כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בית חכם לשומרי שבת

רוב תושבי ישראל שומרים מסורת וחלק ניכר מהם שומרים את המסורת החשובה מכול- השבת. מדובר באחד מערכי היסוד של העם היהודי ואנשים רבים, חרף המודרניזציה שלא מאפשרת לנו לחיות בלעדיה, ממשיכים לשמור את השבת למרות כל הקשיים. אנו מציעים לכם לשמור תוך שימוש בכל המכשירים המודרניים בימינו.

06/02/2018

לשמור מסורת וליהנות משגרת חיים רגילה

לשמור מסורת וליהנות משגרת חיים רגילה
שמירת שבת נתפשת בעינינו כמצווה "קשה" בימינו כיוון שיש כל כך הרבה דברים שקשים ליישום בעת המודרנית, כאשר שימוש בחשמל הופך להיות אחד השימושים הכי חשובים. אנו משתמשים בו כל השבוע ואז יום אחד אנו צריכים להסתדר בלעדיו מה שהופך להיות מכשול קשה מאוד עבור מסורתיים שמנסים לשמור את השבת. החשמל חשוב לא רק לפנאי, לשימושים כמו טלוויזיה או מחשב, אלא לעניינים בסיסיים יותר כמו בישול, מיזוג אוויר ואפילו פתיחת תריסים. אנו מציעים לכם ליהנות מבית חכם שיענה לכל הצרכים שלכם.

בית חכם שישמור עליכם ועל השבת

בית חכם הוא אחת ההמצאות הכי חשובות שיש בימינו ויש לו מגוון רחב של יתרונות. מאפשר לכל אחד לשלוט על מערכת החשמל בבית וכך למעשה לשלוט בצורה יעילה, נוחה ומדויקת על כל מכשירי החשמל שמחוברים אליה. בית חכם משומש כבר על ידי רבים מהישראלים, כדי שיהיה בית חכם מקצועי, כדאי שחברה מקצועית וותיקה בתחום יתקינו לכם בית חכם וגם אתם תוכלו להצטרף למעגל ההצלחה. בנוסף ישמור גם על חיסכון בעלויות, גם על נוחות תפעולית יוצאת דופן ובעיקר יהיה שימושי לשומרי שבת. אפשר להגיד שלום לשעון המיושן ולהתחדש במערכת איכותית יותר.

איך בית חכם עונה לצרכים

עד המצאתו של הבית החכם, אנשים רבים שהיו צריכים להשתמש בחשמל בשבת היו צריכים לסמוך על שעון השבת, הוא למעשה מפסק, סוג של טיימר, שקובע את זמני ההפעלה של מעגל חשמלי אחד, שאליו ניתן לחבר מוצרים שונים שיקבלו את הזרם החשמלי לפי הטיימר. כך כל אדם שומר מסורת יכול לכוון אותו לשעות הרצויות וכך מזמן כניסת השבת ועד ליציאתה, הוא לא מתעסק בו כלל. למרות ששיטה זו נתפשה כיעילה במיוחד, יש בה ליקויים מסוכנים הרי השעון לא תמיד מדייק, והוא יכול להתחבר רק למעגל חשמלי אחד. בית חכם נותן אפשרות לשלוט על כל הבית בקלות יתרה.

שליטה נוחה ומדויקת יותר

במקום ששומרי מסורת יצטרכו לכוון את השעון בצורה יחסית גסה ולא מדויקת ובמקום שיצטרכו להתקין כמה שעוני שבת שיצליחו לשלוט בכל המכשירים החשמליים ההכרחיים בבית, אנו מציעים לכם כלי פלא שמציע לכם את הבית החכם שיעזור לכם לחיות את חייכם כרגיל גם ביום הקדוש של השבוע. בית חכם משרת לקוחות רבים מכל המגזרים באוכלוסייה, חילונים, מסורתיים, דתיים וחרדים, ועוזרים לשלב בין היהדות החשובה לנו מכול לבין השימושים הטכנולוגיים החשובים. הבית החכם נשלט בקלות על ידי הטלפון הנייד שיש לכל אחד, וניתן לכוון את המערכת בדיוק ונוחות.

מה אפשר לכוון עם הבית החכם?

מעבר לשימושי החשמל למטרות פנאי יש הרבה שימושים שכבר הפכו להיות עניינים בסיסיים לחיים. למשל, כיריים חשמליות יכולות לעבוד כתחליף לפלטת שבת כיוון שבמקום לשמור על הפלטה חמה לאורך כל היום, ניתן להדליק אותם עם הבית החכם בזמנים מדויקים שתוכנתו לפני כניסתה. כמו כן, ניתן לדאוג להפעלת מיזוג אוויר, פתיחת תריסים , הדלקה האור והכול על הצד הכי מתקדם שיש.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים