כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

יתרונותיו של ליסינג מימוני לעומת קניית רכב

.

31/10/2013
ליסינג מימוני מציע שיטה נוחה עבור לקוחות פרטיים המעוניינים לנסוע על רכב חדש. שיטת הליסינג המימוני פועלת בצורה פשוטה: בשלב הראשון הלקוח פונה אל חברה העוסקת בליסינג ומקבל הצעת מחיר. הוא נדרש לשלם מקדמה על פי סוג הרכב הנבחר ותנאי העסקה, כאשר יתר הסכום נפרס על פי תקופה מוגדרת מראש. אצל רוב חברות הליסינג התקופה נמשכת 30 חודשים, אך ניתן להתעניין גם לגבי שיטות פריסה אחרות.

עם תום התקופה מקבל לידיו הלקוח את אפשרות הבחירה. הוא יכול להחליט האם להעביר את הרכב לבעלותו ולסיים את התשלומים הנותרים, או לחילופין לשדרג את הרכב לרכב חדש ולבצע פריסת תשלומים מחודשת.

השיטה של ליסינג מימוני נולדה מתוך הליסינג התפעולי המתאימה לשכירים. מקומות עבודה רבים מעדיפים לחסוך את ההוצאות על תפעול מחלקת רכב, ולכן מעניקים לעובדים בכירים רכבי ליסינג תוך כיסוי חלק מהעלויות. ההצלחה של הליסינג התפעולי הביאה לביקוש גם מצד לקוחות פרטיים, המעוניינים לנסוע על רכב חדש אשר עלותו הריאלית גבוהה מכושר ההכנסה הנוכחי שלהם.

היתרונות של ליסינג מימוני

ליסינג מימוני מציע יתרונות רבים שאותם אי אפשר לקבל בקניית רכב חדש:

א. נוחות – רק באמצעות ליסינג מימוני יכולה משפחה ממוצעת להרשות לעצמה לנסוע על רכב נוח, חדש, בטיחותי ומאובזר. תנאי התשלום מותאמים במיוחד עבור הלקוח, והוא לא צריך לשלם את כל עלות הרכב באופן חד פעמי. חברות ליסינג מימוני מאפשרות ללקוח לקבוע מה יהיה גובה התשלום החודשי ומשאירות בידיו את אפשרות הבחירה.

ב. היצע – יבואנים מוגבלים בדגמים אותם הם יכולים להציע ללקוחות. לעומת זאת, בכל חברת ליסינג ניתן למצוא רכבים בקטגוריית מיני, סופר מיני, משפחתי, יוקרתי או מסחרי. היצע זה של רכבים מחדד את הרלוונטיות של שיטת הליסינג עבור קהלי יד שונים במגזר הפרטי והעסקי.

ג. שדרוג – היתרון הגדול ביותר של שיטת ליסינג מימוני הוא ללא ספק האפשרות לבצע שדרוג בתום התקופה. רוב הלקוחות בוחרים להתקדם לרכב אחר בתום העסקה, לשפר את איכות החיים, ולדאוג לתנאים אופטיאמליים עבור המשפחה. השדרוג מבטיח נהיגה על רכבים חסכוניים וחדשים, ומהווה אלטרנטיבה להתחייבות ארוכת טווח בגין תשלומים ליבואן.

ד. מסגרת האשראי – עסקאות ליסינג מימוני אינן פוגעות במסגרת האשראי מהבנק. אין צורך לקחת הלוואה על מנת להעביר תשלומים ליבואן או למוכר פרטי. אפשר לנצל את ההון העצמי לצורך מינוף, לבחור אפיקי השקעה אטרקטיביים, ולמנוע ירידת ערך על רכב חדש.

אין ספק כי עסקאות ליסינג פרטי מימוני הצליחו לשנות לחלוטין את המחירון בענף הרכב. בזכות העסקאות הללו יכולים גם לקוחות פרטיים ליהנות מתחושת נוחות אידיאלית, מהיצע דגמים ומשדרוג מדי שנה. לסיכום, העלות הכלכלית המשתלמת של הליסינג מוכיחה כי מדובר על אפשרות טובה יותר מקניית רכב חדש ישירות דרך היבואן.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים