כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הקשר בין הסעות עובדים לשביעות הרצון שלהם

.

13/11/2013
כפי שאתם יודעים, חשוב מאד לשמור על רמת שביעות רצון גבוהה בקרב העובדים. מחקרים בתחום הניהול ולימודי העבודה הוכיחו, כי עובדים אשר יש להם רמת שביעות רצון גבוהה יותר, הם עובדים אשר מבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר. כאשר העובד חש שמעריכים אותו, שמכבדים אותו ושמרוצים ממנו - הוא יטה לעבוד בצורה טובה יותר, התפוקה שלו תהיה יעילה יותר, הוא יבצע את העבודה באופן מקצועי יותר, וכך כולם מרוויחים - העובד נהנה ומרוצה מהעבודה, ואף מקודם, והמעסיק מקבל תוצרים מעולים. זאת כמובן יודע כל מנהל זוטר. אולם, מה בעצם יכול להיות הקשר בין שירות של הסעות עובדים, לבין שביעות הרצון שלהם?

כמה נקודות על הסעות מיוחדות לעובדים

● נוחות - לא מעט עובדים מתקשים מאד לאו דווקא בעבודה עצמה - אלא להגיע לעבודה. זה לא תענוג גדול לקום מוקדם, לקחת את הילדים לבית הספר, משם לנסוע לעבודה, ולעמוד שעה בפקקי התנועה - וכך כשמגיעים לעבודה כולם כבר מותשים לחלוטין. במקום זה, שירות של הסעות עובדים חוסך לעובדים שלכם את כל הטרחה. ההסעה מגיעה עד לבית של העובד, אוספת אותו, ולאחר מכן מביאה אותו. למרות שלעתים זמן האיסוף מוקדם יותר מזמן היציאה של הנוסע העצמאי - העובדים מעדיפים זאת, שכן הם יכולים לנוח במהלך הנסיעה, לדבר אחד עם השני, ולא להתרכז בנהיגה.
● בטיחות - אין מה לעשות, אתם כמנהלים בוודאי לא מודעים ליכולות הנהיגה של העובדים שלכם. יש עובדים שיכולות הנהיגה שלהן הן בעייתיות ובינוניות. הדבר עלול לגרום לכך שהם לא יוכלו להתנהל היטב במצבים מורכבים בכביש, ואם הייתה להם נהיגה מסויטת, שלא לדבר חו"ח על תאונת דרכים - ברור שזה ישפיע על מצבם הנפשי. עובדים נוטים גם לעשות קישור בין הנסיעה לעבודה לבין העבודה עצמה - ולכן שביעות הרצון שלהם קשורה לכך. ברור שבשירות של הסעות, תחסך מהם ומכם כל הטרחה הזו.
● במקום תחבורה ציבורית - כיום יש כמובן דגש חזק על הטרנד הירוק, ועל כך שאנשים רבים יגיעו לעבודה בתחבורה ציבורית. האם נכנסתם בפעם האחרונה לאוטובוס ישראלי? האם שמתם לב פעם לעיכובים של הרכבת? לצערנו התחבורה הציבורית בישראל עדיין לא ברמה הנדרשת, ולכן שירות של הסעות עובדים מהווה עדיין את האמצעי הטוב ביותר.
● זה מראה על התחשבות - מעל לכל, העובדים שלכם יהיו שבעי רצון מהשירות של הסעות עובדים, מסיבה מאד פשוטה: הם מרגישים שחושבים עליהם, שלמנהלים אכפת מהם, ושדואגים להם, וזו נקודה קריטית ומכריעה.

ומה עם העלות?

נכון שתמורת השירות של הסעות עובדים יש לשלם לחברת הסעות פרטית. אולם, יש לזכור שאתם מקבלים את ההחזר בסופו של דבר בתפוקת העובדים. העובדים יעבדו בצורה טובה יותר, יניבו תפוקה גבוהה יותר - וכך הרווחים של העסק שלכם יהיו גבוהים יותר.

נכתב באדיבות הסעות עובדים- מטיילי צפת כנען בע"מ
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים