שיינקטו במהלכה הוא צעד קריטי.

2 – המלצות, המלצות, המלצות

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת חברת ניקיון לבניין משותף הוא שיקול האיכות, ואחת הדרכים הטובות ביורת לדעת שאתם בוחרים חברת ניקיון איכותית היא על ידי איסוף המלצות. סביר להניח שאתם עורכים סקר שוק קצר כדי לאתר שמות של חברות ניקיון טובות. רוב האנשים מתמקדים במחיר בשלב הזה, וזה בהחלט משתנה חשוב שישפיע על ההחלטה שלכם. עם זאת, זכרו שרק חברת ניקיון מומלצת וטובה תוכל לספק שירותי ניקיון ברמה גבוהה. הלקוחות המרוצים שלה ישמחו לספר לכם על כך, ולשביעות הרצון שלהם יש משקל חשוב.

3 – ניסיון ומקצועיות

חברה מנוסה ומקצועית היא חברה שפועלת בשוק כבר כמה שנים טובות, זמן שהספיק לה כדי לשדרג את הציוד והחומרים, וגם כדי להכיר טוב יותר מגוון רחב של צרכים ולקוחות. כשאתם בוחנים את האפשרויות שלכם, משווים בין מחירים ומנסים לקבוע מה נכון יותר עבורכם, זכרו שלניסיון הזה יש משמעות אדירה. אתם עשויים לקבל הצעות מחיר זולות מאוד שמאחוריהן נמצאים כמה שרלטנים או חובבנים שמנסים את מזלם בתחום שהם לא ממש מכירים. זה לא אומר שההצעה היקרה ביותר היא האיכותית ביותר, כמובן, אבל בכל מקרה עדיף שתחקרו את השטח קצת יותר לפני שתקבלו החלטה המבוססת על שורת המחיר בלבד.

4 – קבלו החלטות ביחד

אחרי שתערכו סקר שוק קצר, תגלו אילו אפשרויות עומדות בפניכם וגם אילו חברות טובות יותר מאחרות, כנסו ישיבת דיירים. זה הזמן להציג בפני השכנים שלכם את האופציות הקיימות כדי שיוכלו להיות שותפים מלאים בהחלטה הזו. זכרו שכולם משלמים על השירות הזה יחד (במסגרת התשלום לוועד הבית) ולכן רצוי שההחלטה לא תהיה שרירותית. בכל זאת, במבנה המשותף יש חשיבות רבה לדמוקרטיה, לפחות אם אתם שואפים לשמור על יחסי שכנות תקינים עם הדיירים האחרים, ולמנוע ויכוחים מיותרים על איכות הבחירה שלכם או על גובה התשלום.

לסיכומה של בחירה

עליכם לקבל החלטות יחד עם דיירי הבניין על מנת להימנע מאי נעימויות וזאת על ידי ישיבה והחלטה בסינרגיה על התאמה לצרכים שלכם בכולל ועל ידי המלצות טובות על פי מחיר ואיכות השירות – האיכות מעידה על ניסיון ומקצועיות כדי להימנע מחובבנות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים