כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ניקיונות נפוצים במעבר דירה

אנו מודעים לכך שמעבר דירה כרוך בלא מעט דברים שיש לדאוג להם: הזמנת מוביל, אריזה, פירוק רהיטים, רכישת ציוד, ריהוט, עיצוב וכמובן ניקיון ושיפוץ במידת הצורך. לשם כך נוכל להציע לכם מגוון שירותי ניקיונות נפוצים במעבר דירה שיוכלו לסייע לכם לבצע את הליך המעבר בקלות ובנוחות.

06/05/2018

ניקיון לדירה הקודמת

ניקיון לדירה הקודמת
בעת מעבר דירה לעתים יש צורך בהשארת הדירה הקודמת נקייה ומסודרת למשתכן הבא . שירותי ניקיון שעוברים ממנה נפוצים בעיקר כאשר יש סעיף בחוזה הדורש מהשוכרים להשאיר אותה נקייה כפי שקיבלו אותה או כאשר הדיירים בה הנם הבעלים ומעוניינים להשכיר או למכור את אותה לאחר עזיבתם. ישנן לא מעט שיטות מומלצות לניקיון , אלה תלויות כמובן בסוג הלכלוך ובאזורים השונים.

ניקיון לדירה החדשה

לפני הכניסה לדירה החדשה נהוג להזמין חברת ניקיון כדי להעלים לחלוטין כל סימן של חומרי עבודה שונים ששימשו לבניית הדירה, כגון: טיח, מלט, צבע, שבבי גבס, חתיכות עץ קטנות ועוד. הניקיון לדירה החדשה אינו חשוב רק להרגשה הטובה של כניסה לדירה חדשה שגם תהיה נקייה, אלא גם לנושא הבריאותי שכן יש חומרים רבים (ואפילו אבק מצטבר במהלך עבודת הבנייה) שעשויים להזיק לבריאות שלכם ושל ילדיכם. אז אם אתם מתכננים מעבר לדירה חדשה או לחילופין עומדים לסיים שיפוץ– דאגו מראש לעשות סקר בקרב החברות הקיימות ולבדוק המלצות באינטרנט.

ניקוי בחול כפתרון המושלם והיעיל ביותר

ניקוי בחול הנה שיטה מיוחדת המוכרת היטב לקהל הרחב שכן בשנים האחרונות נמצאה כבין השיטות היעילות ביותר במיוחד של כתמי חלודה, שמן ולכלוך הנדבק על משטחים קשים (כמו מרצפות, מתכות וכד'). שיטה זו נחשבת לאחת השיטות המתקדמות ביותר בתעשייה ונעשית על ידי התזת חול בלחץ אוויר גבוה במיוחד. כולנו מכירים את תחושת החול כאשר אנו הולכים בים, אולם מישהו יזרוק עלינו חול בחוזקה נרגיש כמו סכינים קטנות הפוגעות בנו. על כן כאשר החול ניתז באמצעות מכונה מיוחדת בלחץ אוויר גבוה הוא יכול לנקות גם כתמים קשים במיוחד ולהחזיר את האבן/המתכת או חומר קשיח אחר למצבו החדש.

שיטות ניקיון נוספות

מלבד ניקוי בחול תוכלו לעשות שימוש בשיטות ניקיון נוספות, כגון: ניקוי בלחץ מים קרים או חמים, ניקוי בקיטור בטכנולוגיה מתקדמת, התזת קרח, פוליש ועוד שיטות נוספות ומגוונות בתחום. באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת כיום ניתן לבצע דברים מדהימים בכל הקשור לניקוי, הן במפעלים, הן בשטחי משרדים והן בדירות שונות – מפרטיות ועד ציבוריות. תחום הניקיון בשנים האחרונות נהפך לתחום רחב ומתעצם עם הזמן בשל פרמטרים נוספים ביניהם זמן כאנשים עובדים ותפוצה רחבה במשרדים ומפעלים.

לסיכום

ישנם סוגים שונים של ניקיונות שונים ולכל אחת שיטה ייחודית משלו. כמו כן שימו לב כי לכל שיטת ניקיון יש את היתרונות והחסרונות שלה ולחלק מהשיטות יש צורך מאישורים ממשרד לאיכות הסביבה שכן הם עשויים להזיק לבריאות במידה ונעשו באמצעות שימושים לא מאושרים. בדקו היטב את חברת הניקיון עמה אתם עובדים ואת שיטת המתאימה לכם ביותר. בנוסף לזה בדקו מהם החומרים שמשתמשות החברות, עשו סקר בקרב החברות השונות וקראו המלצות באינטרנט.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים