כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פוליש וקס לדירה חדשה

דירה חדשה שמסופקת על ידי קבלן לא תמיד עומדת בסטנדרטים הנדרשים מבחינת ניקיון. הפתרון עבור בעל הנכס הוא לתאם שירות נפרד של פוליש וקס ולמצוא חברת ניקיון מתאימה למשימה. הנה כל הפרטים.

14/02/2018

מצב הדירה

מצב הדירה
קבלני דירות מחויבים על פי החוזה למסור אותן במצב מסוים. מצב הדירה במועד המסירה מפורט בחוזה ולרוב הוא מתייחס לנושאים כמו רמת ניקיון, פינוי אשפה, טיפול במפגעי בטיחות וכן הלאה. יחד עם זאת, לקבלני בניין אין את הידע, היכולת או הרצון לשפר את רמת הניקיון הבסיסית או להציע לבעלי הנכסים פתרונות טובים יותר מאלו שלהם הם מחויבים בחוזה. כתוצאה מכך, הדרך היחידה להבטיח רמת ניקוי יסודית של הדירה היא להשתמש בשירותיה של חברה חיצונית.

ניקיון באמצעות פוליש

חברת ניקיון יכולה לבצע עבור הלקוחות פוליש וקס בדירה החדשה ולהבטיח התאקלמות מהירה, חלקה ונעימה. לכל חברה יש את כל הכלים הנדרשים עבור ניקיון זה וניסיון משמעותי בטיפול בדירות חדשות. יתרה על כך, ניתן לשלב את שירותי הניקיון של החברה החיצונית כבר בימים האחרונים של העבודה על הדירה החדשה.

היתרונות של פוליש וקס

פוליש וקס הוא שירות ניקיון ייחודי ובעל מאפיינים שונים משירותי ניקיון אחרים. הנה כמה מהמאפיינים האלה בהקשר של דירות חדשות:

הסרת לכלוך

מכונות פוליש וקס מבצעות ליטוש של הרצפה וכך מסירות לכלוך ישן. הסרת הלכלוך קריטית בדירות חדשות שנמסרות ללקוח על ידי הקבלן, כי לרוב מצטברים כתמים שקשורים לעבודה השוטפת. הסרת הלכלוך עם מכונות פוליש וקס מוכיחה את עצמה בטווח הקצר והארוך ומונעת נזקים בלתי הפיכים.

שמירה על ערך הנכס

בעלי נכסים שרוכשים דירות להשקעה ומתכננים להשכיר אותן מיד לאחר מועד המסירה של הקבלן יכולים להשתמש בשירותי פוליש וקס כדי לשמור על הערך שלהן. פוליש וקס והברקת רצפות מתאימים לכל סוגי הריצוף, הם מאפשרים לבעלי הדירה לגבות מחיר שכירות גבוה יותר וכך הם מחזירים את ההשקעה.

ברק ואחידות

התוצאה של הווקס היא מראה מבריק ואחיד של כל המרצפות בדירה החדשה. המשמעות היא שבעזרת הפוליש ניתן להשיג אחידות לא רק בחדר המרכזי של הסלון או חלל הכניסה לבית, אלא גם בחדרי השינה, המטבח, השירותים, המקלחת, חדרי הרחצה ועוד.

ביצוע פוליש וקס

חברת ניקיון מקצועית נדרשת להקפיד על כמה שלבים כאשר היא מבצעת פוליש וקס בדירות חדשות. בשלב הראשון יש לקרצף ולנקות את הרצפות מכל הלכלוך שהצטבר עליהן במהלך בניית הדירה. השלב הזה חשוב כי הוא מכין את הקרקע להברקה. את הקרצוף של הרצפה מבצעים עם מכונה מיוחדת שמצוידת בסקוטש או צמר פלדה, עד להסרת שכבה עליונה דקיקה.

מריחת הווקס

בשלב השני מורחים על הרצפה וקס. המריחה מתבצעת רק כאשר הרצפה יבשה לחלוטין ונטולת כתמים, כי אחרת הגימור של הפוליש עלול להיפגע. את החומר מורחים על הרצפה בדירה החדשה בעזרת ספוג מיוחד וממתינים לייבוש מלא. אין להמשיך לשלבים הבאים עד שהרצפה לא מתייבשת.

שלב אחרון

בשלב השלישי והאחרון משתמשים במכונת פוליש עם בד לבד. מטרת הבד היא לשייף בעדינות את החלק העליון של הריצוף ולמרוח את חומר הווקס באופן אחיד. המכונה מחדירה את החומר לריצוף, בין המרצפות ובחיבור שבין הרצפה לקיר. החדרת החומר מתבצעת עד שהרצפה מבריקה לחלוטין ותוך השגת גימור מבריק. התהליך כולו נמשך מספר שעות בהתאם לגודל של הדירה החדשה ולכמות הרהיטים שכבר יש בתוכה.

המאמר בחסות מעוז – חברת ניקיון בחיפה
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים