כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מכונת כריכה חדשה או יד שנייה?

בעלי משרד או בית עסק ומתלבטים אם לקנות מכונת כריכת חדשה או מיד שנייה? חשוב כי תבחרו במכונה המתאימה לצרכים שלכם. מאמר זה יציג בפניכם את הפרמטרים שיש לבדוק טרם הרכישה ויסייע לכם לבחור נכון.

31/05/2018

מוצר בסיסי למשרדים ובתי עסק

מוצר בסיסי למשרדים ובתי עסק
ציוד לכריכה הינו בגדר חובה בכל משרד ואפשרות של ממש לשמור על המסמכים הכי רגישים של הארגון שלכם מפני לחות וחמצן. יחד עם זאת, העלות הלעיתים גבוהה שלהם וההיצע הרב של ציוד מיד שנייה, גורמים לרבים להתלבט בבחירה. אז מה כדאי לרכוש ואיך תעשו עסקה משתלמת במיוחד? כל הפרטים במאמר הבא.

הבינו את הצרכים של העסק

חשוב לשים לב לצרכים הייחודיים של כל משרד ולשים לב לכמות הפעמים שבהם אתם כורכים את המסמכים שלכם בכל יום ממוצע. במידה ומדובר על עניין שבשגרה, כדאי לשקול ולרכוש מכונות מתקדמות שיעזרו לכם בעבודה. במידה ואתם עושים זאת רק לעיתים נדירות, הרי שכל מכונת כריכה תקינה מיד שנייה תעשה עבורכם את העבודה בצורה יעילה.

הכירו את סוגי המכונות

ישנן כמה וכמה סוגים של מכונות כריכה, כגון: מכונות כריכה בחום אשר מאפשרות הנפקה של עד 300 דפים ומס' חוברות בו זמנית. מכונות בדבק חם מאפשרות כריכה של 180 ספרים בשעה! וכן מכונות כריכה בספירלה ובספירלה לוליינית. בשוק זה קיים מגוון סוגים אותם אתם צריכים לבדוק לפני שמחליטים מה עדיף לחברה או לארגון שלכם.

בדיקת הדגמים המובילים בלוחות המודעות

חשוב לשים לב להימצאות הדגמים הרלוונטיים בשוק היד השנייה ולראות שאכן הדגם החביב עליכם נמצא בלוחות המודעות של האתרים המובילים. במידה והוא אכן נמצא שם, בקשו לראות אותו בפעולה ותשוו את הזמן שלוקח לו לסיים כל משימה מול הזמן שלוקח לדגם חדש לסיים את אותה המשימה. במידה ואין כל שוני משמעותי, ניתן לשקול בחיוב רכישה של מודל מיד שנייה.

בירור עלות תיקון פרטי

עקב העובדה כי מכונות כריכה חדשות מגיעות עם אחריות של שנה ואף שנתיים, כדאי לקחת בחשבון את העלות של תיקונים פרטיים. מומלץ לפנות לטכנאי שמתמחה בציוד לבתי דפוס ולוודא כמה יעלה לכם כל תיקון בממוצע. כדאי גם להיעזר בשירותיו של טכנאי במהלך הרכישה. טכנאי מוסמך יאפשר לכם לוודא שהכל נמצא במצב אלקטרו - מכני תקין ויספק לכם שקט נפשי שעשיתם את הרכישה הנכונה.

ואם הכסף אינו שיקול ממשי

במידה והחלטת לרכוש ציוד כריכה חדישהויש לכם את התקציב לכך, בחרו במכונת כריכה מתקדמת שתאפשר לכם להגיע לתוצאות מרשימות. בשוק הישראלי ניתן למצוא מגוון של מכונות ולא מעט מותגים חדשים ששווה לכם לבדוק אותם מקרוב. כדאי גם לראות את התוצרים של המכונה לפני הרכישה ולוודא שהיא עומדת בסטנדרטים שלכם.

התאמת המכונה לצרכי המשרד

לסיכום, בלוחות המודעות ניתן למצוא מגוון של מכשירים בתחום. יחד עם זאת, כדאי לוודא שהדגמים הרלוונטיים למשרד שלכם נמצאים שם וכי הם יאפשרו לכם לעשות את העבודה כהלכה. מכיוון שאתם לא מקבלים אחריות על מכונות מיד שנייה, חשוב גם לבדוק את המצב האלקטרו - מכני לפני הרכישה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים