כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אספקה טכנית לבעלי עסקים

כל בעל עסק קטן או גדול, בעלי מקצוע וכדומה , צריכים שתהיה להם סביבת עסקים, וסביבת עבודה איכותיות שתתמוך בו על מנת שהוא יוכל לבצע את עבודתו כנדרש.

11/03/2018
כל עצמאי ובעל עסק יהיה מוכשר ככל שיהיה ויהיה מקצועי ככל שיהיה, בלי סביבה איכותית תומכת שכזו , הוא יתקשה מאוד לספק ללקוחות שלו את השירות שהוא מעוניין לספק והם מעוניינים לקבל.

אספקה למשרד ומחוצה לו

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בהקשר של אספקה טכנית לבעלי עסקים ובעלי מקצוע. מדובר באספקה של ציוד, מכשירים ומכונות אשר בלעדיהם אי אפשר לבצע שום עבודה, לא בפנים המשרד ולא מחוצה לו. במסגרת אספקה טכנית נהוג בין היתר להכליל גם ציוד לבניין, ציוד לתשתיות, מכשירי עבודה כבדים וקלים ועוד שורה ארוכה של אלמנטים איתם אמורים לבצע את העבודה.

מדוע זה חשוב למצוא מקום טוב לאספקה?

כאמור, כאשר בעל עסק או בעל מקצוע רוצה לספק ללקוחות שלו שירות ברמה גבוהה, הוא חייב שתהיה לו מעטפת, סביבת עבודה שתעזור לו בכך. זה נכון מהפרט הקטן ביותר, הגורם הכי פחות חשוב בשרשרת ועד הפרט הגדול והגורם המשמעותי ביותר בשרשרת.

מתן שירות אידאלי ללקוחות

כל הנושא של אספקה טכנית הוא כמובן משמעותי וחשוב, הרי אנחנו לא יכולים להציע ללקוחות שירות אידיאלי כפי שהם מצפים לקבל, אם בעל מקצוע לא מקבל את הכלים והציוד שלו בזמן, אם אין לו את החומרים הנדרשים לשם כך, אם העסק איתו הוא עובד ואמור לספק לו את הציוד, אכן מספק לו אותו אך ברמה נמוכה מאוד.

כיצד אפשר לבחור מקום עבור אספקה טכנית?

ברמת העיקרון עומדים לרשות כל בעל עסק או בעל מקצוע, מספר אפשרויות כיצד לבחור מקום שיספק לו את הציוד והכלים הנדרשים עבורו.

אופציה ראשונה

היא להשתמש באינטרנט כמובן. אפשר למצוא מאגרים עצומים של חברות ובתי עסק שמספקים שירותים מסוג זה. ניתן לקבל את השירות דרך הזמנה און ליין, הזמנה בטלפון או פנים אל פנים.

אופציה שנייה

היא לפנות לבעלי מקצוע ותיקים ולקבל מהם המלצות על מקומות אידיאליים איתם שווה לעבוד, הן מבחינת איכות, הן מבחינת שירות והן מבחינת עלויות

אופציה שלישית

היא לחפש מקום באזור המגורים או באזור העבודה, אשר יוכל לספק את כל השירותים הנ"ל.

פרמטרים לבחירה נכונה של מקום לאספקה טכנית

הפרמטר הראשון שצריך להתייחס אליו הוא האיכות. כאמור, בשביל להיות בעלי מקצוע או בעלי עסקים ברמה גבוהה, צריך סביבת עבודה איכותית, ולכן יש לשים דגש על איכות המקום ממנו מזמינים ציוד וכלים. כשמדברים על איכות, זה לא רק בהקשר של תנאי השירות, אלא גם בהקשר נרחב יותר של מקצועיות, היכולת של עובדי המקום לספק מידע על כל מוצר, היכולת להציג את המפרטים של המוצרים השונים וכן את ההבדלים בין דגם לדגם או בין מכשיר למכשיר.

פרמטר נוסף

הפרמטר השני הוא, זמינות ונגישות. חשוב שהמקום יספק את הכלים והשירותים על פי הנדרש, תוך זמן קצר מאוד. אין טעם לעבוד עם מקום שיוכל לספק את הציוד רק כעבור מספר ימים.

הפרמטר השלישי

סוג החומרים והמגוון שלו. אם רוצים לספק שירות טוב ללקוחות, צריך לעבוד עם מקום שיכול לספק מגוון רחב של חומרים וכלים וכמובן באיכות גבוהה. כך יכולת הבחירה תהיה הרבה יותר משמעותית.

הפרמטר הרביעי

עלויות. מאחר והכוונה היא לעבוד עם המקום זמן רב, סביר להניח, אז יהיה צורך שהמקום לא יגבה עלויות גבוהות מדי, כך יהיה אפשר לשמור על גבולות התקציב לאורך זמן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים