כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל מה שצריך לדעת על דשא סינטטי

דשא סינטטי הוא משטח מלאכותי המדמה בצורה מושלמת את המראה של דשא מבריק, ירוק ועשיר. כיום ניתן לבחור מבין סוגים רבים של מוצרים סינטטיים

17/09/2013
דשא סינטטי מתאים לחצרות של בתים פרטיים, למרפסות, ולעיתים אפילו לעיצוב פנים של חדרים בבתי מלון, בתי קפה, מסעדות, משרדים ועוד. דשא סינטטי אינו דורש השקיה, ולכן מאפשר חיסכון משמעותי במים. מעבר לכך, יש שורה ארוכה של יתרונות אותם ניתן להשיג באמצעות פתרונות סינטטיים איכותיים:

א. תחזוקה – כל מי שגידל בעבר דשא מכיר את ההתחייבויות ואת התחזוקה הנדרשות. לעומת זאת, את הדשא העשוי מחומרים סינטטיים לא צריך לגזום. הוא אינו צומח, אין בתוכו עשבים שוטים, ואפשר לנקות אותו באמצעות מוצרים שונים.
ב. אסתטיקה – אפשר לנצל את המראה של דשא ירוק וסינטטי כל השנה, וכך ליהנות מאסתטיקה ברמה גבוהה מאוד. המוצרים הסינטטיים נראים יפה יותר מדשא טבעי, הם אינם מתבלים ומשתלבים נהדר עם ריהוט חוץ ואלמנטים אחרים בעיצוב. בנוסף, מוצר סינטטי המותקן על ידי חברה מקצועית מציע רכות. הדשא נעים מאוד למגע ונחשב אידיאלי עבור משפחות עם ילדים בכל הגילאים.
ג. מזיקים והדברה – דשא טבעי מושך אליו המון חרקים, מזיקים, מכרסמים וכדומה. מנגד, מוצר סינטטי אינו מדיף את הריחות הטבעיים, ולכן מונע צבירת מזיקים. לא צריך להדביר את הדשא, לשאת בעלויות מיוחדות או לפגוע בסביבה. המשטח מבטיח הנאה לאורך שנים מסביבה נטולת מזיקים וחרקים מציקים.

התקנה ובחירת משטחי דשא מתאימים

התקנה ובחירת משטחי דשא מתאימים
נושא חשוב נוסף שכדאי להכיר לגבי דשא סינטטי הוא אופי ההתקנה. חברה המבצעת התקנה מקפידה על מספר שלבים:
1. בחירת משטח יחד עם הלקוח
2. איסוף מידות ובדיקת אלטרנטיבות
3. התקנה בבית הלקוח או העסק ומתן המלצות על מוצרים משלימים
התקנה איכותית נמדדת על פי עבודה נקיה, דגש על הפרטים הקטנים ויישום המשטח בצורה מדויקת, בפינות וגם מסביב לעצים או לרהיטים קבועים. כדאי לברר מול המתקינים לגבי אפשרות לחיזוק היריעה התחתונה של הדשא, וזאת לצורך שמירה על עמידותו. דשא באיכות גבוהה אינו נשחק במהירות ועמיד בפני פגעי גשם, שמש ולחות.

מדוע המוצרים הסינטטיים חיוניים למשק הישראלי?

דשא סינטטי מורכב מסיבי פלסטיק איכותיים ביותר, והוא חיוני למשק הישראלי מבחינה אקולוגית וסביבתית. העלייה במודעות לחיסכון במים הגבירה את הדרישה למוצרים סינטטיים, בעיקר כאלו אשר אינם באים על חשבון אסתטיקה ואפשרויות עיצוב. סיבים חזקים של דשא מונעים קריעה ובלאי טבעי, ולכן משיגים את כל היתרונות. מעבר לכך, העלות של הדשא אינה גבוהה, ומשתלמת בהרבה מאשר התקנה של דשא טבעי יקר, רגיש ומסורבל.

לסיכום, כל מי שמתכנן לעצב מחדש את החצר או המרפסת חייב להכיר את התכונות והיתרונות של דשא סינטטי. מוצרים אלו ללא ספק משנים את היחס אל החצר, ופותחים פער משמעותי מול המתחרים הטבעיים.

נכתב באדיבות ראש דשא – דשא סינטטי
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים