כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מדריך ואחזקה לטיפול ברכב

שימוש נכון ומושכל ברכב ותחזוקתו על פי הנחיות היצרן הם תנאי הכרחי לכשירותו ולתקינותו ובעיקר לבטיחותו. טיפולים במועד הניתנים במרכז שירות נותנים לכם, בעלי רכב, מענה נדרש ובעיקר- שקט וביטחון

03/05/2018

ספר הרכב

ספר הרכב
בכל אוטו יש, ודאי צריך להימצא, ספר הרכב, שבו כלול המפרט הטכני של כל מערכותיו ומכלוליו. הספר כולל גם הנחיות והוראות תפעול ושימוש בו, סוגי השמנים, לחץ האוויר הנדרש בגלגלים, צריכת דלק לקילומטר ועוד. לעיתוי הטיפולים עשוי להיות השפעה מכרעת אל איכותם ובטיחותם. ככל שהאוטו יטופל ויתוחזק כראוי כך יקטן הסיכון לתקלות, אף שתקלות עלולות להתרחש גם כאשר הוא מתוחזק כראוי.

אחזקה מיטבית במרכז שירות ייעודי

מוסך מורשה צ'מפיון מוטורס המהווה מרכז שירות הוא המקום שנותן לבעלי רכבים של החברה מענה מיטבי, הוא השם שעומד מאחורי האוטו ועליו לתת את השירות הטוב ביותר. השירות הוא המעמד הראשון עוד לפני החוויה עם האוטו אשר משפיעים על חוויית הלקוח עוד בהתחלה. היתרונות רבים ומובהקים: היכרות יסודית ומעמיקה של הרכבים, נגישות וזמינות של צוותים ייעודים לטיפול בכל המערכות, שימוש בחלפים מקוריים בלבד, רישום מסודר של הטיפולים ומעקב שוטף ומתמיד אחריהם.

מענה שירותי במוסך

במוסך יינתן מענה לכל בעיה שעלולה להתגלע- ובדרך כלל במקום ובזמן הכי פחות "מתאימים". אחזקה נאותה כוללת, כמובן, גם אחריות על עבודה ועל חלפים, נתון בעל חשיבות רבה ביותר לכל בעל רכב.

כל הטיפולים תחת קורת גג אחת

שירות לקוחות אינו רק שם של מחלקה בחברה אלא ביטוי, הלכה למעשה, של המקצועיות, האחריות והמחויבות שלה כלפי לקוחותיה, שהם הנכס היקר ביותר שלה. השירות, כמו המוצר, הרכב, ניתן בכפוף לאמות המידה המחייבות שלה. הנגישות והזמינות של הטיפולים הניתנים תחת קורת גג אחת- ניהולית ופיזית- מהווה ערובה לייעול הטיפול ולסיומו המהיר. כל המכלול הזה

היתרון של תחזוקה וטיפול במוסך מורשה מטעם היבואן

מוסכים מורשים מטעם היבואן, אשר משמשים במרכזי שירות מעודכנים באופן שוטף על ידי היצרנית הרכב והיבואנים שלה בכל נושא חשוב ורלוונטי. כגון: חלפים ייעודיים לרכבים מסוימים, תקלות סדרתיות – בתקווה שלא נפגוש בהן, הנחיות להטמעת מערכות בטיחות חדשות ועוד כדלקמן.

חשיבות הטיפול והתחזוקה

חשיבות הטיפול והתחזוקה במוסך מורשה עשויה או יותר נכון, עלולה, להיות קריטית במקרים של חיבור שגוי של מערכת החשמל אל מערכת בקרת האחיזה, כך לדוגמה, או מיקום שגוי של חיישנים המדווחים על מצבו הדינמי של הרכב. במרכז שירות שעובדיו מכירים את סוג הרכב היטב, הסיכון לשגיאות כאלה ואחרות הוא נמוך ביותר, הידע והניסיון מקטינים את הסכנה, הסיכויים לשגיאות.

זאת ועוד...

זאת ועוד: במקרים של קריאה לתיקון (Recall ) - התיקונים הנדרשים יבוצעו על חשבון היצרן במרכזי השירות המוסמכים מטעמו ומטעם היבואן. עיניכם הקוראות עדות: אחזקה מיטבית של הרכב קשורה קשר ישיר והדוק להקפדה על ביצוע טיפולים תקופתיים נדרשים במרכז שירות ייעודי של יצרנית האוטו. הניסיון, כמו גם עדותם של לקוחות, מוכיחים כי אין תחליף להדרכה ולתחזוקה הניתנים באופן מקצועי וסדור במוסכים מורשים, אשר עובדיהם הם אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים בטיפול ברכבי חברה שלה שייך מרכז השירות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים