כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מעוניינים להירשם אל לימודי שזירת פרחים?

אם עד היום הסתכלתם על האנשים אשר מסדרים זרים, ושוזרים פרחים בצורה מופלאה, והתפעלתם מהיכולת שלהם - מדוע שלא תצטרפו אליהם?

04/11/2013
שזירת פרחים יכולה להיות מעולה משתי סיבות מרכזיות. קודם כל, כתחביב מעולה לבית - במקום לקנות זרים מוכנים, תוכלו ליצור בעצמכם זרים אישיים, ואף להעניק אותם במתנות לאנשים אחרים, ומדובר על מחווה מאד אישית, מיוחדת ומרגשת. הסיבה השניה להירשם אל לימודי שזירת פרחים היא כדי להיכנס למקצוע. אם תעברו לימודי הסמכה עם תעודה, תוכלו לעסוק בתחום באופן מקצועי, וכך לפתח לעצמכם קריירה בתחום, בין אם היא תהיה העבודה המרכזית שלכם או עבודה צדדית. אז מה חשוב לדעת על מסלולי הלימודים השונים בתחום?

כל המידע שחשוב לדעת

● סוגי מסלולים - באופן עקרוני, יש כמה מסלולים שונים של לימודי שזירת פרחים בישראל. נהוג לחלק אותם לפי הלימודים המקצועיים והלימודים לחובבים. אמנם כדי למכור פרחים ולשזור אותם אין חובה בתעודה רשמית, אך היא בהחלט יכולה לסייע. הלימודים המקצועיים נעשים במסגרת יותר מחייבת, והם כוללים גם מבחני סיום מעשיים, שיש לעבור אותם בהצלחה כדי לקבל את התעודה. לעומת זאת הלימודים לחובבים הם לצורכי העשרה בלבד - וכאן אפשר למצוא שיעורים וקורסים למתחילים ולמתקדמים.

● תכני הלימודים - אמנם התכנים של לימודי שזירת פרחים יכולים להשתנות לפי מסלול הלימודים שבחרתם, אך חשוב להבין באופן כללי מה אתם תלמדו. אתם תלמדו ראשית איך יש לטפל בפרחים ולשמור אותם לאורך זמן, איך להתייחס לשיווי המשקל של הפרחים בתוך הסידור, ולאחר מכן תעברו לטכניקות עיצוב שונות. כמובן שיש קורסים של לימודי שזירת פרחים, אשר בהם אתם תלמדו גם איך ליצור שזירות ספציפיות - כמו למשל זרי חתונה, זרי אבל, זרים לאירועים, וכיו"ב.

● משך הלימודים - משך הלימודים של שזירת פרים איננו ארוך מידי, ואפשר לשלב אותם בקלות גם עם עבודה נוספת ועם מסגרות לימודים נוספות. יש מסגרות שבהן מדובר על מפגש של פעם בשבוע, אשר נמשך כ - 3 חודשים. אם אתם מעוניינים לסיים את הקורס מהר - יש מסגרות מרוכזות, בהן אפשר תוך שבוע וחצי עד שבועיים לסיים את הקורס.

● תנאי קבלה - אין שום תנאי קבלה בשביל להירשם אל לימודי שזירת פרחים. הלימודים פתוחים לכולם, גברים ונשים, בכל גיל, ובכל תחום.

● שילוב בהמשך - לאחר שתסיימו את הלימודים, כמובן שתוכלו להשתלב בתחומים שונים. אל תשכחו שיש צורך היום בפרחים בכל מיני הזדמנויות - מאירועים משמחים, דרך טקסי זיכרון, ועד לצרכנים פרטיים שמעוניינים לקשט את הבית שלהם. אפשר להשתלב בחנויות פרחים ובעסקי הפרחים, או כמובן לפתוח עסק משלכם בתחום.

מתי אפשר להירשם?

ישנם מועדים שונים של קורסים בתחום שזירת הפרחים, ולרוב בכל חודש או חודשיים אפשר למצוא מסלול חדש שנפתח. מומלץ בחום ליצור קשר עם בית ספר בתחום הפרחים והצמחים, ולברר מתי נפתח הקורס הקרוב, כדי שתוכלו לפנות את הזמן לטובת הלימודים.

באדיבות פרחי אורנית – פרחים בחולון
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים