כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הדמיה אדריכלית תלת מימדית ממוחשבת

לא בכדי נאמר- טוב מראה עיניים. כאשר מדובר בשרטוט של בית, משפט זה תקף ביתר שאת: הדמיה ממוחשבת של הבית באמצעות תוכנת תלת מימד ממוחשבת מסייעת ומקלה לכל מי שמעורכים בתכנון הבית ובעיצובו.

19/11/2013
היתרונות המובהקים של הדמיה אדריכלית תלת מימדית ממוחשבת:

1. תמונה תלת ממדית מאפשרת לדיירי הבית העתידי לראות את מיקומם המדויק של הרהיטים ושאר פרטי התכולה הגדולים כפי שייראו, אחד לאחד, בבית עצמו.

2. הלקוחות, אשר רובם ככולם אינם בעלי מקצוע בתחום האדריכלות, יכולים להבין טוב יותר את החלוקה הפנימית של מתחם המגורים או המשרד. האפשרות "לערוך"- במירכאות ובלעדיהן - את הדירה כמו שעורכים מסמך, כלומר: להוסיף או לגרוע, לשנות מיקום, להדגיש פריטים מסוימים, להגדיל או להקטין - כל אלה יכולים להיעשות בקלות רבה על ידי תכנת ההדמיה הממוחשבת.

3. אדריכלים ומעצבים יכולים להמחיש ללקוחות, הלכה למעשה, את הרעיונות שלהם, כמו גם להבנות את התכנית שהלקוחות רוצים באמצעות התכנה התלת ממדית.

4. סטודיו שמבצע עבור אנשי מקצוע ולקוחות הדמיה תלת ממדית מקל עליהם בכך שהוא יוצר עבורם קבצי אבטיפוס, בונה בלוקים ועורך התאמה גרפית ואמות מידה שמוכרים היטב לכל מי שעוסקים בתכנון בפרט ובעבודה בכלל בדו מימד. אדריכלים ומעצבי פנים ייהנו מהעבודה המושלמת של ההדמיה התלת ממדית.

5. הדמיה אדריכלית תלת מימדית ממוחשבת היא כלי עבודה אפקטיבי מאין כמוהו. הדמיית הבית כפי שהוא ייראה לאחר בנייתו מאפשרת לדייריו העתידיים לשים לב גם לפרטים קטנים מבעוד מועד, טרם תחילת הבנייה ולשנותם על צד המחשב, ובכך עשויים להיחסך פגמים מבניים, חלקם בלתי הפיכים, העלולים לגרום עגמת נפש.

6. באמצעות הדמיה תלת ממדית ניתן לא רק לעצב את מיקום הפריטים השונים אלא גם לצבוע אותם בצבעים המועדפים ולראות כיצד משתלבים צבעים אלה עם אלה או, לחלופין, האם הם יוצרים ניגוד, אי הלימה או צרימה.

7. ההדמיה האדריכלית התלת ממדית הממוחשבת מאפשרת לכם לעקוב, שלב אחר שלב, כיצד נבנה הבית שלכם, מהמסד עד הטפחות ומהן- עד לגג. בעוד כאשר השרטוט הדו ממדי על נייר עלול להיראות לרבים מדיירי הבית המשורטט בלתי מובן ובוודאי להקשות עליהם לדמות ו"לתרגם" את הקווים והעיקולים, העיגולים והזוויות, המספרים, הקווים והקווקווים לבית עצמו, באמצעות התוכנה קל לעשות זאת.

בשורה התחתונה חשוב להדגיש מה שצוין כבר בשורה הראשונה: האפשרות להסתייע בשירותי אדריכלות ועיצוב פנים באמצעות אנשי מקצוע שעובדים עם תכנת מחשב תלת ממדית מסייעת לנו ומקלה עלינו לראות את בית החלומות שלנו כפי שהוא צפוי להיראות טרם הנחת אבן היסוד בו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים