כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בריכות שחיה בדירות גן

זה מכבר הפכה בריכת שחייה לסמל סטאטוס ליוקרה ולאיכות חיים. לנוחות ולרווחה. לכיף ולהנאה. בריכות שחיה בדירות גן משדרגות ומייפות אותן, מעלות את ערכן ומהוות חלופה מועדפת, חלומית, לצורך לנסוע אל בריכה ציבורית או אל הים, כשרוצים להשתכשך במים ולהפיג את חום הקיץ הכבד.

19/11/2013
בריכות שחיה בבניינים מייתרות את הצורך של בעליהן להיתקע בפקקים בדרך אל בילוי מימי רטוב. היא פוטרת אתכם מההוצאה הכרוכה בעשיית מנוי לבריכה או לקאנטרי השכונתי היוקרתי וה...יקר.
הילדים לא יפצירו בכם ולא ינדנדו לכם. כשירצו יוכלו לצאת לחצר הבית ולהיכנס אל הבריכה, הנבנית, כמובן, על פי תקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים ביותר.
חברה מקצועית, אמינה ומומלצת על ידי רבים ובהם מי שמזה שנים נהנים משכשוך במימי בריכה שנבנתה על ידי אנשי המקצוע שלה, בונה בריכות יצוקות מבטון, חזקות ועמידות, לאחר קבלת כל האישורים הנדרשים, לרבות היתרים רלוונטיים נדרשים מהמועצה המקומית ומוועדות שונות.

בריכות שחיה בדירות גן נבנות על פי כל אמות המידה וכללי הבטיחות והזהירות המחייבים. שימת לב מיוחדת ניתנת להיבטים כגון: חיטוי המים וטיהורם, ניקוזם, גידור המתחם, מניעת גישה של ילדים קטנים ללא הורים ועוד. בריכות שחיה בבניינים נבנות אפוא על פי כל התקנים. דפנות הבריכה ורצפתה מצופות ונאטמות היטב. אין כל סכנת החלקה.

סיבות טובות לבניית בריכות שחיה בדירות גן:

סיבות טובות לבניית בריכות שחיה בדירות  גן:
1. בריכות שחיה בבניינים מאפשרות לכם לשלוט על ניקיון המים באופן מלא.
2. בריכות ביתיות חוסכות הוצאות בלתי נמנעות הכרוכות בנסיעה על בריכה ציבורית ובחזרה ממנה, תשלום דמי מנוי, הצטופפות עם מספר רב של מתרחצים.
3. בריכות שחיה בדירות גן נבנות בדיוק על פי צרכי הדיירים ורצונותיהם, במקום ובגודל הרצויים.
4. בריכות שחיה ביתיות מאפשרות למי שמתביישים להיחשף לעיני מספר רב של זרים בבגד ים על שפת הים או על שפת בריכה ציבורית לשחות כאוות נפשם בבריכה הפרטית – באין רואים, לבד מבני המשפחה ואף זה לא בהכרח.

בריכה לפי הכיס

הואיל וכל משפחה המעוניינת בבניית בריכה יכולה להקציב לה סכום העומד לרשותה, אין כל הגבלה על גודל הבריכה. החברה תאפיין ותגדיר יחד אתכם את הצרכים והציפיות, תייעץ, תתכנן ותבצע את כל שלבי הבנייה. תוכלו ליהנות מייעוץ שוטף בנושא תחזוקת הבריכה ולקבל מענה לכל בעיה. גם בחורף.

בריכות שחיה בדירות גן מאפשרות לכם להפוך את הדירה, כרצונכם, לדירת אירוח מועדפת על ילדיהם של החברים הכי טובים שלכם. יש לא מעט משפחות ( בלשון המעטה...) אשר מאז שבחצרם קיימת בריכת שחייה הם ויתרו על יציאה לצימר, שהרי ביתם הוא הטוב שבצימרים והזול שבהם.

חברת וולף בריכות וכיסויים מתמחה בבניית בריכות שחיה והתקנת כיסויים חשמליים בטיחותיים לבריכות ביתיות.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים