כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים להוזלת עלויות הובלת דירה

הובלת דירה יכולה להיות הוצאה לא קטנה אך גם את ההוצאה הזו אפשר לצמצם. היערכות מוקדמת, מיקוח ובחירת טיימינג מתאים הם כמה פעולות מיני רבות שאתם יכולים לעשות בשביל להוריד את המחיר.

24/05/2018

הקושי במעבר דירה

הקושי במעבר דירה
מעבר דירה הוא פרויקט מורכב, פרויקט שמצריך מכם לא מעט אנרגיה וגם לא מעט זמן וכמובן, גם הוצאה שלעיתים יכולה להיות משמעותית. מעבר דירה יכול להיות משמח מסיבות כמו התרחבות המשפחה, סכום כסף שנכנס שמאפשר חיים נוחים ומרווחים יותר או מסיבות פחות משמחות כמו גירושין, יכולת כלכלית שהתמעטה וכדומה. מעבר דירה דורש הובלה שלה בעיקר בגלל הרהיטים הגדולים והעבודה הפיזית הקשה מה שיכול להיות כפי שציינו הוצאה לא קטנה, והנה כמה טיפים להובלת דירות במרכז וברחבי הארץ שעשויים להוזיל לכם את המעבר בעשרות אחוזים.

הכול מתחיל בטיימינג

כמו בכל תחום, גם תחום ההובלה נהנה מתקופות עמוסות יותר וכאלו שפחות וכמובן, ככל שיש יותר ביקוש המחירים גבוהים יותר. בתחום הובלת הדירות במרכז וברחבי הארץ הקיץ הוא הזמן העמוס ביותר מכיוון שרוב המשפחות יכולות להתעסק במעבר בחודשים הללו, להעביר את הילדים למוסדות חינוך חדשים ולהתארגן עם פחות לחץ. זה גם הזמן שסטודנטים מחליפים דירות ומגדילים את הביקוש למובילים ומכאן ניתן להסיק – אם יש לכם אפשרות לעבור דירה בחורף או לפחות לא בחודשים העמוסים ביותר, ההובלה תהיה זולה יותר. כאמור – פחות ביקוש, מחירים נמוכים יותר.

מה שאפשר תעשו לבד

שירותי הובלת דירות במרכז כמו גם בכל מקום אחר כוללים בדרך כלל לא רק את ההעמסה והפריקה אלא גם שירותים נוספים שמוצעים כמו אריזת הציוד בבית או מכירת חומרי אריזה כמו קרטונים ואחרים ויש חברות שמציעות גם ניקיון של דירה לאחר הפינוי שלה והכנתה לדיירים החדשים. אם תגייסו קצת זמן ואם לא תהיו מפונקים, תוכלו לעשות חלק מאותם דברים לבד. איתור חומרי אריזה בקרטוניות, במפעלים ובמקומות אחרים, אריזת הציוד בעצמכם וכמובן, ניקיון של הדירה. כל שירות שתוותרו עליו או כל פעולה שתעשו בעצמכם תוכלו לנסות ולהוריד מהצעת המחיר.

אל תפנו ברגע האחרון

לא משנה אם אלו חודשים שמוגדרים כעמוסים בחברות ההובלות או שלא, אם תזמינו כמה שיותר מוקדם תוכלו לקבל מחיר נמוך יותר. יש לכך כמה סיבות, ראשית, אם תזמינו מהיום למחר את השירות, הוא יבין שאתם לחוצים והדבר האחרון שהיא תעשה הוא להוריד לכם במחיר בשל הידיעה שבכל מקרה תבחרו בה ושנית, אם תזמינו מוקדם מספיק סביר להניח שעדיין לא תהיינה הזמנות אחרות לחברה בתאריך הספציפי מה שיגרום גם לה לרצות לסגור עסקה וכמה שיותר מהר.

תשוו מחירים ותתמקחו!

בעידן האינטרנטי קל מאוד להגיע לכמה חברות הובלות שמציעות את שירותיהן באזור המרכז וברחבי הארץ. בהמשך למה שנכתב בפסקה הקודמת, אם תתחילו את הבירורים מספיק מוקדם תהיה לכם הפריווילגיה להתמקח על המחיר. החיפוש יכול להתקיים באתרים המציגים את נותני השירותים בצירוף המלצות לקוחות, בקשת המלצות בקבוצות ייעודיות בפייסבוק ועוד.

אל תעבירו מה שלא צריך

התמחור כולל כמובן גם את היקף העבודה. לכל אחד יש בבית רהיטים שאין לו בהם שימוש כמו גם ספרים ישנים, כלים שאינם בשימוש ומה לא... חבל שתיקחו אותם איתכם ותשלמו על ההובלה שלהם, תמסרו, תמכרו או תזרקו את מה שאתם לא צריכים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים