כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים והמלצות לחיסכון באנרגיה בבית

חשבון החשמל החודשי הוא אחת ההוצאות הגדולות והמשמעותיות ביותר בכל משק בית, ואתם בוודאי מעוניינים לחסוך ככל שרק ניתן בהוצאות האנרגטיות של משק הבית שלכם – בכדי לחסוך כסף בכל חודש. אנחנו כאן עם כמה צעדים משמעותיים שתוכלו לעשות.

16/01/2018

הוצאה חודשית עצומה של חשמל ואנרגיה

הוצאה חודשית עצומה של חשמל ואנרגיה
חשבון החשמל החודשי הוא הוצאה לא מבוטלת, ובכל משק בית ישראלי ההוצאה הזאת מגיעה לכמה מאות שקלים בכל חודש לכל הפחות. ההוצאה הזאת היא אמנם הוצאה בסיסית וחשובה ביותר, ובלי חשמל ואנרגיה לא ניתן לקיים משק בית נורמלי בסביבה מודרנית – אבל בחודשים מסוימים ההוצאה של חשבון חשמל בכל חודש יכולה להתנפח ולהפוך לעצומה באמת. בין אם מדובר בחודשי הקיץ בהם המזגן עובד מסביב לשעון, ובין אם מדובר בחודשי החורף בהם יש מערכות חשמליות שונות המשמשות לחימום ולשמירה על הסביבה הביתית – ההוצאות מתנפחות בחודשי השיא.

טיפים והמלצות לביתכם –

אנחנו, כתושבים במשק זה בארץ ישראל, צריכים לעשות כל שביכולתנו בכדי לשלוט על המצב ולא להוציא יותר מדי כסף על הוצאות אנרגיה בכל חודש לעצמו ולסביבה שלנו. אנחנו כאן בכדי לעזור לכם עם כמה טיפים בתחום. המלצות לחיסכון משמעותי בהוצאות האנרגיה בבית שלכם ועל הדרך שומרים על הסביבה ומתקדמים כחברה ירוקה.

להתקין את המוצרים הנכונים

כשמתכננים את הבית, כבר בשלב הראשון, יש לתכנן בצורה נכונה את המערכות השונות ולבחור במוצרים הנכונים עבור חיסכון אנרגטי. לדוגמה – מערכות חימום חשמליות כמו רדיאטור הן מערכות בזבזניות מאוד, ולכן כדאי לתכנן מראש מערכת הסקה מרכזית במידת הצורך – ולחסוך הרבה בהוצאות אנרגיה. כל בית ישראלי צריך עבודה איכותית של מזגן – והתקנה של מזגן חסכוני כמו מזגן מיצובישי יכולה לעשות את ההבדל בהוצאות האנרגיה בכל חודש.

שימוש נבון וחסכוני

גם מזגן מיצובישי חסכוני, אם הוא עובד מסביב לשעון לאורך כל חודשי הקיץ, בסופו של דבר יוביל להוצאת אנרגיה עצומה. זה רק ממחיש שלשימוש הנבון והחסכוני במערכות החשמליות השונות בבית שלכם יש חשיבות גבוהה מאוד לחיסכון באנרגיה – התקינו טיימרים, השתמשו במערכות שמשמרות טמפרטורה ללא בזבוז חשמל, כבו אורות מיותרים ומערכות לא הכרחיות כמו מייבש כביסה בקיץ, וחסכו לא מעט אנרגיה.

היו יסודיים ובררניים

ברגע שזה נוגע לחיסכון בכל תחום מתחומי החיים, ובהוצאות אנרגיה כחלק מכך כמובן, רק מי שיסודי ובודק את עצמו היטב יכול להבטיח חיסכון לאורך זמן. היסודיות שלכם צריכה לבוא לידי ביטוי במערכות שבהן אתם בוחרים ובהקניית השגרה הנכונה לכל יושבי הבית – וכך תצליחו להקטין את חשבון החשמל שלכם. העירו את תשומת ליבם של ילדכם, הוריכם או אפילו השכנים שלכם על מנת לשמור ולעצב סביבה שחושבת חכם.

התקינו את המוצרים הנכונים והתנהלו בחכמה

במידה ותתקינו את המוצרים הנכונים ואכן תתנהלו בחכמה, כך תחסכו לא מעט בהוצאות אנרגיה. עם התקנה של מוצרים נכונים כמו מזגן מיצובישי חסכוני במקום מערכות בזבזניות יותר, והקנייה של הרגלים נכונים לעצמכם ולסביבה שלכם בכל הנוגע להוצאות אנרגיה וחשמל – תבטיחו לעצמכם סביבה שלא תאבד מאיכותי ונוחיותה מחד, ומאידך חשבון החשמל שלכם יקטן משמעותית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים