כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עבודה בתור טבח באירועים

אם אתם אוהבים לבשל, רוצים עבדוה מתגמלת וכזו שיש לה ביקוש כל הזמן וגם אוהבים אירועים וחגיגות, עבודה בתור טבח בגן אירועים יכולה להיות העבודה המושלמת בשבילכם.

16/01/2018

אוהבים אוכל? הנה העבודה בשבילכם

אוהבים אוכל? הנה העבודה בשבילכם
כל טבח היה רוצה לבשל לכמה שיותר אנשים ולשמוע את השבחים מהם, כאשר האוכל שלו הוא הדבר שמקפיץ בכמה רמות את המקום. אמנם להיות שף גדול זה חלום רחוק מאוד אך בשאיפות מספיק חזקות וניסיונות חדורי מוטיבציה גם לשם אפשר להגיע, אך כדי להיות טבח שמסופק מהעבודה שלו מתוגמל היטב ניתן למצוא את הישועה בגני אירועים. באולמות ובגני אירועים יש עבודה שלא נגמרת בגלל התעשייה הפורה מאוד בישראל, וזה המקום לבישולים מגוונים במיוחד.

התנהלות העבודה

העבודה של טבח בגן אירועים יכולה להיות שונה מאוד מגן לאולם וזה נכון לגבי כל פרמטר. יכול להיות שהעבודה תהיה עמוסה מאוד בגן אחד ובאולם אחר היא תהיה יחסית מאוד רגועה בגלל פיצול טוב יותר של העבודה בין כמה טבחים, ניהול טוב יותר או אירועים פחות גדולים. יש כמה עובדים בכל גן ובכל אולם אירועים, כאשר כל אחד מהם אחראי על בישולים אחרים. יכול להיות שבאולם אירועים אחד יהיה צורך בטבח שיהיה על הגריל ויעשה סטייקים משובחים, יכול להיות שטבח אחר יהיה אחראי על הפסטלים ויכול להיות שבמקום אחד יצטרכו טבח לכל ענייני הסושי.

מה חשוב לבדוק לגבי עבודה בגן אירועים?

השעות הם מהעניינים הכי חשובים שיש וכל אחד רוצה לדאוג שהוא יעבוד בשעות הגיוניות שנוחות לו. יש אולמות אירועים שעובדים בשעות יותר סבירות מאחרים אך הנורמה בתחום היא להגיע לעבודה בערך בשעה ארבע וחצי או חמש אחראי הצהריים בימי חול, ולסיים בשעות הלילה כמו למשל חצות או לפעמים אחד בלילה.

הגדרת תפקיד

הטבח לא שייך לצוות הניקיונות ולרוב גם כשהוא מנקה הוא צריך לנקות אך ורק את העמדה הקטנה שלו מה שלוקח בדרך כלל זמן קצר יחסית לשאר הניקיונות. בכל מקרה חשוב לבדוק מה בדיוק הגדרת התפקיד לפני שנכנסים אליה כי כמו שכבר אמרנו, טבח במקום אחד הוא לא טבח במקום עבודה אחר.

לבדוק מה התנאים בגן האירועים

יש גני אירועים שאין בהם שפים ולכן כל טבח מבצע עבודה אחרת לפי טעמו כאשר בגני אירועים בהם יש שף אחד שמנהל את הכול, הכול מתבצע תחתיו או לכל הפחות בהוראות יחסית מדויקות שלו. אם אתם רוצים מקום שייתן לכם ביטוי עצמי חפשו אותו, כי לפעמים רמת העצמאות שנויה במחלוקת ביחס לציפיות שלכם.

לא לשכוח את השכר

השכר יכול להתחיל מ-30 שקלים לשעה ויכול להגיע עד ל-60 שקלים ויותר. כמובן שמדובר על גני אירועים שיכולים להיות יוקרתיים לצד גני אירועים יותר בסיסיים ולכן השכר יהיה בהתאם, ולכן חשוב לחפש כמה אפשרויות שיש בשוק כדי להבין מה עומד לפנינו. כמו כן, חשוב לזכור שגני האירועים יכולים להיות במיקומים שונים ולפעמים הנוחות תשחק תפקיד משמעותי, כמו גם כל התנאים מסביב. חלק מהטבחים זוכים לעבודה במשמרות לצד גני אירועים שירצו טבח במשרה מלאה כולל ימי שישי בצהריים ואלו דברים שיכולים להיות בעייתיים לחלק ממחפשי העבודה בתחום.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים