כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

יתרונות מגורים בפרדס חנה

פרדס חנה הפכה זה מכבר לאחד המקומות הכי מבוקשים למגורים בקרב זוגות צעירים, לא צריך יותר מביקור אחד במקום בשביל להבין מדוע, כל מה שצריך לעשות זה פשוט לחפש דירות למכירה במקום זה .

08/04/2018

ישוב קטן על המפה

ישוב קטן על המפה
עד לפני שנים לא מעטות, פרדס חנה הייתה עוד נקודה על המפה בדרך אל צפון הארץ. היישוב אשר נמצא בין חדרה לחיפה (מזרחית), לא היה מדובר ביישוב מבוקש אלא יותר יישוב ללא הרבה אופציות של בילויים, לא בדמות מופעי תרבות, מסעדות ובתי קפה, כמו כן גם לא נבנו במקום שכונות חדשות.

ההתפתחויות בשנים האחרונות

במשך הזמן זה השתנה, בין אם זה כתוצאה מהחיבור של פרדס חנה לכרכור, אך יתרה מזו בגלל התפתחות סביבתית רחבה. היום אנחנו יכולים למצוא ביישוב שכונות חדשות אשר מציעות מגוון רחב של דירות למכירה בפרדס חנה, כאלה אשר מיועדות לזוגות צעירים, משפחות עם ילדים, וכן אנשים מבוגרים שרוצים ליהנות משלווה של יישוב קטן, כפרי, עם אפשרויות של עיר.

מה הפך את פרדס חנה למקום מבוקש?

צריך לומר, יתרונות המגורים אינם בהכרח מה שיש בתוך היישוב, כמו מה שמתרחש מסביבו. אפשר לומר שפרדס חנה היא דוגמא קלאסית ליישוב שהתפתח בזכות העובדה שהסביבה שלו התפתחה ולא פחות חשוב מזה, מעצם העובדה שמקומות אחרים הפכו פחות אטרקטיביים או כאלה שהרבה יותר קשה למצוא בהם מקום מגורים במחיר נוח.

קרבה לתחבורה ציבורית

יש לכך כמה דוגמאות, למשל, כביש 6. עצם העובדה שפרדס חנה יושבת לא הרחק מכביש 6, הפך אותה למקום אידיאלי עבור כל מי שעובד במרכז או בצפון הארץ. לכך יש להוסיף את העובדה שמהצד המערבי שלה, היא קרובה לכביש 4 וכן לכביש חוף. כמובן מבחינה תחבורתית היא מספקת את כל מה שאנשים אשר עובדים במקומות שונים, צריכים. כמו כן, רכבת ישראל הקימה תחנה רכבת ביישוב, מה שמאפשר לכל מי שעובד רחוק מפרדס חנה, להגיע במהירות ובנוחות מהתחנה.

לגור מרחק נסיעה

אנשים רבים מחפשים דירות למכירה בפרדס חנה, בדיוק בגלל הסיבה שציינו. מבחינה תחבורתית, היישוב ממוקם בנקודה הכי נוחה שיש, מצד אחד, מרחק נסיעה סביר למרכז, לשרון או לצפון, ומצד שני, לא צריך לשלם את המחירים או להתמודד עם העומסים הכבדים שקיימים בחלק מהמקומות שציינו. מן הסתם, זה גם משרת את תושבי המקום בסיטואציות אחרות, בין אם הם רוצים לצאת ולבלות ובין אם הם רוצים לעשות דברים אחרים. תוך נסיעה בזמן קצר הם יכולים להגיע לכל מקום.

קליטה של מתיישבים חדשים

ברגע שהיישוב קלט אליו מתיישבים חדשים, באופן טבעי התרחשו כמה תהליכים שבדרך כלל קורים במצב שכזה, עסקים רבים נפתחו, כולל מקומות בילוי, מסעדות ובתי קפה, מערכת החינוך השתפרה, איכות החיים עלתה ולכן גם מחירי הנכסים עלו. מי שרכש דירה לפני מספר שנים בפרדס חנה במחיר מסוים, יכול להיות בטוח שכיום הוא יכול למכור אותה ולהרוויח עליה לא מעט.

האווירה של הכפר נשארה

פרדס חנה היא מסוג היישובים אשר גם אחרי שהיא גדלה והתפתחה, הרי שהיא עדיין ישוב עם אווירה כפרית נינוחה. יש לא מעט אנשים שמחפשים את זה, הם צריכים את זה לנשמה, לעצמם. הם מעוניינים להתגורר במקום שמצד אחד מספק את כל השירותים שאפשר לקבל בעיר גדולה ומצד שני, לצאת מהבית אל הרחוב ולהרגיש שהם חיים בכפר קטן. זה הייחוד של פרדס חנה כרכור. זה היופי של המקום, וזו הסיבה שהוא מושך אליו כל כך הרבה אנשים חדשים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים