כרגע באתר
7
3
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

היתרונות בעבודה במלצרות באולם או גן אירועים

עבודה במלצרות אינה בלעדית רק למסעדות ולבתי קפה – כל גן אירועים וכל אולם חתונות מציעים שלל משרות במלצרות עם יתרונות ייחודיים שכדאי להכיר, כמו גם משרות נוספות למתמידים.

22/01/2018

עבודה אידיאלית לסטודנטים

עבודה אידיאלית לסטודנטים
אולם אירועים אינו פועל ברצף ימים שלמים כמסעדה, והמשמרות בו גמישות ולעתים גם ספונטניות, ובדרך כלל בשעות שלאחר תום יום הלימודים. מכיוון שאפשר להסתפק בקלות בשתיים עד ארבע משמרות בשבוע, קל מאוד לשלב למשל עבודה במלצרות עבור אולם אירועים בנס ציונה או גן אירועים בשפלה עם לימודים בפקולטה לחקלאות או במכון וייצמן. בנוסף, פרט למשמרות בחלק המאוחר של היום, תוכלו לשלב אם תרצו גם משמרות מוקדמות של חתונת שישי בצהריים, או של אירועים עסקיים וימי כיף לעובדים הנערכים בשעות צהריים בימי חול.

גמישות שמשאירה לכם זמן לדברים החשובים

שיטת המשמרות בעבודה עבור אולם וגן אירועים משאירה לכם מספיק זמן פנוי במהלך השבוע, לפעמים של כמה ימים ברצף, תלוי בכם. כך שאם אתם מחפשים משרה לא כובלת, שתאפשר לכם לקפוץ ליומיים לאילת, ללכת לים בבוקר ובכלל ליהנות מהחיים בקצב שלכם – להיות מלצר במתחם אירועים במרכז תפור עליכם.

שכר בסיס וטיפים

גן אירועים או אולם אירועים במרכז הארץ, הנחשבים לממוצעים בתחום, בדרך כלל ישלמו לכם משכורת שעתית, ולא פעם תקבלו גם טיפים מהמוזמנים לאירועים – כל אלו מצטברים לכדי שכר יפה בכל אירוע בשביל כמה שעות עבודה.

להיות חלק מהשמחה

למי שמכור לחתונות, עם ההתרגשות, העיצוב וכל הטקס, אולם חתונות הוא מקום עבודה מושלם. וגם עבור מי שלא, מדובר על מקום שבו תמיד יש חגיגה משמחת סביבכם, שבו אתם חלק מאירוע מאושר עם אנשים מחייכים ואווירת מסיבה שלא תמצאו בעבודה בבית הקפה ליד הבית. אתם עובדים באירוע חברתי ולא במשרד, ועוד עם קהל שמח, נינוח, מתרגש, וזה עושה את ההבדל בהרגשה הטובה שלכם בבואכם ללכת אל העבודה.

אווירה טובה גם בצוות

מלצרים רבים בגני אירועים ובאולמות אירועים מדווחים על כך שמהר מאוד מוצאים בכל אולם אירועים שכזה חברים: העובדים האחרים הם לרוב בשכבת הגיל שלכם, לא פעם עם תחומי עניין משותפים, והעבודה יחדיו באווירה של אירוע משמח, מסיבה ופאן מגבשת את החבורה.

רוצים לישון עד מאוחר?

אם אתם לא משכימי קום, עבודה באירועים היא הפתרון בשבילכם: אומנם יש גם אירועים עסקיים בימי חול בצהריים, אך רובם של האירועים (למעט חתונה בשישי בצהריים או ברית בשישי בצהריים) מתקיימים בערב ואל תוך הלילה, מה שמשאיר לכם בוקר ארוך לבלות במיטה, ללא לחץ, ללא שעון מעורר, ואולי הכי חשוב, ללא הפקקים של שעות העומס בתחילת יום עבודה שגרתי בבוקר.

נמאס ממלצרות? התקדמו לתפקיד הבא

בעוד שבבית קפה ממוצע כמות ומגוון המשרות מוגבלים, בכל אולם אירועים גדול תמצאו שלל אפשרויות לעבודות, אם החלטתם שהיתרונות של עבודה עבור אולם אירועים במרכז מדברים אליכם, אך מלצרות אינה בשבילכם. בכל גן אירועים או אולם חתונות זקוקים גם לתפקידים כמו מארח בקבלת הפנים, ברמן, אבטחה, משאבי אנוש, מזכירות, הנדימן ועוד. ואם אתם באמת אוהבים את התחום, תוכלו להתקדם הלאה עם הזמן להפקת אירועים, לניהול אירועים ועוד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים