כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לימודי רפואה אסתטית

לימודי השלמה לרפואה אסתטית לרופאים מכל תחום לביצוע הזרקות בוטוקס, טיפולי חומצה היאלורונית וטיפולים דומים ללא ניתוח, מאפשרים הכנסה גבוהה נוספת, ותחום פעילות מרתק וחדש.

25/01/2018
לא חייבים ללמוד כירורגיה פלסטית עם הכשרה ארוכה ומפרכת כדי להיכנס לתחום הרפואה האסתטית. טיפולים אסתטיים רבים ופופולריים מבוצעים ללא התערבות כירורגית – למשל, עיבוי ועיצוב שפתיים, בוטוקס, מילוי קמטים, מזותרפיה ועוד. אם אתם רופאים החושבים על הכנסה נוספת, שינוי כיוון וגיוון, לימודי רפואה אסתטית יכולים להיות פתרון נהדר עבורכם.

למי מתאים ללמוד רפואה אסתטית?

לימודים אלו מתאימים לרופאים מוסמכים מתחומים מגוונים, הן רופאי שיניים או רופאי עור, גניקולוגים, רופאים כלליים, מתמחים או בכירים וכו'. כל רופא המתעניין בתחום האסתטיקה והיופי, המעוניין באפיק עיסוק נוסף לשם הנאה או בשל מניעים כלכליים, וכמובן למי שמעוניין לעשות הסבה מקצועית לתחום האסתטיקה פול טיים.

מי אינו יכול ללמוד רפואה אסתטית?

לימודי רפואה אסתטית אינם מתאימים לקוסמטיקאים, לאחיות או למי שאינו רופא, כי ביצוע טיפולים אסתטיים רבים (למשל מילוי קמטים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית או טיפולי הזרקת בוטוקס) מוגבל בחוק הישראלי לבעלי תעודת MD ורישיון רופא (ישראלי) בלבד.

תחום פופולרי בקרב רופאי שיניים

הסבה או השלמה לרפואה אסתטית פופולרית במיוחד בקרב רופאי שיניים, בגלל הידע הרחב בפיזיולוגיית הפנים, כמו גם ההשקה לתחום של רפואת שיניים אסתטית – רופאי שיניים העוסקים ברפואה אסתטית נהנים מיתרון כיוון שביכולתם להציע טיפולים אסתטיים מתחום התמחותם, כמו למשל ציפוי חרסינה לשיניים, עיצוב סנטר, הלבנת שיניים וכו'.

מדוע כדאי להיכנס לתחום האסתטיקה הרפואית?

מרפאה אסתטית הינה עסק משתלם: הטיפולים אינם מורכבים כמו ניתוחים פלסטיים, אלא ברובם מהירים ופשוטים יחסית. הזרקת בוטוקס למשל אורכת לא יותר מעשרים דקות, על אף שמדובר בטיפול שמחירו יקר – בעוד ביצוע סתימת שן למשל ארוך וזול יותר. קל להיכנס לתחום לאחר הכשרה שאינה ארוכה, ולזכות במקצוע מכניס כהשלמה או ככיוון חדש, עם אפשרות לפתוח מרפאה אסתטית משלכם.

אלו טיפולים פופולריים בתחום הרפואה האסתטית?

טיפולים אסתטיים ללא ניתוח הזוכים לפופולריות: הזרקות בוטוקס, טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית (עיבוי שפתיים, מילוי קמטים, עיצוב לחיים, הצערת גב כף היד, מילוי שקעים מתחת לעיניים להעלמת עיגולים שחורים וכו'), מזותרפיה (סקין בוסטר לעור הפנים, הצוואר והמחשוף), מתיחת פנים בחוטים נמסים, הצערת עור הפנים ופיסול פנים.

מה כוללים הלימודים?

לימודי רפואה אסתטית כוללים לימודי אנטומיה, היכרות רחבה עם החומרים הנפוצים בתחום האסתטיקה הרפואית כגון חומצה היאלורונית ובוטוקס (תופעות לוואי, סוגי החומרים ועוד), טכניקות הזרקה ומזעור סיכונים, תהליך האבחון והתאמת הטיפול ללקוח וכן הלאה.

איפה לומדים רפואה אסתטית?

ישנם כמה וכמה מוסדות לימוד בתחום הרפואה האסתטית, וכמובן כדי להמשיך ולהישאר בחוד החנית בתחום מתפתח ומשתנה זה חשוב להמשיך וללמוד כל הזמן – לקחת קורסים והשתלמויות, להכיר חומרים חדשים וטכניקות חדשות לביצוע טיפולי פנים וטיפולים אסתטיים, ולהיות עם היד על הדופק כדי לא להישאר מאחור.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים