כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לשיפוץ חדר השירותים: ניאגרה סמויה, כן או לא?

החלטתם להזמין אינסטלטור ולערוך מהפך לחדר הקטן בבית, זה שאי אפשר בלעדיו. אך האם ללכת אחר האופנה ולבחור בהתקנת אסלה מרחפת, עם ניאגרה סמויה המוחבאת מאחורי הקיר? חסרונות, יתרונות וטיפים להלן.

23/01/2018

סטייל בחדר הרחצה

סטייל בחדר הרחצה
בין אם השירותים בבית הם בחדר נפרד ובין אם האסלה היא חלק מחדר רחצה שלם, אין סיבה להזניח אותם בעיצוב או בשיפוץ הבית. גם בעיצוב חדרי שירותים ורחצה יש אופנה, סטייל וחידושים בשפע – למשל, המעבר מאסלת המונובלוק הכבדה והמשמימה של פעם לניאגרה סמויה ואסלה מרחפת. לפני שאתם רצים לחפש אינסטלטור ברחובות, למשל, הנה כל מה שצריך לדעת על הטרנד החדש.

מה זו אסלה מרחפת?

אסלה מרחפת, או ניאגרה סמויה כפי שיקרא לה שרברב ממוצע, היא כלי סניטרי המותקן בחיבור לקיר ללא רגל המחברת אותה לרצפה. בנוסף, כל שאר המנגנון מוסתר – אותו אינסטלטור ברחובות שתבחרו יחביא את כולו בתוך הקיר מאחורי האריחים ומאחורי פאנל ובו כפתור המחליף את ידית הורדת המים.

יתרונות אסתטיים וקומפקטיות מנצחת

הסיבה להמצאת הניאגרה הסמויה ולהפיכתה לפופולרית בולטת לעין – היא נראית נהדר. לפתע במקום המראה המוכר של אסלה גדולה ומכוערת, זמן עבודה של שרברב מוכשר והופ! קיבלתם חדר מודרני, נקי ומעוצב. בלי מיכל הדחה ושאר צנרת אינסטלציה, בלי צנרת. זהו שינוי ענק במיוחד בחדרי שירותים קטנים שלפתע נראים פחות דחוסים בזכות הקומפקטיות של הניאגרה הסמויה, ובחדר רחצה שלם הוא מכניס סטייל משמעותי.

ניקוי החדר קל כפליים

יתרון נוסף לחובבי הניקיון שישלח אתכם לחפש אינסטלטור להתקנת ניאגרה סמויה הוא שחדר עם אסלה מרחפת קל יותר לניקוי בצורה משמעותית: אין כמעט חלקים בולטים שצוברים אבק כי הרוב מוסתר בקיר, ובהיעדר חיבור לרצפה פשוט מתמיד לטאטא ולשטוף את רצפת החדר כולו.

יש גם חסרונות

לפני שהעיצוב והתמונות קונים אתכם ומריצים אתכם לחפש בגוגל אינסטלטור ברחובות או במרכז הארץ, כדאי להכיר גם את החסרונות של ניאגרה סמויה: היא עולה יותר מאסלת מונובלוק פשוטה, ההתקנה שלה הרבה יותר יקרה בשל מורכבותה, ואם יהיו בעתיד תקלות מורכבות אז גם התיקון שלהן עלול לעלות הרבה יותר, במידה והתקלה מצריכה את גישתו של האינסטלטור אל המנגנון שמאחורי הקיר. בתקלות קלות במיכל ההדחה, יש לומר, יכול אינסטלטור לגשת למערכת החבויה דרך מכסה הפאנל וללא שבירת קירות.

טיפים חשובים להתקנת האסלה המרחפת

קודם כל, לפני שקונים ניאגרה סמויה ואסלה מרחפת כדאי לבדוק את מידת התאמתם לחדר המבוקש בעזרת אותו אינסטלטור ששכרתם. כי למשל, לא ניתן לחבר אסלה שכזו לקיר גבס, וחשוב מאוד שתהיה התאמה מלאה לאינסטלציה שכבר קיימת בחדר כדי להפחית עלויות של שינויים ולהתקין אותה כהלכה. הטיפ החשוב מכולם הוא לבחור את השרברב הנכון למשימה, כי לא כל אינסטלטור ברחובות או בשפלה יידע לבצע עבודה מורכבת שכזו באופן מושלם.

בחירת אינסטלטור להתקנת המערכת

לניאגרה סמויה דרוש יותר מהראשון בדף החיפוש של אינסטלטור ברחובות ואזור השפלה, שמיומן בביצוע פתיחת סתימות שורשים בביוב או פתיחת סתימה בכיור. התקנה לא מדויקת או בחירה לא טובה של אסלה סמויה יכולות לגרום לצרות עתידיות בגלל תקלות, נזילות וצרות אחרות שיגררו עלויות כבדות. חשוב לפיכך לבחור אינסטלטור מיומן, עם ותק, מוניטין וניסיון לא רק של התקנת כלים סניטריים אלא גם של אסלה סמויה, שנותן אחריות על ההתקנה ושאתם סומכים עליו מספיק גם במתן ייעוץ מקצועי לבחירה הניאגרה הסמויה המתאימה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים