כרגע באתר
3
3
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

התקנת פרקטים לקראת החורף

החורף הוא הזדמנות מצוינת לשדרג את עיצוב הפנים בבית בעזרת ריצוף עץ. אלו היתרונות המשמעותיים של ריצוף עץ בחורף לעומת אמצעי ריצוף אחרים:

17/09/2013
א. בידוד – רצפה צריכה לבודד היטב מפני חום וקור. את הפעולה הזו ניתן להשיג בצורה אופטימאלית רק באמצעות קורות עץ טבעי, אשר מונחות בדיוק במקום הנכון בחלל. בעזרת הבידוד ניתן לחסוך בהוצאות חימום, ולהבטיח אווירה נעימה בתוך הבית, גם כאשר בחוץ מתחוללות סערות ויורדים גשמים.

ב. נוחות – כל מי שגר בבית עם רצפת בטון או שיש מכיר היטב את חוסר הנוחות המופיע בחורף. הרצפה הופכת להיות קרה וקפואה, אי אפשר ללכת בבית ללא נעליים וגם ילדים וחיות מחמד סובלים. לעומת זאת, בעזרת פרקטים ניתן לשפר את איכות החיים וליהנות מתחושה נעימה כל השנה.

ג. ערך הנכס – חורף לא נחשב לתקופה של שיפוצים, ולכן כדאי להקדים ולהעלות את ערך הנכס. על מנת לעשות זאת בקלות ניתן להתקין ריצוף עץ, לשנות את האנרגיות בבית ולהבטיח תשואה גבוהה מאוד בעת מכירה או השכרה של הנכס.

היתרונות של ניקוי ריצוף עץ בחורף

היתרונות של ניקוי ריצוף עץ בחורף
אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של התקנת פרקטים לקראת החורף קשור לניקיון. בעוד ריצוף אחר צריך לשפשף עם אקונומיקה, חומרי ניקוי מאסיביים ושיטות סבתא לא יעילות, מוצרי העץ החדשים עמידים בפני לחות ומים. אפשר לרצף את הסלון, את המטבח, את חדרי השינה, ואפילו את האמבטיה עם פרקטים ברמה גבוהה. מי שרוצה להמשיך את האווירה המיוחדת גם בחצר ימצא שורה ארוכה של דקים ופתרונות עץ נוספים.

ריצוף עץ פונקציונאלי משדר יוקרה ואקסקלוסיביות. הניקיון הפשוט של מוצרי הריצוף העשויים מעץ הפכו אותם למוצר מבוקש גם בקרב בעלי עסקים ומשרדים. כמעט כל מעצב פנים מנצל את החלל העומד לרשותו ומשלב בו מוצרי עץ מתאימים. למוצרים אלו יש מרקם מיוחד והם שומרים על המראה המקורי לאורך שנים ארוכות. בנוסף, אין צורך בתחזוקה מיוחדת של ריצוף עץ בחורף או בהחלפה של המשטח לקראת הקיץ.

בחירת סוג הריצוף וסוג העיבוד

לאחר ההחלטה על התקנה של פרקטים לקראת החורף כל מה שנותר לעשות הוא לבחור את סוג הריצוף. יש מוצרי עץ גושני או פתרונות ריצוף ממגוון סוגי עצים. קיימת אפשרות להתקין רצפת עץ למינציה, המתאימה לחנויות ומשרדים, או להעדיף פרקטים משלושה סוגי גימור שונים:

- סלקטיבי
- טבעי
- פראי

השלב האחרון הוא החלטה על סוג העיבוד. לצד גימור לכה ושמן קיימת גם טכניקת עיבוד המדגישה שימור וחיטוי של העץ מפני פגיעות חרקים. כל האפשרויות מכניסות אל הבית יופי, חמימות, רומנטיקה וקסם טבעי שאי אפשר לשחזר בדרכים אחרות.
לסיכום, נצלו את החורף המתקרב ובואו גם אתם ליהנות מפתרונות הריצוף המבוססים על עץ. המחירים הנוחים ואפשרויות העיצוב יבטיחו לכם חוויה מהנה והשקעה משתלמת לזמן ארוך.

נכתב באדיבות ווד גאלרי – פרקטים ורצפות עץ
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים