כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב תמונות על הקיר

אם אתם רוצים ליצור קיר מעוצב בחדר או בסלון, אתם יכולים להדפיס תמונות ולעצב אותו לפי הסיפור האישי או המשפחתי שלכם.

07/06/2018
אחרי שתדאגו להדפסת התמונות המתאימות והעדיפות על כולן, ואחרי שתדאגו להדפסה האיכותית ביותר שתמצאו, חשוב שתדעו כיצד לעצב את התמונות על הקיר כי יש כמה טעויות חמורות שתוכלו לבצע. איך להתאים את המסגרת? האם למקם כמה תמונות יחדיו? זה הזמן לגלות.

התמונות הם לא הכול

התמונות יכולות להכניס הרבה שמחה לבית ולהפוך אותו למקום הרבה יותר אישי עבורכם. עם זאת, התמונות יכולות להיות בולטות בצורה לא נכונה, לעתים בולטות מידי ולעתים בולטות על חשבון פריטים אחרים, ואם אתם באמת רוצים לעצב את התמונות בצורה נכונה על הקיר חשוב שתדעו כיצד לעשות זאת נכון. יש כמה פרמטרים שנכנסים לשיקולים כאשר בחירת סוג המסגרת יכולה להשפיע כמו גם הצבעים שלה. גם גודל התמונות יכול להשפיע ולכן חשוב לבחור בשיקול דעת רב.

להתאים את התמונה והמסגרת

יכול להיות שאתם מחפשים להקנות מראה יותר צעיר לבית או לחדר ולכם אתם רוצים למקם בו איזו תמונה מגניבה. יש אנשים שמחליטים בחור תמונה מהאינטרנט, יש כאלו שמדפיסים תמונה משלהם ויש כאלו שיבחרו תמונה מוכנה שראו בחנות. בחירת המסגרת משמעותית ביותר בעיקר אם אתם מדפיסים תמונה, כי ההתאמה שלכם לא תמיד תהיה נכונה. הצבע של המסגרת חייב להיות תואם לעיצוב הקיים, כאשר לא רק צבע הקיר משפיע אלא יותר הרהיטים והפריטים בקרבת המקום.

האם כדאי לקבץ תמונות יחדיו?

קיבוץ תמונות יחדיו תלוי מאוד בגודל התמונה ותלוי בסוג התמונות והעיצוב שאתם רוצים ליצור. אם אתם בוחרים תמונה גדולה מאוד לא כדאי למקם כמה תמונות ביחד כי הם רק יגרעו זו מזו. בחירת תמונה גדולה אחת תהיה טובה לבדה כאשר אפילו תמונות קטנות יותר בקרבתה יזיקו לעיצוב. אם אתם רוצים לשלב כמה תמונות, תוכלו לבחור במסגרת משולבת שתכיל את כולם , בין אם מדובר על מקבץ תמונות קטנות מאוד או תמונות בגודל בינוני. עיצוב תמונות על הקיר משמעותי מאוד לפי קוו המתאר שמקיפים את כל התמונות ולכן חשוב לבחור תמונות באותו הגודל.

קאפה, קנבס או מסגרת?

בחירת התמונות מושפעת מאוד גם מבחירת סוג ההדפסה. עיצוב תמונות על הקיר חייב להתבצע בהתאמה מושלמת של סוג ההדפסה והמקום שאליו התמונה מיועדת. למשל, הדפסה על קאפה יכול להיות חלקה ואיכותית אך היא לא תתאים למראה רציני בסלון ויותר תתאים לחדר ילדים או לעסק. הדפסה על קנבס יכולה להקין מראה עדין במיוחד אך בעיצוב יוקרתי עדיף מסגרות מזכוכית שיוצרות אווירה מרשימה יותר. כמו כן, אם בחרתם בסוג הדפסה מסוים כדאי להמשיך עם הקו הזה באותו אזור כי שינויים דרמטיים עלולים להזיק לעיצוב בצורה חמורה מאוד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים