כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

זורקים פריטים ישנים? העבירו לתרומה!

תרומה היא מעשה אנושי יפה ומרגש. מי שתורם לזולת מביא לידי ביטוי את ערך הערבות ההדדית. לא אחת בעצם תרומה לעמותה יש גם תועלת לתורם, לדוגמה: כאשר בעת שיפוץ בית או מעבר לבית אחר הבעלים רוצים להיפטר מריהוט ומציוד עודפים. כולם מרוויחים.

24/10/2018

תרומות לעמותות – חברה מגויסת

תרומות לעמותות – חברה מגויסת
תרומה לעמותה של ציוד כבד מתבצעת על ידי חברה שיש לה הציוד וכוח האדם הנדרש להבאת התכולה. כאשר חברה מצוידת בציוד הייעודי הנדרש לפינוי ציוד כבוד מקומה גבוהה, כגון מנופים ומנשאים, לא צריך לשבור את הראש. הפינוי מתבצע במקצועיות, ביעילות, ולא מחייב את התורם לכל הוצאה שהיא.

ישן אבל שימושי? העבירו תרומה לעמותה

ניתן לתרום באופן עצמאי לכל אדם או עמותה אבל אפשר גם לתרום באמצעות קרנות פילנתרופיות שונות שיש להן הסדרים עם חברות פינויים מקצועיות, המבצעות את העברת התכולה הנתרמת ליעדה במהירות ובקלות.

לא ירושש אותך אך יעשיר את האחר

תרומה אינה מרוששת את התורם אבל היא מעשירה את הנתרם. גם מה שעלול להיראות לכם חסר ערך ותועלת ובעיקר חסר שימוש עשוי לשמש אנשים שונים, ודאי אם חסר להם ציוד בסיסי, ולכן גם מיטה ישנה שניכרים בה כבר אותות הזמן שעבר יכולה לשמש נזקקים. העברת תרומה לעמותה המתבצעת באמצעות חברת פינוי מקצועית כדאית ומומלצת גם משום שבעליה של חברה כזאת ודאי מכירים את חוקי העזר העירונים ולא יפנו פסולת שנשארת לאחר העברת התכולה למקומות שאסור להשליך אותה בהם.

ערבות הדדית כחלק מקהילה

תרומה לעמותה עשויה להוכיח לתורמים עד כמה מוערכת ומבורכת היא תרומתם. מכתב תודה שמקבלים מחמם את הלב, נותן לתורם להרגיש כי הוא חלק מקהילה חברתית שבה מתקיימת מידה של ערבות הדדית, עזרה לנזקקים.

כללים לביצוע תרומה לעמותה באופן נכון ומסודר

על מנת להפוך ביצוע תרומה לתהליך מסודר ומאורגן נכון יש לפעול לפי מספר קריטריונים:

סגירת דברים מראש

יש עלות לכל דבר, וגם לתרומה, במיוחד כאשר חברת פינוי מבצעת את הפינוי. חשוב לסגור דברים מראש, לרבות משך העבודה הצפוי, מספר העובדים, יען הפינוי ועוד. החשוב ביותר- לסגור את נושא התשלום.

הצעת מחיר

בקשו הצעות מחיר מכמה חברות. חפשו את החברה שתפיק את המיטב.

עבודה על פי חוזה

הקפידו לכלול בחוזה כל סעיף שנראה לכם חשוב ורלוונטי, ודאי כל נושא שעלול ליצור מחלוקת ואף לגרום סכסוך.

שימוש ראוי

כשאתם תורמים לעמותה, חשוב לוודא כי העמותה תעשה בתרומה שלכם שימוש ראוי ורצוי והתכולה אכן תיתרם לזקוקים לה.

מחפשים עמותה או קהל מסוים?

אם חשוב לכם שהחפצים הישנים שלכם ייתרמו לעמותה מסוימת, צרו אתה קשר מבעוד מועד. ייתכן שהעמותה תעמיד רכב לטובת הפינוי וההעברה של הפריטים ולא תזדקקו כלל לשירות של חברת פינוי מקצועית. כל זמן הוא זמן מתאים ויפה לתרומה. יש שאינם מסתפקים רק בתרומת פריטים ישנים ותורמים באופנים שונים לעמותות שונות, מי בסתר ובצנעה ומי באופן אחר. כך או כך התרומה היא מעשה אנושי חשוב ולא אחת- מרגש. כל אחד מאתנו יכול להימנות ללא קושי וללא מאמץ עם אנשי קהילת התורמים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים