כרגע באתר
3
3
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בחירת בעל מקצוע לצביעת דירה חדשה

צביעה של דירה לא חייבת להתרחש רק כאשר מדובר על דירה ישנה שגרים בה עשרות שנים. כאשר אתם מקבלים דירה חדשה מהקבלן הקירות יהיה מסוידים בצבע לבן וזוהי בדיוק ההזדמנות לפנות לבעל מקצוע בתחום הצביעה שיפיח חיים חדשים בבית שלכם.

08/10/2018
בכל מה שנוגע לפרטים על צביעת דירה ניתן לפנות לבעל מקצוע מנוסה בתחום זה ולהזמין ממנו עבודה. מומלץ לבדוק תחילה אלו בעלי מקצוע ישנם בתחום ולנסות לעמוד על ההבדלים ביניהם. לא מומלץ לבחור במחיר הנמוך ביותר אך גם מחיר בהרבה מהממוצע כדאי לבדוק ולא לאשר מיד. בסופו של דבר עבודה איכותית לעלות כמה אלפי שקלים אך זה תלוי בגודל הדירה ובנגישות של החללים.

איך לבחור את הצבע המתאים

צבע הוא עניין של טעם אך מומלץ לפנות למעצב מקצועי שיסייע לכם לבחור את הצבעים המתאימים ביותר לדירה החדשה שלכם. אמנם ניתן לצבוע בכל צבע או גוון שאתם תעלו על דעתכם אך יש לקחת בחשבון שאתם הולכים לבלות בדירה החדשה תקופה ארוכה מאוד:

התאמת אריחים לצבע

אם בדירה ישנו או מתוכנן פרקט אז כדאי להתחשב בצבע שלו ולהתאים את הצביעה של הקירות אליו. כך גם בכל מה שנוגע לאריחים ומרצפות ברחבי הדירה שיכולים להיות דומיננטיים מאוד. הרי לא כדאי שלאחר שהשקעתם כסף בבחירה של אריחים ייחודיים יבוא הצבע ויגנוב את ההצגה.

התאמת צבע לחיפוי הקיר

חדרי השינה אולי יהיה ריקים בזמן הצביעה אך יש לזכור שהצבע על הקירות אמור להיות מרגיע ולא כדאי לעשות שימוש בצבעים חמים או בצבעים שאינם מתאימים. חדר המטבח הוא אחד המקומות שנמצאים בו הכי הרבה זמן ולכן כדאי שהוא ישדר אווירה של פעילות ואנרגטיות. ניתן כמובן לעשות חיפוי על חלק מן הקירות ואז כדאי מאוד להתאים את הצבע של החיפוי לצבע של הקיר.

התאמת צבע לחדר אמבטיה ושירותים

חדרי האמבטיה והשירותים הם מטבעם חדרים לחים שרב הזמן תשרור בהם לחות כל שהיא. עובדה זו מביאה אותנו למסקנה שיהיה עלינו להשתמש בצבע מיוחד שעמיד ללחות. בעלי המקצוע בתחום ישמחו להדריך אתכם ולסייע בבחירת צבע מתאים שלא יתקלף לאחר תקופה קצרה. את התקרות לא נהוג לצבוע אך אין כל בעיה לעשות זאת על פי בקשה מפורשת. יש לקחת בחשבון שצביעת התקרה לא תהיה כלולה במחיר של צביעת הקירות.

מתי כדאי לבצע את הצביעה

את הצביעה מומלץ לבצע רק לאחר שהושלמו כל העבודות האחרות שקשורות לקידוחים, חשמל, מים וכל מה שכרוך בהתעסקות עם הקירות. לאחר שהשטח פנוי מכל בעלי המקצוע ניתן להזמין צבעי מקצועי שיבצע את הגימור של הדירה. היות וההובלה של הרהיטים מתרחשת בדרך כלל רק לאחר הצביעה, יתכן שבמהלך המעבר יגרם נזק כל שהוא לקירות הצבועים. במקרה כזה ניתן להזמין את בעל המקצוע שיערוך תיקונים.

התאמת צבע קיר לחדר ילדים

בכל מה שקשור לחדרי הילדים אז מומלץ לשתף אותם בהחלטה על הצבע שישלוט בחדר שלהם. כל ילד נמשך לצבעים אחרים וכדאי לזרום עם התחושה שלהם ולאפשר להם את התנאים שהם בוחרים. אם מדובר על ילדים קטנים מאוד אז כמובן שאנו נבחר בשבילם. ישנם אלמנטים רבים שניתן לעשות בהם שימוש כמו למשל צבע מגנטי שהופך חלק מהקיר למגנט וניתן להדביק עליו עבודות וקישוטים שונים. כדאי לקחת בחשבון גם את האופי של כל ילד ולהתאים לו את הרקע הכי מעניין.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים