כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד עבודה איכותית בתחום האיטום מוזילה הוצאות

הסוד של איטום מוצלח בא לידי ביטוי בטווח הארוך. עבודות איכותיות יכולות להוזיל הוצאות עתידיות בצורה דרמטית. אפשר לראות דוגמא לכך בשורה ארוכה של עבודות בתחום האיטום, ובעיקר בכל מה שנוגע אל איטום בריכות ואיטום גגות רעפים.

24/10/2013
המטרה של איטום היא למנוע חדירה של מים. בתקופת החורף האיטום מגן על הבית או העסק מפני נזילות, רטיבות ומשקלים, בעוד בקיץ הוא תורם לבידוד תרמי ואקוסטי. כבר לאחר האיטום ניתן לחוש בהבדל: הבידוד מאפשר שמירה על טמפרטורות קבועות לאורך הזמן, מונע שימוש באמצעי הגנה נוספים ועמיד בפני נזקי מזג האוויר.

גגות רעפים לא אטומים אינם יכולים להחזיק כמות גדולה של מים בחורף, ולכן בסופו של דבר קורסים. הרבה יותר יקר להקים את הגג מחדש מאשר לבצע איטום מדויק בחלקים הנדרשים. בנוסף, בבריכות יכול האיטום למנוע עוגמת נפש רבה. האיטום של בריכות נועד לשמירה על כמות המים הרצויה בתוך המיכל. כאשר הבריכה לא אטומה, הוצאות המים עולות בצורה משמעותית ובעלי הבריכה נדרשים לשלם הון תועפות על תחזוקה.

איך מוצאים את החברה המתאימה עבור עבודות איטום?

איך מוצאים את החברה המתאימה עבור עבודות איטום?
לא כל עבודה בתחום האיטום מבטיחה הוזלה של הוצאות עתידיות. מי שרוצה לממש את הפוטנציאל של עבודות איכותיות חייב לאתר את החברה המתאימה. בעלי מקצוע הפעילים בתחום האיטום יודעים באיזה ארגז כלים להשתמש, מסוגלים לגבש הצעת מחיר משתלמת ומציעים עבודה מהירה וללא תקלות.

כך תדעו איזו חברת איטום תבצע את העבודה האידיאלית עבורכם:

א. המלצות – נסו לקבל המלצות על עבודות איכותיות עבור גג הרעפים או הבריכה. במידה ויש לכם חברים עם גגות או בריכות, בדקו איתם מי ביצע את האיטום, והאם הם מרוצים מהתוצאה. שנית, נסו לקרוא מידע והמלצות בפורומים באינטרנט. המלצות אלו יאפשרו לכם לסנן בין בעלי מלאכה, ולאתר את חברת האיטום המושלמת.

ב. מחיר – המחיר של עבודות בתחום האיטום נקבע על פי היקף העבודה, סוג האיטום וחומרי הגלם. טווח המחירים נע בין מאות לאלפי שקלים, בהתאם לפרמטרים שצוינו. יחד עם זאת, בתור לקוחות אתם זכאים לקבל פירוט מלא על הצעת המחיר עבור העבודה. בדקו את המחיר, והשוו בין מספר חברות לפני שתתחייבו לחברה אחת בלבד.

ג. ניסיון – מי שרוצה להוזיל עלויות ולחסוך הוצאות חייב לבחור חברה עם ניסיון. בניגוד למה שנהוג לחשוב, עבודות איטום בישראל הן חשובות לא פחות מעבודות דומות באירופה או בארצות הברית. ישראל נתפסת אמנם כמדינה בעלת כמות משקעים נמוכה, אך הניסיון של אנשי מקצוע מראה אילו נזקים יכולים להיגרם כתוצאה מאיטום לא נכון.
לסיכום, עבודות איטום בריכות ואיטום גגות רעפים חוסכות הוצאה עתידית משום שהן מבטלות את הצורך בתחזוקה, בשדרוג או ברכישת מערכות תשתית חדשות. בנוסף, האיטום מגן על הבית, על העסק ועל הציוד הנשמר בתוכו גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

המאמר נכתב באדיבות איטום סנטר
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים