כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קונים דירה חדשה? חייבים להוסיף בריכה!

חלום הבריכה בבית הולך ומתגשם עבור יותר ישראלים בשנים האחרונות. בין אם מדובר בבנייני מגורים או מגדלים המציעים בריכה לדיירי הבניין או דווקא אחת פרטית אשר בעבר התקנתה הייתה כרוכה בעלויות גבוהות מדי עבור רוב בעלי הבית והרי שהיום זהו חלום בר השגה ואם תרצו אין זאת אגדה.

20/03/2018

כמה זה עולה?

כמה זה עולה?
לפני שאנחנו מפרטים על סוגי הבריכות ניגש ישר לעניין – המחיר. כאמור העלויות של הקמת בריכה פרטית ותפעולה נמוכות יותר מתמיד והמחירים נעים מאלף עד 150 אלף שקלים לאחת. הבריכות הזולות ביותר הן בריכות האינטקס בגדלים ובמחירים שונים. הדרגה הבאה היא בריכת פיברגלס שמחירה כבר כמה עשרות אלפי שקלים, והדרגה הבאה היא אחת מתועשת שמחירה גבוה יותר ולבסוף בריכת בטון שהיא כמובן האיכותית והיקרה ביותר.

בחרתם בקבועה?

זכרו שאם אתם הולכים על בריכה קבועה מחומרים איכותיים תדרשו להוצאה גדולה יותר וגם לחיפוי ועבודת איטום, השקעה בצנרת איכותית ואם כבר לקבל מוצר ברמות הגבוהות ביותר כדאי ורצוי להוסיף לבריכה מערכת חימום סולארית חכמה, שהיא גם חסכונית מבחינת הוצאות חשמל וגם מאפשרת לרחוץ אותה כל ימות השנה בטמפרטורה מושלמת.

מהם סוגי הבריכות הקיימות בשוק?

נציג לכם את היתרונות והחסרונות בסוגי הבריכות הקיימות לפי נתונים שאספנו. מדובר על בריכות קבועות ולא על בריכות מתקפלות, בריכות אינטקס וכדומה, אשר אינן מהוות פתרון אמיתי לבריכה קבועה בחצר או בגינה ואינן מחזיקות מעמד זמן רב ולא מאפשרות התקנת צנרת ומשאבות חימום איכותיות.

בריכות מתועשות

בריכות הנבנות על גביי בסיס מיוחד עשוי לוחות עם יריעת ויניל שנמתחת על קירות ותחתית הבריכה. יתרונות: מחיר יחסית נוח, מהירות התקנה וגמישות במיקום הבריכה, בצורה ובעיצוב שלה. החסרונות: בריכות אלה מתבלות יחסית מהר ונוטות לשקוע כעבור כמה שנים.

בריכות פיברגלס

אלו בריכות די חזקות אשר מותקנות בתוך בור שנחפר במיוחד למידתן והן למעשה חלק מהחצר ולא מגיעות כמתקן נפרד אותו יש להניח על הדשא. חסרונות: נדרשת צביעה כל כמה שנים של הפיברגלאס וכמו כן הוא יכול להתבקע ולדרוש תיקון בעלות גבוהה. גם בריכות אלה נוטות לשקוע בסופו של דבר, מה שעלול גם כן לפגוע בצנרת.

בריכות בטון

אלו הבריכות הטובות וכמובן היקרות ביותר. חסרונות: אמנם הן עולות יותר ודורשות תכנון יסודי והתקנה של בעלי מקצוע מומחים אך היתרונות הם שהן הבטיחותיות והעמידות ביותר. יתרונות נוספים: יש לכם בריכת שחייה אמיתית בבית! בריכה שלא שוקעת, מחזיקה מעמד ומשביחה את הנכס, בריכה שתוכלו לשחות שלוש מאות ששים וחמישה ימים בשנה כולל מערכת חימום סולארית שתוכלו להתקין בה

בחרתם בבריכה קבועה?

אם בחרתם כבר אחת קבועה אז כדאי שתהיה מחוממת כאמור אם בחרתם בבריכת בטון או פיברגלאס, כדאי כבר שתלכו כד הסוף ותשקיעו עוד קצת בהתקנת משאבת חום לבריכה, לחימום המים כל השנה על בסיס קולטים סולאריים. מדובר במתקן איכותי שלא עושה רעש, ניתן להתקינו בצורה אסתטית לצד הבריכה והוא לא דורש תפעול או תחזוקה מיותרים. היתרון שלו הוא באפשרות שלכם לחמם את המים וליהנות משחייה גם בימי החורף ומעבר לחיסכון בחשמל גם תרגישו שאתם מנצלים אותה עד תום ולא משתמשים בה רק חודשיים בשנה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים