כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס עיצוב אתרי אינטרנט

האינטרנט הוא זירת ההתרחשות והפעילות המרכזית כיום. היא היא הכפר הגלובאלי. נוכחות בה מאפשרת נגישות וזמינות לאין ספור בני אדם, עסקים, חברות. הפוטנציאל הכלכלי הגלום בה הוא עצום. עיצוב אתרי אינטרנט הוא מקצוע נדרש ומבוקש מאוד.

24/10/2018

עולם העיצוב – עולם נרחב

עולם העיצוב – עולם נרחב
עיצוב אינו רק החזות והמעטפת של מוצרים- לא אחת הוא ליבתם. עיצוב הוא אמצעי מיתוג מרכזי. הוא עומד בבסיס מה שמכונה חוויית המשתמש. עיצוב אתרי אינטרנט הוא מלאכת מחשבת. הוא מחייב שליטה ומיומנות בטכנולוגיות מתקדמות, היכרות עם תוכנות גרפיות (לרבות אנימציה גרפית) ויש לו קשר ישיר עם חוויית המשתמש.

עיצוב אתרי אינטרנט - מקצוע נדרש ואטרקטיבי

שכירת שירות של אנשי מקצוע בתחום בניית אתר תדמית היא אחת הפעולות הראשונות שכל בעל עסק נזקק לה, קל וחומר עסקים אשר קהל היעד שלהם הוא כל אדם באשר הוא. בתחום זה של בניית אתרי תדמית הרבה יותר קל למצוא לקוחות משום שכל העולם עובר לטכנולוגיה. מי שאינו בעל אתר המציג את העסק שלו מפספס לקוחות חדשים רבים.

מה לומדים בלימודי עיצוב?

בלימודי העיצוב לומדים להציג תוכן על האלמנטים השונים שבו באופן מסודר, נעים לעין, תוך שימוש מושכל בכלים גרפיים, פלאש, סאונד וידאו, אנימציה ועוד. לא כל אתר מחייב – ודאי לא מצדיק- שימוש בכל סל הכלים ובמכלול האפשרויות של העיצוב הגרפי, אבל ככל שהתלמידים רוכשים ידע מעמיק יותר וכלים רבים ומשוכללים יותר, כך, בהתאמה, גוברת היכולת שלהם לעצב אתרים על פי דרישות הלקוח, על פי אפיון והגדרת מטרת האתר.

אפשרויות מסלול והתמקצעות בנישות שונות

מסלולי לימוד שונים מאפשרים להתמקצע בנישות ייחודיות בתחום העיצוב: אתרים מבוססי טקסט, אתרים אינטראקטיביים, חנויות מקוונות, אתרי תדמית ועוד במסגרת הקורס לומדים משתתפיו על אודות עקרונות העיצוב ובניית אתרי אינטרנט מבוססי HTML בתוכנת DreamWeaver. הדגש בלימודים אלה הוא על שילוב בין תיאוריה ומעשה- או אם לדייק, עשייה תוך כדי התנסות. במהלך הלימודים מכינים התלמידים תיק עבודות המהווה את כרטיס הביקור שלהם ומאפשר להם להציג את היכולות והכישורים שלהם.

כרטיס הביקור החזותי

תיק עבודות הכולל תכנים, עיצוב, גלריות, לינקים, באנרים, פרסומות ועוד מוכיח את היכולות המגוונות של המעצבים הגרפיים, שזה עתה סיימו את לימודיהם. דרישות הסף ללימוד הן פשוטות ביותר: כל שנדרש הוא לדעת אנגלית ברמה בסיסית, היכרות בסיסית עם המחשב והתייצבות בפני ועדת קבלה. בסיום הלימודים מוענקת לבוגרים תעודת מנהל אתרים Web Designer. עבור רכישת התעודה נדרשת השקעה של חודשים אחדים, כאשר הקורסים היותר ממצים נמשכים כ- 300 שעות ונמשכים חצי שנה.

מסלול לימודים בערב

קיום הלימודים בשעות הערב מאפשר לשלבם בעבודה. בוגרי קורס עיצוב אתרי אינטרנט נושאים עמם יחד עם תעודה המעידה על המקצוע שרכשו כרטיס ביקור מרשים שמהווה עבורם כרטיס כניסה לתחום שבו כמות העבודה המוצעת למקצוענים הולכת וגדלה כל העת. מי מכם שרוצים לרכוש מקצוע המאפשר להביא לידי ביטוי את היצירתיות שבהם, לשלב הקפדה ודיוק מרביים עם חופש תנועה ותעופה בשמי היצירה- זה ה-מקצוע.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים